Otěhotnění před či těsně po menstruaci. Stalo se vám?

jesterka09
30. kvě 2011

Holky je vůbec možné otěhotnět před či těsně po MS? Stalo se to některé???

ronyx
24. dub 2012

Ano,hned den po MS a je z toho skoro pětiměsíční synáček 😉

simonek32
25. dub 2012

No my se takhle taky nechali unést pár dní před MS a tedkom jsem to stále nedostala. Nevíte za jak dlouho si mám udělat test?

mates22
25. dub 2012

Ano ano, těsně před menstruací

vendulka555
8. kvě 2012

ahojky,chci se zeptat,je možné otěhotnět 3 dny před menstruací?:( s Přítelem nám praskl kondom,bohužel se udělal domě,ale hodně toho vyteklo a pak jsem to hned šla vymýt horkou vodou,myslíte,že je velké riziko být těhotná?:(

timbouctou
8. kvě 2012

@vendulka555 no jasně že jo, přečti si co tu holky píšou nahoře 😀 já třeba jsem otěhotněla v prvním případě těsně před ms a i když jsem to dostala, tak mimčo se udrželo. A ve druhém těsně po, hned druhý den. A přitom podle teploměru mám ovu někde uprostřed cyklu. A pak něčemu věř.

anetadr
9. kvě 2012

@vendulka555 já bych spíš řekla, že pravděpodobnost tu určitě je, ale je dost malá - toto je zrovna otázka, kam píší jen maminky, kterým se to stalo - ale obvyklé to není, zvláště když máš pravidelný cyklus. Také je určitě lepší psát podobnou otázku do diskuse - toto je otázka a každý sem může napsat jen jednou a ani ty nemůžeš odpovědět.

maximaty
11. kvě 2012

Můj ted již pětiletý chlapeček byl pocat poslední den MS ve vane!! Všechno je mozné :D

nikola123lee
23. črc 2012

No my s pritelem asi 4 pred menstruaci jsme si rekly ze se budem snazit o miminko takze hezky 4 dny kazdou noc jsme se o to snazili no no ale 5 den kolem obeda nastala menstruace ale slaba...a vecer jsem byla prekvapena protoze byla tak slaba ze to spis vypadalo jako spineni ... na druhy den menstruace porad slaba...bolest v podbrisku a dokonce i zad...tak nevim ... Doufame ze nam to vyjde 🙂 Co myslite holky ? Nika 😉

snezenka123
11. led 2013

prosím vás, vy, co jste otěhotněli těsně před ms, dostali jste ms normálně, nebo nedorazila vůbec, děkuji

martuli
11. led 2013

Otehotnela jsem den pred MS, normalne jsem ji dostala

jannicka85
11. led 2013

ano já jsem taky otěhotněla těsně po.. taky jsme si mysleli, že se nic nemůže stát 😀

terenku
17. led 2013

Ctěla jsem se zeptat ,můžu otěhotnět týden po měcíčkách??

klarkka
7. únor 2013

chtěla bych se zeptat, můžu otěhotnět den před menstruací..? děkuju

moimojo
16. únor 2013

chtěla jsem se zeptat měla jsem měsičky ale měla jsem je jen tři dny můžu bejt těhozná děkuju

olusenka
16. únor 2013

Otěhotněla jsem těsně po MS. Pořád jsem měla dlouhé cykly, klidně i 40dní a více, tak jsem si myslela, že ovulace bude třeba až nedřív 16.-18.den a ono houby. 😉 Nečekaně jsem otěhotněla hned asi 2dny po MS.

jjanniska
16. únor 2013

Ahoj já jsem se synem otehotnela par hodim po MS a tedkom se mi to stalo zase 😀

kriss00
20. únor 2013

Dobrý den, chci se zeptat. Menstruaci jsem měla v 21.12.2012 a ovulaci jsem nějak nezaznamenala ( i když to na sobě každý měsíc poznám).Dne 18.1.2013 jsme měli nechráněný sex a i ten den přišla menstruace. Deset dní po začátku menstruace jsem začala mít zvláštní pocty..nateklá, těžká prsa, bolest hlavy, nevolnosti, bolest kříže, kloubu. U oprvního těhotenství jsem měla ty samé pocity jak když má přijít chřipka 🙂. Menstruaci mám pravidelnou po 28 dnech. Tudíš další menstruace měla přijít 14.2.2013 a do dnešního dne žádná nepřišla (7 dní zpoždění). Chci se tedy zeptat, když bych otěhotněla ve stejný den jako by měla přijít menstruace- Kdy by měl být test poztivní 🙂. Testy jsou zatím všechny negativní. děkuji za pomoc

beijing5
13. bře 2013

Ahoj ženy 🙂, jak to tu pročítám tak je možné opravdu všechno a i já si jdu pro "radu" 🙂 cyklus 24-26 dní poslední teď byl z ničeho nic 31, (11.3.2013), poprvé od vysazení HA, což je cca 1,5 roku...no na jednu stranu jsem ráda, že se zpozdila, měli jsme pár měsíců naplánovaný romanticky víkend 8-10.3.2013 ve dvou, tudíž jsme si ho mohli náležitě užít se vším všudy :D dušinka se malilinkato začínala radovat, že by i možná(hlava asi dokáže mraky věcí s tělem, bolestivé bradavky, a tak dále :D ), protože se s mým drahým mužem 4tým měsícem snažíme o našeho první mimíska-je pravda, nikdy jsem nesledovala ovulaci, BT a jiné věci, prozatím, máme báječný sex, tak bych nerada aby se z toho stala "povinnost" , řešit bych to řešila, kdyby to nešlo delší dobu...,ale ta mrcha dorazila s týdenním zpožděním...a dotaz zní 🙂 je možné, že bych čistě teoreticky o víkendu otěhotněla, pak dostala zmiňovanou MS.Třeba by ta další už nemusela dorazit 😝 ?!Ale to si budu muset ještě počkat...🙂 Moc díky za názory... 😅

lorrelai
25. bře 2013

😨 Tak to je dobrý 😀 zrovna včera mi končila MS a příteli sem říkala že se nic nemůže stát-tak sme si to ,,naplno" užili! no a jak tady teď čtu.... 😀 Aby jsme ještě nebyli překvapení... 😎 Teda úplně hledím na to, kolik Vás otěhotnělo v takovou dobu....

kitinka76
25. bře 2013

Otehotnela jsem 27 den cyklu 😉

kkklarka
26. bře 2013

Také jsem otěhotněla ihned po ms....

michaela241
27. dub 2013

dobry den.S pritelem jsme se vcera pokouseli o mimi ale dnes sem dostala bohuzel ms. ale nejspis mam asi cekat ze z toho nic nebude dekuji za odpoved

moncicak0912
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kattisek
15. črc 2013

Dobre den ,,je mozne otehotnet 5-6 dni pred mentruci???Dekuji za odpoved 🙂

majka220990
15. srp 2013

Kamarádka otěhotněla 1.den po MS, myslím že to určitě jde i v dalších dnech 🙂 🙂

anonyma
20. srp 2013

Ahoj holky, mám takový dotaz. Před 3 dny jsem měla pohlavní styk s přítelem, řekla jsem ze se nemůže nic stát když mám kazdou chvíli dostat své dny. Ačkoliv jsem zaznamenala během těchto 3 dnu výtok nebo spíše ovulaci. Takže me hned napadlo kdyz jsem si tady tak četla ze je mozné mít spozdenou ovulaci...takže hned jsem myslela ze je mozné ze jsem mohla otěhotnět, chtěla jsem počkat do další soboty ... Dokud alespoň ne uběhne 7 dni abych si mohla udělat test. Jenže ouhla. Dnes jsem to dostala.ale přijde mi divne ze bez varovných signalu, vždy me před tím boli břicho a je mi na omdleni . Dnes ale nic ..tak nevím jestli mám test udělat v příštích dnech protože jsem četla ze v některých pripadech jste nekteré otěhotnění před. A me nses normálně dostali ... :( achjo

blancina
20. srp 2013

Jojo,je to možné.Otěhotněla jsem tři dny před MS.....poté jsem měla normální MS ale další už nepřišla :O)

myskaq
21. srp 2013

-Blancina- A měla jste normálně MS ? Nebo jen 2-3 dny? Protože nevím jestli je mozné otěhotnět kdyz tu menstruaci mám docela silnou. Nekteré psali ze otehotneli pred ale tu menstruaci měli slabou spíše takové spineni. A dva dny max. Takže miminko se asi nepovedlo :( ale nevím jak si vysvětlit tu ovulaci těsně pred MS. :/

verik2
3. zář 2013

Já mám MS naprosto presnej,bych podle něj mohla měřit i čas a s 1 klukem jsem otěhotněla 2 dny po menzes a u holky jsme den před ní na to skočili a já za 2 dny otěhotněla.Já zásadně v ovulaci neotehotnim,mám tam neplodné dny.Takže teď to mám dostat v pátek,tak ve čtvrtek na to skončíme a uvidím

plavcice123
13. říj 2013

AHOJKY S PRITELEM JSME MELY NECHRANENY SEX V DEN ZACATKU ME MESTRUACE KTERA TRVALA JEN DVA DNY POTOM 8 a 9 DEN PO MS CELKEM 4krat je tam moznost otrhotneni moc si oba prejem mimi ovulace my vychazela az po dvou dnech co jsme mely nechraneny sex poradi my nekdo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru