Od kdy začít pít čaj z maliníku?

janaantonie1981
3. únor 2016

Ahojky,jsem ve 35.týdnu a chci se zeptat jestli už můžu pít čaj z maliníku a kolikrát denně 🙂

dasenka888
3. únor 2016

Ahoooj co si pamatují,tak bys ho pít v těhotenství neměla🙂

luckylee
3. únor 2016

Myslim,ze uz jeden denne muzes.Tak od 36tt pit dva,od 38tt klidne i 4.Sama cekam na 34tt abych mohla zacit s malinikem i lnenym seminkem.Snad jsem si to nepopletla a nekecam ti.😀

veveruse14
3. únor 2016

čaj se pije od 36tt, začíná se šálkem denně a končí se 3-4 denně,pít pouze pokud je těhotenství v pořádku a nejsou nějaké problémy

lactuca
4. únor 2016

Ahoj, zrovna včera jsem se o tom bavila s dulou, která používá metodu ruských porodních bab. Maliník doporučují už klidně od 30. týdne, pouze existuje pravidlo: studený, když ještě nechceš porodit, teplý, když chceš už porod podpořit.

lucka8383
29. únor 2016

chtěla jsem se zeptat jsem 36tt a tchýně mi donesla sušený maliník na čaj.mužu ho pít když mám za za sebou pobyt v nemocnici ve 30tt kvuli předčasnemu porodu a a taky aminocentézu.nerada bych něco pokazila

alenaholcakova
8. bře 2016

lucka8383-Určitě bych ho nepila po domluvě s gynekologem. Pokud jste byla ve 30.tt v nemocnici na udržení tak by to u vás mohl vyvolat znovu porod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru