Od kdy jste měly těhotenské příznaky?

reninecka17
12. črc 2010

Od kdy se vám projevili [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | první příznaky těhu]]?Ať už jakékoliv?

marinka
12. črc 2010

U obou těhu jsem měla už pár dní před testem úplně stejné příznaky - byla mi pořád zima, doma jsem chodila ve svetru a stejně jsem se nemohla zahřát, měla jsem stále hlad a i když jsem jedla víc, hubnula jsem. Taky jsem byla víc unavená a měla jsem různé tlaky a pobolívání v podbříšku 😉

dvojka
12. črc 2010

Hned po vynechání MS-bylo mi příšerně špatně 😝 a měla jsem v puse hafo aftů 😠

zanet2009
12. črc 2010

Šílená únava už před testem, citlivé bradavky a větší hlad 😀

fender
12. črc 2010

Já začla být někdy ve 4m spavá, v 5m jsem měla brutální výkyvy nálad a v 6m mi začlo růst břicho 😅 Jiné příznaky jsem neměla (taky jsem první dva měsíce nevěděla, že jsem těhule 😝 😀)

jitousek
12. črc 2010

já to věděla téměř po vynechané MS a když se objevili // tak už to bylo jasné jak píšou holky citlivé bradavky já jsem teda byla taky přecitlivělá .....bolelo mě břicho jako když to mám dostat a bylo mě na zvracení od rána do večera ale nevíce mě bralo to břicho a pak mě bylo tři měsíce jako na moři každej den blbě po ránu i v průběhu dne 😎

nevestinka2010
12. črc 2010

zacalo to tyden pred vynechanou ms a to pocity "lehtani" delohy, obcasne mravenceni v bradavkach, absence meho fyziologickeho vytoku, misto toho obcas bily vytok kremove konzistence a tezko od zaludku dopoledne a odpoledne, ted (4tt +4) se mi zvetsuji prsa a co 2 a pul hodiny mam hlad, kazdou hodinu beham na malou a mam uz i dost zostreny cich 😉 ale jinak je mi moooc fajn 😵

weri
13. črc 2010

Já měla u všech třech jediný příznak a to, že jsem zvracela. Většinou to začalo kolem 6. - 7. tt.

hansed
13. črc 2010

Já byla brutálně unavená, ještě před vynecháním MS. Taky jsem měla teplotu kolem 37°C, ale protože jsem četla, že to může být těhu příznak, prášky jsem si nebrala 😉
Kolem 7.-8.tt, tedy po pozitivních testech mi začalo být špatně - pállila mě žáha po každém jídle, musela jsem po jídle zalézt a ležet.....
Po celé těhotenství mě provází únava, takže si dávám odpolední siestu - po obědě se na dvě hodinky natáhnu, vyspím a je to 😀

luci_enka
13. črc 2010

ja jsem nemela 9 mesicu jediny tehotensky priznak, az na to, ze mi "trochu" vyrostlo bricho 😉 zadne spatne od zaludku, zadna citlivost na pachy, zadne bolesti prsou, zadne chute, proste nic! jeste ted tomu neverim... 😀

kristi
13. črc 2010

asi od 5tt mi přestalo chutnat kafe a ráno jsem nevyšla z domu bez snídaně ( nikdy nesnídam). Taky mi vyrostly kozy 😀

strouzek
14. črc 2010

já vždycky až po tom co mi těhu potvrdila doktorka. i jsem o tom četla a pak mi to gyndoška potvrdila že tyhle příznaky bývají často spíš problém mozku než těla, že než žena těhu uvěří tak příznaky většinou nemá. čím víc se na mimčo těšíte a začnete se chovat jako těhulka tím víc jich máte. já jsem ani u jednoho těhu neměla příznaky , prsa ty teda ani v 9 měs. nebyli jiný, ale nevolnosti, únava a vše začlo až jsem šla od dr. , tedy vždycky druhej den 😀 teď u druhého těhu jsem byla na prvním utz a pak pořád nic , tak jsem letěla že nutně potřebuju udělat ještě jeden utz že to není určo dobrý když mi není nic a dr. mi řekla však počkejte to přijde jen co těhu uvěříte. no a ráno po tom druhém utz jsem se probudila a začla jsem mít takové nevolnosti že jsem blila až do porodu a únavy takový že jsem nemohla ani chodit. 😀 každopádně ty prsa nemusí být vůbec, já mám totálně stejný prsa pořád, jak v těhu tak po porodu, žádná změna, nikdy pocit napnutí nic a to nemám žádný lentilky ale pořádný kozy 😀

andelka
24. črc 2010

Tak u mě bylo těhotenskcýh příznaků pomálu. Snad jen slabší bolest v podbřišku, jak se natahovaly vazy nebo co, a hlavně teda jsem měla strašně citlivá prsa a zvětšily se mi o půl čísla. Pár dní kolem 8tt mi nebylo dobře, ne že bych zvrasela, to nikdy, ale neměla jsem třeba na některé věci chuť - nejvíc mi jela krupice, pudink, bramborová kaše a takové obyč. věci. A taky mi přestalo chutnat kafe, a to jsem na něm byla skoro závislá 😅
A po zkušenosti s omdlením v tramvaji jsem nevylezla z domu bez malého pití a svačinky.

ameli
25. črc 2010

Jako jeden z prvnich priznaku/nepriznaku jsem mela bolest bricha jako pri menstruaci, dokonce jsem jednou sla uz s vlozkou na zachod, ze jsem to dostala a ono nic. Mela jsem velky hlad a taky se mi zmenily oci, jakoby se mi duhovka ohranicila tmavym kruhem, az kdyz jsem si vsimla, ze mam jine oci jsem zkusila test a druha carka byla tam! Bolest prsou a nevolnost to prislo az tak po 7tt. Vubec jsem ten mesic necekala, ze bych mohla byt tehotna, takze jse se nejak nepozorovala, ale tak nejak podvedome jsem to citila, je to zvlastni. Dalo by se rict, ze jsem byla profesionalni snazilka, cekali jsme temer 3 roky nez se zadarilo, priznaky jako napeti v prsou nebo unava jsem mela pravidelne, testovala a nikdy nic. Kdyz jsem opravdu otehotnela tak to bylo uplne jine ...............

missska
25. črc 2010

já měla bolesti prsou asi 2-3týdny po otěhotnění a to hodně silné, po měsíci se přidaly nevolnosti hl. ráno a večer trvalo to do konce 4. měsíce, od 7.měsíce pálení žáhy a otoky nohou

romana29
25. črc 2010

Já měla u prvního od cca 4 týdne bolesti podbřišku podobné menstruaci. U druhého to bylo míň a celkově toho - např. nevolností atd. bylo méně. Jen otoky mám větší a už od 18tt

herminka
25. črc 2010

Vždy asi 13 dní po ovulaci jsem začala mít žaludek na vodě a bolesti v kříži. I mě pobolívalo břicho, ale to před MS někdy také, takže to za těhotenský příznak až tolik nepovažuji.

staninka77
25. črc 2010

Když jsem si dělala testík tak už mně šíleně bolely prsa a bylo mně hodně divně.
Pálela mně žáha a byla hodně unavená furt se mně chtělo spát. 😉

ditina
25. črc 2010

Jsem těhotná teprve krátce, zjistila jsem to před 2 dny. Ale už týden před ms jsem měla silné podezření, že budu těhotná. 2 dny před ms se k tomu přidala bolest prsou, motání hlavy, pocit na zvracení - pořád mě něco nakopávalo. Pak jsem se třeba ve tři ráno probudila a nemohla spát, přestože jsem byla unavená a ještě když se mi chce na velkou, bolí mi strašně břicho, jak kdyby tam nebylo na nic místo. 😀 Testovat jsem šla 2 dny po ms najisto a byly tam //.

blanka.k
25. črc 2010

1.příznaky cca 10-14 dní po oplodnění, v neděli jsem strašně běhala na WC (myslela jsem, že mám zánět močáku, prý ale to děljaí ty hormony při uhnizďování), v pondělí v práci jsem usnula několikrát na pár sekund u PC, hrozně s emi chtělo spát (a to pak i dalších několik měsíců), strašně mi vadila zapnutá sukně přes pupek, robrečel mě "hnusný" email a na obědě jsem hodně nadávala na kuřáky u vedlejšího stolku, smrdělo mi to ještě víc než obvykle...večer sem si udělala test a byly tam // 😀

ladybugie
25. črc 2010

Ahojky 🙂 mně nevynechat menzes, tak jsem nevěděla, že jsem těhotná 🙂 Žádný blindění, žádný pachy mi nevadily, nic. Naprosto v poho. A nebýt tvrdnutí břicha od 27.tt, tak bych opravdu měla naprosto luxusní těhostenství 🙂

florentina
25. črc 2010

Já měla od začátku (cca 14 dní po oplodnění) silné migrény a byla jsem strašně unavená - jak kdyby mě někdo vysával energii. Klasický těhu příznak - nevolnosti - mě přepadl v 5-6 tt.

chaarleene
25. črc 2010

já jsem měla příznaky zhruba v době, kdy jsem měla dostat ms, ale test byl negativní, takže jsem tomu nepřikládala význam - bolelo mě břicho jako na MS a asi 3 dny po očekávané MS mi začalo být zle od žaludku (jednou jsem to přičítala tomu, že jsem se hodně od srdce smála, podruhé tomu, že jsem jela v autě, pak zase že jsem dopoledne málo jedla a pila...) - vtip byl v tom, že se mi zrovna ten měsíc můj celkem pravidelný cyklus zbláznil a ovulovala jsem cca o 10 dní později, takže ve chvíli, kdy jsem testovala, jsem byla týden po ovulaci 😀 takže příznaky mi začaly fakt asi 10 dní po ovulaci - a to jsem si nic nesugerovala, naopak jsem každým dnem očekávala MS 😀

vendulasy
27. črc 2010

Tak já měla asi týden před vynecháním MS už podezdření- mám posunutou ovulaci na 8 den, takže se mě // ukázali už 4 dny před MS! Měla jsem dost bolestivý prsa a divný napětí v podbříšku. Od 6tt se přidala i přecitlivělost na pachy, nevolnost, a pálení žáhy!! Ale každá ženská to má jiný, a nelze srovnávat, hlavní je že se to povedlo!! 😀

brusinka.pusinka
27. črc 2010

Já ve třetím týdnu věděla že jsem těhu , měla jsem kovovou pachuť v ustech a chutnalo my víc než bylo zdrávo. a od 6 týdne jsem si prožila 3 měsíce zvracení a kapaku, pak už bylo moc fajn 😉 A druhé těhu bylo stejné jako to první 😀 😀 😀

bobsove
27. črc 2010

V prvním těhu jsem se dle vedoucí v práci "chovala jinak" - byla přecitlivělá - já teda nevim, nic jsem nepociťovala... Čekala jsem furt menstuaci a přitom se mi posunula ovulka, takže test to ukázal až kolem 41. dne cyklu.
U druhého (potracené miminko ☹ ) nebyly příznaky vůbec žádné.
U třetího jsem si ve 3.tt udělala test (samozřejmě negativní), protože mi bylo děsně zle (vajíčko se nejspíš uhnizďovalo a po té popotratové revizi byla děloha hodně citlivá). Bylo mi zle a opět přecitlivělost. No a 29.DC už byly slabý dvě... 🙂 Takže u nás tak.
Hodně se dá vsugerovat a pak když to nevyjde, je to zklamání naprd. Proto za sebe radim měřit bazálku, několik cyklů, to se pak s každým dnem kdy je teplota nahoře člověk může víc a víc radovat. 🙂

radulka57
19. dub 2013

Ahoj, je možné těhotenství i přes negativní test? Jinak mám zpoždění 5dní, ale bolí mě na dotek bradavky,takovou bolest ještě neznám a připadám si , že mám zánět močáku,furt mě to nutí čurat a štípe mě to a řeže. Mohu být těhotná když test dnes ukázal jednu čárku?

maylis
19. dub 2013

Už po týdnu - měla jsem pocit, že jestli se hned nenajím, tak sebou seknu - bylo to při grilování a snědla jsem kamarádce maso 🙂 Taky mě zvláštně brněly rty a měla jsem trochu zimnici (příznaky byly shodné s prvním nepovedeným těhu, takže už jsem věděla, že to bude asi ono)

andulka86
19. dub 2013

ahoj, mně bylo špatně od žaludku, vyloženě na zvracení, v den pozitivního těhotenského testu, asi 2-3 dny před očekávanou MS, cca 14 DPO. Přisuzovala jsem to těžké smetanové omáčce, kterou jsem vařila k obědu. Test byl jasně pozitivní, i když čárka byla o poznání slabší. U prvního dítěte mi na začátku špatně nebylo skoro vůbec, takže jsem tu nevolnost opravdu přisuzovala těžkému jídlu.

veronikanel
20. dub 2013

Tak já měla tak bolestivý prsa,že jsem si je musela držet a skoro mi tekly slzy když jsem šla ze schodů 😀 A v práci jsem myslela,že umírám na chřipku a dvakrát jsem tam usnula 😀 To byl tak 4-5tt

dana3262
20. dub 2013

U prviho jsem jen byla taková nadupana a bylo mi furt horko (asi 10 dpo) - ségra tenkrát tvrdila, ze 'jsem jasná' no a bys jsem 🙂 a u druhyho snad 3dpo kdyz jsem vařila, tak se mi trochu zvedal zaludek ze syrovyho masa. Taky jsem ti tenkrát rikala serge, pry jak kdybych byla těhotná, ale byla jsem u gyn na preventivní prohlídce, tak říkám, ze by mi to 100% řekl. No, neřekl.. myslela jsem ze doktor vidi i jiny změny než jen primo vacek nebo neco, co se objeví..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru