Otěhotněla jste některá v šestinedělí nebo těsně po?

diankaary
15. led 2014

Vím, že se doporučuje určitá pauza 3 - 6 měsíců. Ale zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost i s takovým případem..a jak to dopadlo ?
Jsou totiž ženy, které normálně donosily zdravé dítě. Díky.

evaviki
15. led 2014

moje tchyne.. rozdil mezi detma ma 11 mesicu 😀 vse ok a bez problemu..

anina32
15. led 2014

Moje maminka: 15.srpna 1965 se narodil nejstarší brácha, 30.července 1966 sestry dvojčata, 15.listopadu 1967 další sestra a 8.října 1968 další brácha. Všichni zdravý a bez komplikací, pak po 10ti letech jsem přišla na svět ještě já🙂

ninive211
15. led 2014

Moje kamarádka má o 11 měsíců starší sestru.

luciebx
15. led 2014

moje sestrenice jsou taky od sebe par mesicu... taky ta mladsi byla pocata v 6ti nedelich..

nicedaisy
15. led 2014

@anina32 ... teda klobouk dolů před tvojí maminkou ... 5 dětí rok od sebe, to musel být záhul. Já mám co dělat s jedním 😀 Jinak abych odpověděla na otázku, kamarádka otěhotněla 7týdnů po porodu a taky vše v pořádku 🙂

leni84
15. led 2014

Moje sestra. Má děti od sebe 11 měsíců a 3 týdny. Teď jim je 5 a 6 let, obě jsou zdravé a obě těhotenství byla bez komplikací. A v naší generaci nebylo nic ojedinělého, že od sebe byli sourozenci přesně o rok..Můj bratr je v lednu 1983 a já jsem v lednu 1984..🙂 Myslím si, že příroda a tělo si prostě poradí a pokud bylo předešlé těhotenství a porod bez komplikací, tak si myslím, že v tom problém opravdu není. Já už jsem po dceři nechtěla brát antikoncepci a ptala jsem se doktorky, jestli by byl problém, kdybych otěhotněla brzy a její odpověď byla..příroda se postará, problém to není..🙂

pehaka
15. led 2014

moje bejvalý malý sousedky jsou od sebe 12m na den přesně 😀 jsou to zdravý holky teď už teda 8 a7let 😵

nikollita
15. led 2014

Omlouvám se, že vstupuju, nemám k otázce nic. Jen jsem chtěla hluboce smeknout před maminkou @anina32. Obdivuhodná žena! 🙂

evikmi
15. led 2014

moje mamka taky tak nás měla 🙂 nejstarší brácha únor 78, segra prosinec78 ... pak teda brácha srpen 80, dvojčata srpen 81, pak ještě teda prosinec 83 já a prosinec 85 brácha 😉 všichni v pořádku. všechny porody proběhly bez problémů a rychlé 😉

sosanna88
16. led 2014

boze moj...moja svokra ma rozdiel 11mesiacov medzi deckami a to je najmenej co poznam...kokos ze v sestonedeli otehotniet? na sex som nemala ani len pomyslenie...teraz ma mala rok a stale nemam pomyslenie...ale uz nie na sex ale na druhe ditko. akoze waaaaaaaaaaaaaaaau. klobuk dole pred vsetkymi.

zuzi82
16. led 2014

Já jsem o deset měsíců starší než moje sestra, obě těhotenství měla maminka v pořádku a sestra taky nemá žádné známky poškození. Jen já od ní byla v dětství občas pokousaná, ale myslím, že početí v šestinedělí na to nemělo vliv. 😀

janesafari
30. led 2014

Takových co otěhotněly v šestinedělí je tu kolem hodně a upřímně -taky to nechápu...Po prvním porodu sem se sexu vyhýbala asi rok (porod masakr-byla sem hodně potrhaná a hodinu mě Dr.šil vevnitř i venku ☹ ) Druhý porod taky masakr,ale kvůli komplikacím a špatným ozvám malého-akutní císař a po probuzení taky masakr-problémy s jizvou 3 měsíce léčení...
Takže u mě tohle riziko nehrozí-a třetí plánujem tak za 1,5 roku zhruba 😀
Kamarádka má kluky 10 měsíců od sebe...Doted mě to hlava nebere...Představa,že si chvíli po propuštění s porodnice ,,vrznu" a hned další mimčo-je pro mě šílená...Ale co vím,kluci sou zdraví až moc a rozumí si 🙂 😀

kuc
31. led 2014

Tak já se narodila 22.8 1964 a můj bratr 12.6.1965, takže když se brácha narodil ( donešený) mě do desíti měsíců chybělo 10 dnů naši tedy počali cca tři týdny až měsíc po mém narození. Mamka i brácha v pořádku. A ještě perlička na závěr o tom že je mamka podruhé těhotná se dozvěděla v cca 5 měsíci ( v únoru) když byla na návštěvě v porodnici za tetou, když teta požádala settřičku jestli by se na mámu nepodívala že se jí nějak nezdá a ta to prý poznala už jen pohmatem přes břicho. To že Ms po porodu vůbec nepřišla a že byla občas unavená a ne ve své kůži to prý považovala za následek starostí o mimino ( mě).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru