Oddělení kojenců v Plzni. Máte zkušenost?

blahovka.cz
26. led 2010

Ahoj maminky prosim o zkusenosti

Nas Ondrasek mel zanet ledvin a ceka nas vysetreni v Plzni,rtg s kontrastni latkou + sona bricha,chtela bych znat vase zkusenosti s oddelelnim kojencu v plzni nebo jestli mate i zkusenosti s vysetrenim budu jedine rada za rady a poznatky

at vime do ceho jdeme 😀 😀 😀 snad se tu najde dost zapadacek 😀

blahovka.cz
autor
27. led 2010

opravdu se nenajde nikdo kdo by mel zkusenosti??? 🙂

fajn
27. led 2010

ahoj tak naše malá byla taky na vyšetření tou kontrastní látkou ale v Olomouci. Je to tak že malému zavedou kanylu do ruky a pak mu tam dají tu kontrastní látku a asi za dvě hodiny se jde na vyšetření . Nevím jestli ti malého uspí ale asi jo protože se nesmí pohnout. Didce dali do zadečku chloralhydrát a po tom usnula. Celkem to nic není ale když máma vidí potom to bezvládné tělíčko tak je to nepříjemné. Ale vyspí se ztoho a pak řádí jakoby se nic nedělo. Tak kdybys potřebovala ještě něco vědět tak klidně písni

blahovka.cz
autor
27. led 2010

je fajn moc dekuju za info,brrr ani mi to nerikej,videt bezvladne telicko maleho to snad pozadam,ze u toho nechci byt 😲 ale dekuju moc jedeme az 16.2,ale teda musim rict,ze uz ted jsem z toho nesva

fajn
27. led 2010

neboj Didka když to absolvovala poprve tak měla asi rok a to byla brzo vzhůru,ale teď ji toho uspávadla dala hodně tak spala 4 hodiny.

blahovka.cz
autor
29. led 2010

tak to jsem zvedava na naseho malyho

jeste tak aby nekdo napsal zkusenosti s nemocnici lochotin s detma