Otěhotnění před či těsně po menstruaci. Stalo se vám?

jesterka09
30. kvě 2011

Holky je vůbec možné otěhotnět před či těsně po MS? Stalo se to některé???

monulas
15. říj 2013

ahojky s přitelem jsme se dnes pokoušeli o mimi,mam tyden po MS.ale namam plodny den☹ myslite že nám to vyjde??? 🙂 🙂

myshellka87
20. říj 2013

@monulas Co myslíš? To je 50 na 50 ..tak to zkuste v plodné dny, jak vidíš, tak se dá otěhotnět i den po MS 😉

ceekanka
6. lis 2013

Holky,mě by zajímalo,jestli pro to máte nějaká vysvětlení,že se otěhotní mimo ovulku a většinou teda kolem ms? S přítelem se snažíme a zkoušíme to už všelijak 🙂

flastr
12. lis 2013

ahoj holky tak mě by to taky zajímalo 10mě to skončilo a hned 11 jsme spolu spaly a on se do mě udělal a když jsem ráno vstala tak jsem měla červenej hlen tak mi poradtě zda to mužu považovat za uhnízdění tak vám budu uděčná za odpovd

1velrybka
12. lis 2013

ceekanka: Myslím, že nejde o to, že někdo otěhotní mimo ovulaci, ale spíš o to, že tu ovulaci má jindy než uprostřed cyklu, jak je zvyklostí. Např. já otěhotněla 8. nebo 9. den cyklu (nevím, který z těchto dvou dnů to byl, oba tyto dny byl sex), to znamená pár dní po mestruaci. Sice jsem si nijak nezjišťovala plodné dny (měření, testy..), ale odpozorovala jsem, že mám nejspíš ovulaci těsně po skončení menstruace - a potvrdilo se to.

flastr: Otěhotnět klidně můžeš, ale myslím, že ten červený hlen je spíš pozůstatek z menstruace.

coccinella
20. lis 2013

Já si myslím, že určitě podstatnou roli hraje i to, že spermie jsou schopné přežít v pochvě i několik dní ( uvádí se až 6 )
Takže můžete mít styk třeba na konci menstruace, ale ke spojení vajíčka se spermií a tedy k otěhotnění může dojít klidně až za 3 dny..
Ale jinak taky mívám ovulaci už kolem 8. - 9. dne 🙂

anulilinkaaa
29. lis 2013

Den po MS jsme počali naše maličké.

partyzanka91
23. led 2014

Kolegyně z práce mi tvrdí že si je jistá že jednou otěhotněla přesně během menstruace. Nevím zda tomu mám věřit. Ona třeba věřila i tomu že se nemusí brát antikoncepce a místo toho stačí se vysprchovat, no a jak jsou její názory pravdivé můžete usoudit z tohoto: měla 6 neplánovaných těhotenství z toho má 4 děti, 1 umělé přerušení - odsání v 6tt a jeden potrat v 7 měsíci (zvednutí těžké věci dítě už nešlo zachránit).

zuzink
29. bře 2014

Mě se to stalo. Moje dcera byla počata den po MS.

veronika1508
26. kvě 2014

Dobrý den děvčata.Také mám otázku ohledně otěhotneni po MS...tedy takhle..od 8.5.do 11.5. Jsem měla MS a 5 dní na to jsme s přítelem měli nechráněný sex.Tak se chci zeptat za jak dlouho je pravděpodobnost,kdy si můžu udelat těh.test?

broucinek87
28. kvě 2014

Tak to je hezké říkala jsem si jaká je minimální šance prvně po 8 měsících od porodu sme to neuhlídali tak sem na to zvědavá

tyna91
12. čer 2014

Chtela by sem se taky zeptat snazime se s pritelem uz rok o miminko porad to nejde mam obcasne cisticky na pravem vajecniky ale doktor rikal ze neni problem v otehotneni oba sme si uz nechavali delat testy na plodnost vsechno v poradku ale mimnko porad nikde ale pred menstruaci ktera prisla o 2 dny driv jak mela mam pocit nechutenstvi a porad se mi mota hlava je mozne se se nam to konecne povedlo ma nektera z vas s timhle nejakou zkusenost?

kamilka007
12. čer 2014

Ja si byla jista, ze jsem otehotnela den pred MS, ale pozdej mi doslo, ze to bylo driv a to menstruacni pobolivani bricha a spineni bylo uhnizdovani. Kdyz neni MS pravidelna, da se to dost snadno zamenit.

mikes2304
22. čer 2014

Zdravim baby mam dotaz dělala sem si test a visel mi pozitivní ale jeden den sem spinila a druhy sem uz krvacela ted nevim ci som potratila nebo ne este se mi nestalo ze bich bola tehotne a mnela bich ms vcera sem si volala ambulance a řekli mi ze mam si zajít doktorovi vite bydlím angliji a tady to tak neni jak doma ze des na pohotovost a podávají se a udělají ti ultrazvuk tak nevím co si mám mislet napiste mi baby,ale test si po ukončení ms si znova udělám

ivet1987
22. čer 2014

@mikes2304 Tak určitě po skončení testni a uvidíš. Je to běžné mít menses i na začátku těhotenství.

gatushe
22. čer 2014

Zdravím, mě se to stalo minulý měsíc..test jsem měla tři dny pozitivní a pak jsem začala špinit a dorazila menstuace. Byla jsem v nemocnici, kde mi sledovali hodnotu hcg hormonu v krvi..bohužel za pár dní klesla a potratila jsem..naštěstí to odešlo samo a nemusela jsem na revizi..ale já byla jen ve 4tt. Prý je to bežné a většina žen ani nepozná, že byla těhotná. Někdy se ale stane, že ženy první měsíce mají ms a jsou dál těhotné..objednejte se k doktrovi ať se podívá na utz, jestli se mimi udrželo nebo vše odešlo a budte v klidu..se mnou v nemocnici nic nedělali, jen jsem ležela..

luca0901
23. čer 2014

zdravím, prosím o radu
Už 2 roky neberu HA. Doktor mi přišel na to, že na pravém vaječníku mi špatně dozrávají vajíčka a tímj pádem to s otěhotněním nebudu mít jednoduché.... nevíte jestli je tu možnost otěhotnět i při menstruaci? mám jí kolem 30.dne tak zhruba 5dní... Děkuji za pomoc a radu 🙂

maudn
23. čer 2014

otehotněla jsem někdy kolem 28DC a ms chodila kolem 32-35.

eniverunka
28. črc 2014

Dobrý den mam jedem dotaz je možné otehotnét par dní po mensrulaci us jsme to skusilly podruhe poprvi nic tak tet budu jen cekat dekuji predem za odpovedi

odavika
28. črc 2014

Záleží na tom, kdy máš ovulaci. Většina žen otěhotní přibližně v půlce cyklu. Ale každá jsme jiná a každé tělo funguje jinak a taky záleží, jak jsou cykly dlouhé a pravidelné. Někdo může otěhotnět i těsně před, po, nebo dokonce i během menstruace (osobně znám 2 ženy co otěhotněly při menstruaci), ale ta pravděpodobnost je nižší.

yildiz
28. črc 2014

jee 😀 ja mela vsechny 3 holky hned po ms 😀

moncicak26
5. srp 2014

Ja otehotnela asi 4 dny po MS takze to jde 😉

kjajka88
6. srp 2014

Dle výpočtu paní doktorky jsme otěhotněli den před MS a jsme v 7. týdnu 😉 🙂

lenulienka2012
26. říj 2014

Ahoj mam otazku mam slabou MS a vcera vecer jsem mela sex partner se do me udelal je mozny ze jsem mozna otehotnela???dekuju

denca1988
26. říj 2014

Ja som otehotnela 5 dni pred menstruaciou;)

pavlla654
16. lis 2014

Ahoj mám dotaz.Je to pro mě důležité a byla bych ráda za vaše rady
No takže beru antikoncepci a 3dny po menstruacích jsem měla dneska pohlavní styk ani né po hodině jsem si už brála prášek.Takže moje otázka zní nejsem těhotná že ? jsem v pohodě ? žádné problémy ?.
Děkuji za odpovědi.

pavlla654
16. lis 2014

Ahoj mám dotaz.Je to pro mě důležité a byla bych ráda za vaše rady
No takže beru antikoncepci a 3dny po menstruacích jsem měla dneska pohlavní styk ani né po hodině jsem si už brála prášek.Takže moje otázka zní nejsem těhotná že ? jsem v pohodě ? žádné problémy ?.
Děkuji za odpovědi.

luciebx
16. lis 2014

@pavlla654 hodne mala sance ale sance je tu vzdy

pavlla654
16. lis 2014

@luciebx Jako že nejsem těhotná ?? .

luciebx
16. lis 2014

@pavlla654 myslela sem to tak ze je tu malinka sance na to ze si tehotna ale zase na druhou stranu kolik holek otehotnelo i prez brani HA. Asi tu odpoved nedostanes a jen cekat zda ms dorazi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru