Operace děložního čípku. Jak to probíhá? Bolí to?

pipos
5. dub 2010

ahojte holky chtěla bych se zeptat zda jste byla některá na operaci děl.čípku mě už tři roky nevychází citologie a ted mi dr.řekla,že se to dost zhoršilo a,že mi ho musí vyříznout a dát plastiku.tak která stim máte zkušenost jak to probíhá a jestli to pak bolí až to bude přicházet k sobě.a musim do Brna tam to dělaj ambulantně a u nás se leží v nemocnici 7dní 🙂 děkuji za info

ygreen
5. dub 2010

pipos: moje švagrová byla na operaci v květnu, vyšly jí pozitivní testy, že tam je přítomen ten vir umožňující vznik rakoviny. Vzali jí na operaci čípku a říkala, ž ejí vzali víc než původně zamýšleli, ale říkala, že to skoro vůbec nebolelo. Vím že to není to samé, ale podobné. Jo a doporučili jí, i když je jí už 32 a má dvě odrostlé děti, podstoupit očkování proti rakovině děl. čípku.

pipos
autor
7. dub 2010

ygreen.děkuji.to je něco a už je švagrová zdravá nevrátilo se jí to slyšela jsem,že se to nikdy může vrátit

terinda
7. dub 2010

Ahoj holky, taky jsem podstoupila konizaci (2x) děl. čípku a nebyl to nijak velký zákrok. Nebolí to a doma jsem pak byla týden. 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/konizace...