Od kdy jste měly těhotenské příznaky?

reninecka17
12. črc 2010

Od kdy se vám projevili [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | první příznaky těhu]]?Ať už jakékoliv?

maudn
20. dub 2013

já od 12 DPO (záda, děloha, prsa jsme neměla ani u prvního nějak změněné, a víno mi chutnalo jako močůvka), s tím, že od 10DPO se něco dělo v děloze, v době uhnizdění vajíčka asi 4DPO, jsem se cítila celej dne jako bych slezla z horské dráhy

jajineckapetakova
28. srp 2013

Já tedy ještě nevím jestli těhotná jsem nebo ne.ale podle toho co tady čtu, tak asi jsem. Před týdnem jsem trpěla zvracenim, šílenou bolestí hlavy a taky jsem zhubla. Teď je mi divně v podbřišku a je mi na zvrácení.naspim přes 11 hodin denně. menstruaci jsem měla před 14 dny a teď ji mák dostat taky za 14 dnů.. jo a braravky .. tak ty už necítím.Bolest vážně ukrutna..ani utřít po sprse se nemůŽU

nesticka
8. zář 2013

ahojky, mě bylo špatně ode dne očekávané MS..pořád jsem chodila na malou, byla jsem unavena, nic se mi nechtělo dělat, měla jsem šílenej hlad a strašnou chuť na NĚCO a přitom jsem do sebe nedokázala vpravit ani suchej rohlík..bolela mě záda a skučela jsem bolestí i při oblékání a sundavání podprsenky jak mě bolely bradavky..no přisuzovala jsem to tomu, že to mám každým dnem dostat..ale běda:D asi o 2 týdny později, kdy se MS nedostavila jsem si udělala test a bylo jasno🙂 Druhý den na gynekologii mi doktorka oznamila ze to vypada na 4-5tyden.. 😀

baruska88
28. pro 2013

Kdybych v práci neměla pocit že mi někdo sype do kafe prášky na spaní tak bych to snad ani nezjistila (menzes jsem mívala nepravidelný a proto i 3 týdny po vynechání mi to nepřišlo divné), teď už pomalu chystáme výbavičku a krom rostoucího bříška a neustálé únavy ani nevím jaké vlastně jsou nepříjemnosti v těhotenství 🙂 😀

blahova_andrea
28. pro 2013

bohužel tipuju, že tak 2-3 týdny po oplodnění. já měla podezření snad fakt dva týdny před těhu testem ☹ a stále se mě to nechce pustit

hello_kyttinka
28. pro 2013

Já ani nevěděla do 20.tt, že jsem těhotná. Až pak mi začalo růst bříško a teď mi začalo tvrdnout a to už se nedá přehlednout. Jinak ranní nevolnosti, nebo nějaké žroutské nálety na ledničku vůbec neznám...🙂

pitryludvikova
28. pro 2013

žádné příznaky kromě vynechané ms a pozitivního testu :D

marketovna
28. pro 2013

U jednoho těhotenství od 7tt a pak ještě později, třeba 10tt, ale někdo nemusí mít žádný a někdo už od 5tt.... 😉

kejsicek
20. bře 2014

Od toho příjemného dne s partnerem jsem se asi něco přes týden cítila jako čerstvě po sexu, začala jsem mít nafouklé břicho jako bych snědla něco co způsobuje nadýmání, během třetího týdne (počítáno podle týdnů těhotenství) jsem v podbřišku cítila takové ty bolesti / tlaky jako když to mám dnes dostat, což teď trvá (4. týden tt) a pobolívaly mě kříže, po týdnu záda bolet přestala. V půlce třetího týdne tt mě začaly bolet bradavky, jako když v pubertě rostou prsa (nemám je velký, ale začaly se mi trochu plnit). Přestala jsem mít úplně chuť na sex (což se mi předtím nestalo, zrušila jsem rande s přítelem, protože jsem neměla chuť a chtělo se mi spát), asi z toho jak jsem nafouklá..nevím. Když si lehnu na břicho, tlačí mě to v oblasti těsně pod pupkem, takže musím pokrčit jednu nohu a břicho trochu nadzvednout. Ve čtvrtém týdnu mám citlivý až přecitlivělý čich, z některých pachů, které jsem dřív přešla, se mi zvedá kufr. Chodím z práce brzy spát, mám pocit, že musím pravidelně jíst, jím vpodstatě každé 3 hodiny něco jako rajče, salátovou okurku, smetanový zákys, jogurt, mrkev, banán, přírodní maso s omáčkou a rýží nebo rybu na přírodní způsob, pohanková kašička,... mám odpor k mastným jídlům a klobáse, některé potraviny mi smrdí, některé voní líp než kdy předtím. Když se nenajím v pravidelném intervalu, je mi špatně z hladu, začne mě bolet žaludek a hlava. Mám pocity lítostivosti a samoty a ztoho mám záchvaty radostných pocitů, upřímně se začnu něčemu smát.. Test si udělám zítra a uvidím, ale myslím, že to tam je.. 😝

mysicka_lb
20. bře 2014

Úplně prvním příznakem bylo takové příjemné teplo v podbřišku, které jsem cítila třetí den (!) po početí. Čtvrtý den už jsem cítila, jak mám nafouklé břicho, byl mi nepříjemný pásek u šatů a udělalo se mi poprvé zle. Byli jsme na svatbě kamarádů a musela jsem pořád chodit ven na vzduch. Když jsem šla na WC, čekala jsem, že v zrcadle uvidím pobledlý zombie ksicht, a místo toho mě překvapilo, jak mi to sluší🙂. To už jsem říkala, že je mi zle nejspíš z toho, že čekám miminko. Nikdo mi nevěřil, že by se to mohlo projevit takhle brzo..... No a asi o čtrnáct dnů později už jsem jim mohla omlátit o hlavu dvě čárky na těhotenském testu🙂

janadajova
3. dub 2014

kejsicek. jeb to tam?

klaire22
3. dub 2014

Já cca od 7tt, začalo mi být zle 😀 Od 18tt mi nevolnosti skončily a konečně začaly taky nějaké ty chutě -)

smutnucka1233
13. dub 2014

Ahoj holky měla bych otazečku :/ ... Asi před 3 měsíci jsem mela nechráněný poměr přítel se neudělal . Nicméně mesicky jsem dostala přesné . pak cca po 2 týdnech jsem při sexu stratila chuť ze začátku jsem si to užívala a pak nic :/ ... 2 Měšic jsem menstruaci dostala ale byla zvláštní nepopsatelna . nicméně pak mě sex vzrušoval už normálně 🙂 .. A teď čekám 3 dny spozdeni :/ bolí mě prsa a hlava ještě v sobotu mě bolelo podbriško a teď nic :/ testu se bojím :/ je miskoro 16 a bojím se někomu svěřit proto žadam o konzultaci ... Děkuji

kocour1
9. čer 2014

Já cítila asi tak 10den od oplodnění divné pocity, nemohla jsem spát, neměla jsem na nic chuť a začala jsem být podrážděná...bylo to podobné, jako bych měla dostat MS, ale přitom jiné a hlavně na PMS bylo ještě min. týden čas🙂...bylo to opravdu velmi brzy. Detailněji píšu o svých pocitech zde na blogu: http://materskadovolena.blogspot.cz/2014/06/div...

annna79
22. čer 2014

Já tedy nevím zda jsem těhotná,ale s manželem se snažíme první měsíc.Test týden před MS negativní, tak nevím.Jsem unavená, večer si musím 20 minut zdřímnout to mi stačí i po obědě.V práci je to horší tam se musím přemoci.Přestala jsem mít chuť na čokoládu, kterou jsem musela mít po každém obědě.Bolí mě v podbříšku někdy celý den a někdy až navečer.Každý većer jsem nafouklá.Tak to by mě zajímalo jestli jsem,či ne.Za 14 dní jedeme na dovolenou autem,tak doufám,že bych stačila zajít předem ještě na kontrolu.

prdecek
22. čer 2014

snad hned po ovulaci se mi šíleně zvedl tlak, ale možná to byla jen náhoda 🙂 a pak další příznaky až když už jsem věděla, že jsem těhotná, okolo toho 5-6tt

25ka
22. čer 2014

ja som jedine asi 4x aj to v 4 mesiace tehotenstva vracala a to bolo všetko ziadne ine príznaky som nemala mno este opuchnute ale riadne nohy asi v 7 mesiaci inac nic.

kripli
22. čer 2014

To je strašně individuální. Mě bylo jenom občas po ránu špatně, hlavně první 3 měsíce, ale bylo to spíš prázdnym žaludkem. Po jednom rohlíku to odeznělo. Pak jsem začala mít problémy s močákem a to až do konce těhotenství. ale jinak mi bylo fantasticky. Nejlepší chvíle mého života. Vážně. Hlavně psychicky. Ale znám takové matky, co těhotenství protrpěly. Každej je jinej.

dezyre
22. čer 2014

U obou: v době kdy měla přijít menstruace bolest podbřišku, jako by přijít měla, ale nepřila a zároveň s tím bolest prsou. U prvního přišly nevolnosti cca v 8tt, nezvracela jsem, ale byla to půl denní nonstop trvající pocit žaludku na vodě, u druhého už v 6tt,ale celodenní nevolnosti, také bez zvracení.

11ester11
8. črc 2014

Ahojky devcata , ja mam problem uz jsem udelala nekolyk teho.test. a vychazi mi ze nejsem tehotna ale uz dva mesice , se citim jak tehotna , mam porad neustali hlad, obcas rano ci po obede zvracim, moje bradavky jsou zvedsene a hodne citlyve, byla jsem i u doktora a nic tam nenasel , jsem sroho pastika , nechapu co toje , aj mestruaci jsem mela ale dva dny , pry to je normalni v mim veku 😖 ale me neni ani 30 😠 tak nechapu jakym vekem se toto stava kdys me je 23 ☹

lenulienka2012
24. lis 2014

Dobry večer damy pred mesicem jem mela sex snazime se o mimi a ted po mesici mam strasne slabou menstruaci neprevidelnou a stasne mam citlivy bradavky muzu bit tehotna??? dekuju predem za rady

elejanor
23. bře 2015

Ahojky,chtela jsem se zeptat posledni menzes jsem mela 6.2 a tento mesic se nedostavila meskam 17.dni akorat 2 dny po meskani jsem mirne zaspinila trvalo to 2 dny a nic ,akorat me poboliva podbriskem jak na menzes,prsa zacinaji bolet strasnej hlad ze za pul hodky musim znova se najist, akorat jsem byla u doktora a ten mi rekl ze mam zvetsenou delohu v patek mam prijit znova co si o tom myslite?budu tada za odpovedi 😉

barumila
26. kvě 2015

Dobrý večer.Chci se zeptat zkusenych žen na prvopocatecni priznaky tehotenstvi.
Posledních 5dni je mi nevolno od žaludku a mnohdy to přetrvává celý den je mi malinko mdlo a mívám migrény.
Aby toho nebylo malo hrozne casto chodim na malou,obcas me svedi pokozka na brise a pri sexu me zacalo neprijemne pichat v podbrisku.
Zatím jsme se neodvazili udelat teh.test protoze sj myslime ze je jeste brzy.
Menzes se zatim nedostavil a mam bělavý výtok a pupínky na pleti.
Na internetu se clovek docte mnoha nazoru a popisu ale lepsi je vedet od zkusenych zen ktere si podobnými příznaky prosli.Predem vam mockrat dekuji za vasj odpověď ;) ;).

ajik123
14. zář 2015

Mě začali příznaky hodně brzo. Hrozně mě bolela prsa a záda, celkově jsem se cítila jinak. Těhotenský test byl negativný (měla jsem 2 týdny do men.) říkala jsem si, že stejně určitě jsem... A hned v den plánovalý men. jsem si test udělala a už byl pěkně pozitivní 🙂 . 😝

honey001
14. zář 2015

Ahojte holky.Mam dotaz.Vim ze jich takovych uz tady bylo hodne ale porad si nevim rady.Byla jsem pred 14 dni na IUI (Insuminaci ) pichli mi injekci na vyvolani ovu a brala jsem prasky na sliznici pac jsem ji mela malou cca 4mm.Mam nemoc polycistickych vajecniku.Proto ta IUI.Ale jiz k dotazu : Brala jsem ultrogestan cca tyden volala jsem na Fertimed v Olomouci ze menstruace nedorazila ze mam posledni den ultros.Tam mi rekla ze pokud to nedostanu mam delat testiky a pak dojit.Jenze ja jsem po 5 dnech od nebrani ultrogestanu spinila dbeska v noci kdyz jsem sla na malou mela jsem celych 14 dni prujem ale to pripisuji spise ultrosu a bolesti jako pred menstruaci.Myslite ze by mohla byt sance jeste na mimi??Jsem zoufala hlava me boli porad a ze je mi zima to i kdyz je vedro je divne.na iui jsme byli v pondeli pred 14 dnama v tom tydnu jsem mela dostat menstruaci v sobotu dalsi tyden jsem ve stredu dobrala ultros coz uz mame do dnesniho dne 9 dni spozdeni a 15 dni od IUI.....spil nekdo z vas meli jste teze nejake takove problemy a byli tehu??Dekuji za odpoved.

martivaloskova
22. led 2016

Asi 4 dny po oplodnění jsem měla křeče v podbřišku, to jsem si myslela že konečně přijde menses a ono nic 🙂 jinak žádné příznaky kromě rostoucího bříška a bolesti zad jsem zatím neměla a to jsem na konci 8měs. 🙂

skyvik
22. led 2016

Asi 5.den po oplodneni. Nasucho jsem se tyden davila spolu s prujmem. Pote uz jsem asi dalsich 6 mesicu rovnou zvracela kazde rano :( Take jsem mela zezacatku bily vytok..

cernaovecka
22. led 2016

Já měla první příznaky ještě před před vynecháním menstruace (cca. týden před). Byla jsem hrozně nafouknutá úplně po všem, co jsem pozřela🙂 Neustále jsem cítila takovou zvláštní bolest v podbřišku, měla jsem hroznou žízeň a pořád chodila na malou (cca. 3krát za hodinu) a trochu žaludek na vodě. Teď mě děsně bolí prsa, jinak je vše ok🙂

syvi
28. led 2016

Mě začalo krátce po ovu bolet v podbřišku a pár dni před očekávanou MS mi začalo vadit kloktani pri čištění zubů. 30 DC pozitivní test. Bohužel v 5+6tt zjišteno mimoděložní.

kopretinkaa183
21. dub 2016

Asi mi tu nikdo neodpoví, když tu každý může napsat jen jednou ale, jsem půl roku po ZT v 10tt, teď jsem objevila // ale příznaky žádné. Předtím mě nebylo dobře, bolela mě prsa, píchalo v podbříšku, pachy atd a teď nic. Myslím si, že je něco špatně. Cítím, že to není těhu a nebo je mimoděložní. Na kontrolu mám jít až za 2 týdny ale už teď cítím, že se něco děje ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru