Otěhotnění před či těsně po menstruaci. Stalo se vám?

jesterka09
30. kvě 2011

Holky je vůbec možné otěhotnět před či těsně po MS? Stalo se to některé???

andy80
1. led 2016

@kattherinne rozhodně, já otěhotněla v době, kdy jsem čekala MS 🙂 Takže po vynechání byl test negativní, po týdnu už jsem měla ducha 🙂

A v ranném stádiu těhu se toto vyšetření dělá, takže v klidu.

kattherinne
1. led 2016

@andy80 Dík, zkusím si v pondělí udělat ještě jeden a uvidíme, to už bude 11.den po vynechání, to už by tam něco mohlo být eventuelně...😉

matttes
1. led 2016

Ja jsem treba otehotne vzdycky hned 1-2 dny po menstruaci.

kattherinne
5. led 2016

@andy80 Tak jsem to dnes po 12-ti dnech spoždění dostala v plné síle, včera jsem dělala test a samozřejmě negativní, tak uvidíme další měsíc...😉 Zítra mě čeká ta koloskopie, tak snad dobře dopadne...🙂

alca90
12. dub 2016

Ahoj děvčata 🙂 měla bych taky něco k tomuto tématu. V prosinci jsem přišla v šestém týdnu o mimi. Řekli jsme si s přítelem ze počkáme do léta a pak to zkusíme znovu 🙂 27.3 den po mesickach nebo dva ale spoléhal na neplodné dny a šup tam s tím 😀 Musím ještě dodat, ze jsem si nechávala pichat B12, aby se tělo po potratu dalo dohromady, a ta podporuje plodnost. Mno a uz asi týden mám citlivá prsa, hlavně bradavky a jsou natekla. Občas me poboliva v podbřišku a zaznamenala jsem i zvýšenou teplotu.Motani hlavy a trochu nevolnost. Myslíte ze je možné těhotenství tak brzo po mesickach ??? Nebo ze by to byla psychika ?? 🙂 děkuju za nazory 🙂

olgas
12. dub 2016

@alca90 já kdybych se spoléhala na plodné dny dle tabulek, tak nemám ani jedno dítě i bez B12

puresin
12. dub 2016

@alca90 Tesne po MS to podle me mozne je, ale vidim problem u jinych prispevku, kde holky pisou, ze otehotnely tesne PRED. Nejsem odbornik, ale oplodnene vajicko potrebuje par dni k ceste do delohy a uchyceni, jinak telo nedostane zpravu o tehotenstvi a MS ho odnese. Tak nevim.

alca90
13. dub 2016

@jannicka85 a kdy jste měla pozitivní test ?? 🙂

lukza
13. dub 2016

1 tehu jsem otěhotněla asi tak 4 dny po mc druhé tehu jsem otěhotněla 7 dni než mela přijít mc takze 21 den cyklu a třetí tehu jsem otěhotněla hned první den po mc

alca90
13. dub 2016

@lukza Mno jak koukám tak to je docela časté, otěhotnět hned po MS 🙂 a kdy vám to ukázal test ?? 🙂

lukza
13. dub 2016

@alca90 Já mela pak po dvou dětech mc mezi 28-40 dnem takže jsem ani nevěděla kdy bych mela dělat test mimco bylo ne přímo plánováne ale už v pulce měsíce sem cítila ze je něco jinak a týden před jakoby mc co by mohla byt po 28dnech jsem tušila ze asi budu větší prsa strasne únava a furt sem chodila curat tak jsem zkusila test 27 den a už tam byly dvě čárky ta druha byla ještě slabší ale už byla krásne vidět a udělal se hned do pul minuty od testování

alca90
13. dub 2016

@lukza Taky se právě cítím tak nějak jinak 🙂 Prsa mám velká a citlivá, jsem děsně protivna a i sex je mi takový nepříjemný :-\ MS mám dostat až kolem dvacátého, takže si myslím ze musím ještě počkat s testováním.

jannicka85
18. dub 2016

@alca90 test jsem měla pozitivní po měsíci 🙂

renik79
26. črc 2016

ahojky 🙂 mam dotaz ohledně otěhotnění. 19.6 a pak znova 5.7 jsem měla menstruaci, obě 5 dní a slabší. S přítelem se pokoušíme už skoro 4 měsíce o miminko každy den a antikoncepci neberu už skoro rok. Měla jsem ale problemy s menstruaci od prosince a doktor mi dával prášky na srovnání cyklu. Chtěla jsem se zeptat zda můžu být těhotná, nebo se jedná o nějaké hormonální upravování, když mě bolí cca tyden každy den (ale ne nonstop) v podbříšku jako před menstruací. Někdy to jde až do beder a malokdy mě taky pichne v pravo cca na vaječníku. Test jsem si ještě nedělala,nevolnosti sem tam ale to slaboučké. Zdá se mi moc brzo na nějaké bolesti pokud se jedná o těhotenství. Kdy mám nebo nemám ovulaci neřeším, když máme denně sex 🙂 strašně si oba přejeme miminko tak snad mi řeknete jestli máme naději, nebo měla nějaka něco podobné a byla těhotná 🙂

bonifac
1. srp 2016

Ahoj holky , musim se přidat :D snažím se jako blazen i pres CAR .... Pak se na to všechno vykašlu... 16.7. den po MS sme radili a uz týden me boli prsa, hlava, zvracet se mi chtělo, výtok .... Ja nevim co jeste :D ted mam normalne hrůzu jít do lekarny .... Holky to přece neni možný žene? :O

coccinella
15. zář 2016

@bonifac Tak jak jsi dopadla - je to možné nebo ne? 😀

bonifac
15. zář 2016

@coccinella asi neni :D
Přišla mrcha jako hrom!

libuse80
16. zář 2016

Ahoj holky,mam syna 13 měs,ale chceme jeste jedno,8.9.jsem mela menses asy 5 dnů,ale bylo to spineni myslite ze mohu byt těhotná 🙂 bolesti v podbrisku únava.co myslite test jsem sy delala asy pred 10 dny a byl negatyvni 😎 diky

libuse80
16. zář 2016

Ahoj holky,mam syna 13 měs,ale chceme jeste jedno,8.9.jsem mela menses asy 5 dnů,ale bylo to spineni myslite ze mohu byt těhotná 🙂 bolesti v podbrisku únava.co myslite test jsem sy delala asy pred 10 dny a byl negatyvni 😎 diky

jesterka09
autor
11. črc 2017

@alca90 a dostala?

rritaorra
14. říj 2017

Dobrý den, s přítelem sme měli nechraneny pohlavní styk 5den menstruace a cyklus mám, 6 dnů takže jsem už jen špinila a trošku krvacela on se udělal do mě. A jak jsem šla na záchod tak jsem úplně přestala krvácet..je mozne že mě oplodnil? Děkuji za odpověď

rritaorra
15. říj 2017

Chtěla bych ještě dodat že jsem nejen přestala krvácet ale i přestala špinit proste po tom jak se do mě udělal tak mi to úplně skončilo 😕

kejt29
15. říj 2017

@rritaorra samozrejme, ze to je mozne. Ale ten konec spineni bude spis nahoda, s oplodnenim nesouvisi. Ja otehotnela 4 den cyklu.

rritaorra
15. říj 2017

@kejt29 aha děkuji 🙂

elenes
16. říj 2017

@andy80
@rritaorra
@kejt29
@jesterka09
@libuse80
Holky, omlouvám se, ze vás takhle označují.. chtěla jsem se zeptat..dělala jsem si teď ovulační test..Je tam ta druhá carka aspon lehce nebo jsem paranoidní?

kejt29
16. říj 2017

@elenes ovulacni test nic o tehotenstvi neukaze. Slaba carka znamena, ze ovulace jeste neprobehla nebo uz je po ni. Takze jestli chces zjistit tehotenstvi opravdu jen a pouze tehotenskym testem 😉

elenes
16. říj 2017

@kejt29 ja vim, ze neukaze. Šlo mi jen, jestli tam ta slabá čárka je a jestli se mi blíží ovulace. Takzemam ještě testovat zítra a čekat až čárka bude silnější?

elenes
16. říj 2017

Testovala jsem teď uz 10 dní po sobě a slabá čárka až dnes.

haficek
16. říj 2017

Dobrý večer uz je to tak 14dni co sem nedostala menstruaci dělala jsem si i dva testy a brali mi krev ale tehu nejsem myslíte ze uz by to slo videt nebo mam ještě počkat dostala jsem i inejkci na vyvolání menstruace a je to 4den a pořád nic tak nevím co od toho čekat diky za odpovědi

kejt29
16. říj 2017

@elenes ano, carka by mela byt v obdobi ovulace stejne silna jako kontrolni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru