Otěhotněl jste někdo po první porevizní menstruaci?

alca22
25. lis 2010

Otěhotněl jste někdo po první porevizní MS. Je to nejspíš můj případ, ale bojím se aby nebyly nějaké problémy.

kkattty
1. pro 2010

no ja az po druhe a mimi je v poradku ale cetla jsem story kdy otehotnely holky i bez prvni ms a je vse o.k

jita06
1. pro 2010

Já jsem otěhotněla hned po první porevizní MS, vše bylo ok, malé bude za pár dní rok. Podle mě jestli to má dobře dopadnout, tak to dobře dopadne a když se to má pos.....t, tak se to pos...e. Ničeho se neboj. Já vím, to se řekne. Mě to doktor ani nezakázal, říkal to samé, ale slušně 🙂))

delapa
15. pro 2010

Známá otěhotněla taky hned a dneska má zdravýho chlapečka. Já otěho 2 měs. po revizi. Když mimi má být, tak bude i kdyby trakaře padaly! Tak jako máme každá různě menstruaci po porodu, tak jsme i každá jindy připravená. Neboj se nic.

ia.
17. pro 2010

ahoj holky, mám po 1MS po revizi a blíží se moje ovu dny. Mám šílenou touhu do toho jít, a jediné čeho se opravdu bojím, je dr 😅 pže mi kladla na srdce mít pauzu alespoň 6 měsíců!! na druhou stranu si říkám, že pokud by tělo nebylo připraveno, vajíčko se neusadí, takže proč to nezkoušet...ale nedovedu si představit, že bych otěhotněla, co by mi dr řekla, bylo by mi asi trapně....takže mám dilema jako hrom 😅

veruska007
17. pro 2010

Já prodělala spontánní porod a následnou revizi kvůli neodloučené placentě v 19.tt. Snažili jsme se hned, ale vyšlo to až po 4. Doktorka nám kladla na srdce, ať to nezkoušíme min. 3 měsíce. A po těch třech měsících to vyšlo. Teda, aspoň zatím...

vecernice
17. pro 2010

ja otehtpo otnela po prvni porevizni, sice prisla az po vyvolavacce po 80 dnech. doktor mi rekl, ze to muzem zacit zkouset hned po te prvni. asi jde vic o pohodu psychickou, nez ze by telo nebylo pripraveno .... ale co doktor, to nazor 🙂

marketuska
6. led 2011

Taky se hlásím k otěhotnění po 1porevizní MS a jsem ráda, teď jen, aby to dobře dopadlo 🙂

kackaj
6. led 2011

Ja ted mam uz druhou porevizni MS za sebou, nechala jsem si napsat antikoncepci na 3 měsíce...nějak po tom potratu ani nemám na děti chuť...ale jako mám, ale klidně si počkám. Si říkám, že se mi tou anti aspoň třeba dají trošku dohromady hormony a nebudu třeba muset brát prášky na ovulaci. Jinak ta pauza po revizi ... pokud byl potrat/porod z důvodu VV nebo jiné vady, kdy neselhala děloha placenta nebo jiný důležitý orgán matky, tak si myslím, že nevadí, že se otěhotní třeba hned. Já myslím,že je potřeba dodržet tu pauzu v případě, kdy není všechno o.k. u matky a děloha potřebuje regeneraci. My teda měli VV, takže doktorka mi půl roku pauzu nedoporučila, říkala, že stačí 3 měsíce, ale že by se nic nestalo, kdyby se to chytlo hned. Tak snad to po té antikoncepci půjde dobře...uvidíme...všem držím palečky, ať už jsou nebo teprve budou těhu...hlavně, ať už je všechno o.k.:-)

kami1984
6. led 2011

Ja otehotnela 14dni po revizi, MS jsem nedostala..takze otehotnet urcite jde🙂

katy.m
6. led 2011

já taky po první porevizní MS a vše je ok 😉

clair
7. led 2011

Já jsem otěhotněla hned po šestinedělí a dopadlo to zase špatně. Opět zamlklé těhotenství.
Ale možná je problém jinde. Mám jít na hematologii, tak uvidíme, jestli je problém tam. Ale moc tomu nevěřím, protože už jedno dítko mám a celé otěhotnění i těhotenství bylo bez problémů.
Ale pokud je tělo připravené, tak otěhotní bez problémů, jen je někdy problém mimčo udržet, nebo
mu vytvořit dobré podmínky pro život. Po revizi nebývá dobře dorostená sliznice. Ale každá jsme jiná,
někdo to má bez problémů, někdo ne. Každopádně ti přeji, ať je všechno v pořádku a nečti žádné hrůzy na netu.
Taky jsem pořád hledala, co se může stát a ono se to stalo.

leever
1. dub 2019

Holky a nestalo se vám, že jste některá po revizi trochu spinila v době očekávané menstruace a byly jste už zase těhotné?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru