Od kolikátého týdne v těhotenství začínají bolet prsa?

popelka213
9. lis 2012

Ahojky,prosím poradte michci se zeptat od kolikatého týdne v těhotenství začínají bolet prsa,mě už totiž bolí třetí den v kuse a zajimalo by mě jestli sou to příznaky těhotenství.sice už mám jedno dítě ale u něj mě prsa neboleli.předem děkuji za rady🙂

dvojka
9. lis 2012

Jasně že to může být příznak těhotenství. Mně při prvním těhotenství bolely a to především když mi byla zima a při druhým těhotenství vůbec.

haniskarokosova
9. lis 2012

mě povetšinou večer a v noci a to nejvíc když jsem chtela spát na boku :D to nešlo :D uvidíš zvykneš si na to 🙂 😉 😉 😉

lv
9. lis 2012

při prvním těhotenství skoro vůbec, při druhým jsem do 4.měsíce nemohla spát na boku, bolely mě prsa na dotek, při dotyku prádla, v podrsence no volně jsem je noemohla nechat vůbec a musela jsem i spát ve sportovní..a to jsem neměla zas nějaký obry, tak 3..když mě do nich šťouchla v zápalu hry dcera, jsem málem brečela..

popelka213
autor
9. lis 2012

děkuji moc🙂. už ted se to nedávydržet a to se ani nehýbú a bolí jako čert.doufám že mi to brzo přestane bolet🙂

ange_de_la_morte
10. lis 2012

mě teda prsa bolely snad skoro od začátku těhu ( snad od 5. nebo 6 týdne) ... a s přestávkama mě bolí pořád, i když teď jen když předtím mě bolely spíš prsa jako celkově a teď spíš bradavky

kamimik
13. lis 2012

Mně taky bolely od začátku, ale nevím,jestli to nebylo vsugerované🙂 Začalo to, jak jsme si udělala testík😀

kika24a
14. lis 2012

ja jsem si na zaklade toho, ze me v kuse bolely prsa udelala test a ten byl pozitivni, ale nevim od ktereho tydne me zacaly bolet... to si fakt nepamatuju...

terka212
11. dub 2013

Ahoj....chtěl jsem se zeptat když mívám křeče v noze a jsem těhotná a pobolvá mě stoho břícho na leve straně je to možné nebo mam jít k doktorce ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru