Otěhotnění před či těsně po menstruaci. Stalo se vám?

jesterka09
30. kvě 2011

Holky je vůbec možné otěhotnět před či těsně po MS? Stalo se to některé???

pavlla654
16. lis 2014

Takže by nebylo špatné si zajít na gynekologii a nechat se zkontrolovat. :p Jen chci mít trochu jistotu že to je malá pravděpodobnost nikdy se neví co a jak dopadne.

luciebx
16. lis 2014

@pavlla654 tak ted na tobe stejne nic nezjisti... Udelej si za dva tydny tehu test a uvidis. Podle me ale bude vse ok a tehu nebudes

libricka
2. únor 2015

Holky zajimalo by me ,zda ta zvas, ktera mela ovulace tesne pred ms a otehotnela, zda tu ms dostala ci nikoli. 😉

ckwick
4. únor 2015

Zdravim 🙂 Jsem jen trosku zvedava ;) Holky, ty z vas, ktere jste otehotnely pred MS, jak se vam pocitaly tydny tehotenstvi? Teoreticky dejme tomu, ze jste otehotnely dva dny pred MS, ktera dorazila, takze pri te dalsi co uz nedorazila jste byly uz v 6tt nebo tehotenstvi odpovidalo 4tt? Jak z tohohle doktor vypocita datum porodu? 😀 Diky moc, snad to neni moc blbej dotaz 😕 😎

jess
4. únor 2015

Ja myslím, že otěhotnět je možné kdykoliv, ted jsem otěhotněla ke konci MS, ta mi dohrávala ještě 3dny

alyssa18
4. únor 2015

Jojo, já jsem otěhotněla 8DC. 😀

helcas
4. únor 2015

@ckwick Ahoj, ja otehotnela pokazde az ve 4. tydnu cyklu, tzn. mnoho dni po bezne predpokladane ovulaci, doktori ale tehotenstvi pocitaji podle posledni MS i tak, takze tehotenstvi nejdriv nebylo videt, kdyz viditelne na ultrazvuku byt melo (tzn. ze padla i otazka mimodelozniho), ale pri dalsi navsteve videt bylo, akorat to dr. pocitala porad podle MS..nektery doktor mi rikal, ze by rozdil v tom vyvoji musel byt zhruba 2 tydenni, aby se zacali orientovat ne podle MS, ale proste podle ultrazvuku...

ckwick
4. únor 2015

@helcas Diky moc 🙂 Ja jen porad premyslim nad tim, jestli se nam to s manzelem povedlo pred svatbou nebo az po svatbe :D protoze jsme meli nechraneny styk 2dny pred MS a pak dalsi nechraneny v pulce cyklu. Tehotenske testy pred MS (ktera uz nedorazila) byly negativni a par dni po zpozdeni uz pozitivni. Mela jsem pri screeningu rozdil velikosti plodu prave dva dny, tak mi to trosku vrta hlavou, jestli teda pred ci po.. Mezi styky je rozdil 14dni, tak me to mate 😀

anjelita
4. únor 2015

Otehotnet se da i behem MS..

merilinka
4. únor 2015

@ckwick Ahojky, já vůbec nevěděla ani přibližné datum otěhotnění,v létě jsem musela podstoupit revizi pro zamklé těhu,následně po 7 týdnech přišla menzes a pak dalších 7 týdnů vůbec. Takže nebylo naprosto z čeho počítat,takže jsem od začátku těhu závislá na tom,jak je malý veliký,podle délky plodu mi i určili datum porodu 😵 😵 .

ckwick
4. únor 2015

@merilinka 😵 hlavne, ze se aspon podle neceho dopocitali a miminko se drzi 🙂 Jsme stejny tt 😀

merilinka
4. únor 2015

@ckwick super,já mám termín o 4 dny později 😀 ,snad už se udrží,na 8 tt mě hospitalizovali s hodně silným krvácením ze kterého vznikl celkem velký hematom,včasná pomoc kapačky a malé se udrželo,ale začala jsem to místama vzdávat 😖 . Je to bojovníček a já děkuju něčemu nahoře,že tomu tak je a stále víc věřím,že to dotáhneme 😵 ,pěkné těhulkování 😉

feriha
23. únor 2015

Awooy 🙂 holky chci se zeptat je mozne otehotnet po depo provera injekce mam strach ze us nebudu myt moc deti brala jsem to kazdej 3 mesic a bila jsem na ni 4 krat asi ale od te doby co sem nesla na tu injekci to bilo 13.8.2013 nemohu otehotnet prosim mela nektera zena stym skusenosti dekuju predem....

evly
24. bře 2015

Přidám se do klubu,měla jsem pravidelnou ms co 33-34 dní, v lednu v den očekávané ms jsme si řekli,že dnes to dostanu,že si nemusíme dávat pozor a ejhle,dle výpočtů od míry miminka v břiše jsme ho ten den počali, takže tělo si někdy dělá, co chce. Přitom dcera byla počata pěkně uprostřed cyklu...

anonym009
2. srp 2015

Dobrý den chci se zeptat je mi 15 před 2 týdny jsem měla s půlročním klukem sex zatím nepoužívám antikoncepci jen kondom chci se zeptat mohu otěhotnět když nám praskl kondom před ejakulací musím podotknout, že před sexem neonanoval a všude píšou teda kde jsem četla, že kapky lásky se projevují až, když je přítel po 2. udělán. A já měla 2 dny po měsíčkách.. tak co myslíte?

pralinka9
25. srp 2015

@zdezli
A brala jste pravidelne antikoncepci normalne? U antikoncepce se pise, ze v 7 denni pauze kdy neberete antikoncepci jste i tak chranena tak nevim :( ,stalo se mi to same, ale hhned rano se Menstruace dostavila tak nevim :(

elenes
25. zář 2015

Dobrý den

moulinkaa
26. zář 2015

@elenes Ahoj, klildně sem napiš, co tě trápí. Radíme a podporujeme se tu navzájem... 🙂 Co tě trápí?

elenes
27. zář 2015

Dobrý den, moc děkuji, nechci uvádět jméno, z osobních důvodů... Jde o to, že před nedávnem jsem měla nechráněný pohlavní styk 21., a 22.9., lidově řečeno, udělal se do mně, při obou případech. 25. jsem dostala menstruaci, ale dnes je to 3. den a mám ji již velice slabou. Nikdy se mi to nestalo, vždy jí mívám 4 dny silnou a 5. den odchází. Dnes je nahnědlá a téměř ji už vůbec nemám. Neberu antikoncepci cca 7 měsíců a předtím jsem ji brala 1.5 roku. Je mi přes 20 let. Mám takový divný tlak v břiše, který jsem nikdy předtím neměla a občas mě píchne v zádech. Menstruaci nemám pravidelnou, ale okolo toho 28.-31. DC ji dostanu vždy, takže to není tak hrozné. Mohu být těhotná? A za jak dlouho si mám udělat těhotenský test? Předem velice děkuji za odpovědi. Moc si vážím toho, že ještě jsou lidé, co si navzájem pomáhají. 🙂
@moulinkaa

elenes
28. zář 2015

Ještě chci dodat, třetí den byla menstruace slabá jen ráno, pak celý den nic a v noci, když jsem šla na záchod, tak jsem si všimla, slaboulinký hnědý, nvm co...jak menstruace, ale hnědá.

moulinkaa
28. zář 2015

@elenes Ahoj, teď aktuálně zatím nikdo nedovede říct, jestli jsi těhotná nebo ne. Teoreticky je to možné, záleží na tom, jestli jsi v době styku měla ovulaci, tedy byla připravená na přijetí spermie (Nejpravděpodobnější je ovulace v polovině cyklu mezi začátky mestruace, ale samo může se ti to posunout z nějakého důvodu - stres, cestování apod. - i na dobu těsně před a těsně po menstruaci.) Na druhou stranu, i kdyby vajíčko bylo oplodněné, tak při menstruaci, jaká ti přišla, většinou samo z těla odejde.
Těhotenský test má smysl cca okolo 10.-12. dne po ovulaci (DPO), kdy se může už něco ukázat. Takže počkej ještě pár dní a cca ve čtvrtek/pátek zkus udělat test. Budu držet palce, aby dopadl, jak si přeješ...

elenes
28. zář 2015

@moulinkaa Děkuji za info. Právě, co jsem četla, tak ten hnědý ''výtok'', nebo, jak to mám nazvat jsem četla v hodně diskuzích i u gynekologů, že jde o uhnizdování, tak nevím..

elenes
28. zář 2015

@moulinkaa A navíc, nikdy jsem takto krátkou ms neměla, vždy 4-5 dní a to jsem tady četla u mnoha žen, že měly to samé a pak byly těhotné.

elenes
28. zář 2015

@korcula A dostala jste ms? Jak to poté probíhalo?

mikelle66
19. říj 2015

ahojik nevim zda to tu jeste nekdo cte a odpovida lae pokud an budu rada za vase nazorz a rady.mam takovy dotaz. dne 13.9 sem dostala ms celkem normalni prubeh cca 4 dny dalsi ms mi mela prijit kolem 10.10. dne 4 a 5 10 sem mela s pritelem nechraneny sex.antikoncepci neberu,ms mi prisla 5.10.prubeh cca 4 dny ale den klid a pak sem zaspinila,nikdz se mi to nestalo.ted mne celkem boli prsa a zada,sem ucurana,a poboliva podbrisek,vim ze na test je brzy ale myslite ze muzu byt tehu kdyz sem ms dostala?jen nevim proc jsem to dostala temer po tom styku,kdyz mela prijit pozdej,mivam ms celkem pravidelnou ale nikdz ne tak driv...prosim pokud nekdo mate radu nebo nazor reknete mi...sem celkem zoufala.

sluncecnice
1. led 2016

dobry den chtela bych se zeptat snazim se o mimco us 3 roky a stale nic cos menstruaci nemam pravidelnou nevim jak to umne bude kdis nemam ty pravidlne mesicky ,dostala sem menstruaci 1.1.2016 ale neumi si spocitat ty plodne dny muze te prosim poradit dekuji moc 😉

andrejka3741
1. led 2016

@sluncecnice . Pokud už se snažíte takovou dobu,řešila bych to už s doktory.

smudlinka2019
1. led 2016

@sluncecnice přesně tak.Taky jsem měla nepravidelnou MS a po dvou letech snažení jsem šla na laparoskopii a po té se do tři měsíců podařilo 🙂 a po porodu už jsem ji měla celkem i pravidelnou 🙂

helenkadol
1. led 2016

@sluncecnice ahojky. S doktory jste to uz resili? Pokud ne, zkousela sis zjistit ovulaci (testem)? Tim aspon zjistis, zda ovulujes.. Najdi si na netu ovulace a tehotenstvi a najde ti to mnoho informaci 🙂 Daji se pit a brat i ruzne bylinky (pr. kontryhelovy caj)... Pridej se do skupinky Snazilky, najdes tam take info a muzes se pozeptat.

kattherinne
1. led 2016

Ahojky všem, jdu o radu, s malou jsem otěhotněla v půlce cyklu, klasika, ted už asi půl roku počítám plodné a neplodné dny a vycházelo mi to, nyní mám 8 dní spoždění, styk jsme měli cca 3 dny před očekávanou MS, dělala jsem si test předevčírem, vyšel negativně, kdy myslíte, že mám zkusit další? Hlavně jsem měla ve středu jet na koloskopii a kdybych byla těhotná, tak bych určitě nemohla...:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru