Od kdy se objeví "těhotenský výtok"?

tiki
9. lis 2008

Holky, ptam se dost blbe, kdyz uz mam jedno tehotenstvi za sebou, ale to jsem uplne casnou fazi tehotenstvi prilis nevnimala, protoze jsem jezdila nekde po Ukrajine, o Zdise jsem nemela ani paru a veskera zpozdeni a potize jsem pripisovala cestovni unave...
Od kdy jste si vsimly, ze se vam objevil takovy ten vytok, ktery je zpusobeny zvysenou posevni sekreci a ma ho pry skoro kazda tehule? Ja jsem totiz ted v takove blbe situaci, kdy jsem po celou dobu kojeni nemela MS, pred casem jsem odstavila a furt nic. Clovek proste nema zadnou kontrolu. Abych si delala kazdy tyden test, to by nam asi zbytecne ruinovalo rodinny rozpocet, navic bych si pripadala asi dost divne. Tu a tam jsem si kontrolne zkusila zmerit bazalni teplotu, ale ta byla furt nizka (naposledy asi pred 3 tydny). Jenze to neni zadne systematicke mereni, to s nasim ditetem delat prilis nejde. Navic uz 14 dni hledame teplomer, nekam jsme ho pred Zdisou skovali a nevime kam 😀 . Tedka je mi v poslednich dnech tak nejak nic moc, furt bych spala, poboliva mne hlava. Ale treba mne vubec neboli prsa. A zadnou zvysenou posevni sekreci taky nepozoruju, jen klasicky delozni hlen, ktery se prubezne meni a je pokazde trochu jiny... Ten test si v nejblizsich dnech stejne udelam a pujdu na kontrolu k dr. (at uz jako tehu nebo s tim, ze furt nemam MS), ale tohle by mne zajimalo...

mamina
9. lis 2008

Zeptej se v poradně porodní babičky.Ta ti odpoví asi nejlíp.Ale mám takovýho tucha,že jsi možná znova těhotná... 😅 Já jsem třeba ještě kojila čtvrtýho a přitom jsem byla už ve čtvrtém měsíci. 😲 Jinak výtok i v těhotenství by být neměl,ale stává se to,když je vysoká hladina sekretu a klesne zvětšená děloha.Aspoň myslím.Držím palečky. 😉 😀

janika7
9. lis 2008

Ahojky, ja mela vytok tak od 12tt a kolem 20tt se hodne zesilil. Doktor se mi na to poprve ptal okolo 16tt, tak myslim, ze normalne se vic objevuje asi v tomhle obdobi.

tiki
autor
10. lis 2008

Holky, diky, babicky jsem se uz zeptala 🙂 . Muzu mit jeste dotaz - objevoval se i v tehu u vas takovy ten lepkavy delozni hlen???

mamina
10. lis 2008

Jojo.Je to normální. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru