Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

jituska86
8. srp 2011

Ahojky holky jak se dneska mame??? u me dobry akorast me boli obcas dost v podbrisku....tak mam v posledni daleko vetsi obavy nez predtim....az pujdu k doktorovy bude vsechno hned lepsi asi....jinak vcera sem delala jeste posledni testik a krasny 2stejny carky juuu

chanellka
8. srp 2011

@jituska86 Dobré ráno 🙂 já jsem dneska uplně nějaká mimo, od včera mě celkem bolí hlava v noci jsem moc nespala a začíná mě nějak škrábat v krku ☹ ach jooooo ale snad to bude dobré.... Jinak se mi zdá že mám hrozně nafouklý břicho jako už bych byla ve 4 měsíci 😀 tak přítel říkal že to budou určitě dvojčata 🙂

terioza1
8. srp 2011

Ahoj holky,

ted jsem ja blbka bezela po schodech, abych stihla pritele, aby mi neujel a jak jsem skakala z tech schodu jak trubka, bolelo me chvilku brisko ☹ Uz je to dobry ( klepu na zuby), ale bala jsem se... 6tt je prej jeden z nejdulezitejsich v tehu.... zacinaji se vyvijet organy a srdicko.... Tak snad jsem neco neposrala... .-/
Jinak mi je fajn, nic necejtim... zadny tehu priznaky 😀

kixi
autor
8. srp 2011

@terioza1 tak davej pozoooor..ale bud v klidu, ja minuly tyden houbarila a taky jsem si dam dala pekne do tela prolizanim housti atd...a taky jsem si pak nadavala...a muj tatinek me rekl, at se nebojim, ze to je odolne 😀 a ten ma vzdycky pravdu 😀 me je dneska taky dobre ... tuk tuk ... 🙂

jituska86
8. srp 2011

ahojky no to ja si pripadam taky jako ve 4mesici mam nafoukle bricho nevim jak dlouho to pujde tajit v praci hihi i volny trika me obtahujou...jinak poprvi k doktoru jdu pristi stredu tak doufam ze bude vsechno v poradku mam strach a obcas mi v tom podprisku fakt pichaa...chjo

dolphinek
8. srp 2011

Ahojky holky...i já se k vám s dovolením přidám 🙂

terioza1
8. srp 2011

@kixi tak ty davej taky bachaaaa... ja jdu zejtra k dr, ani nevis, jak moc se tesim .-)))))

@dolphinek Ahojky, vitej tady a blahopreju ke // 🙂 Kdy jsi to zjistila?

@jituska86 kolikaty jsi tt??? U me to nejde ani poznat.... a to jsem na tom tak, ze cokoliv snim, okamzite je videt zmena.. ted nic .-D

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 ahojky a děkuji za přivítání...no zjistila jsem to včera....na těhutestíkách (2 ks) duchové...dnes už silnější 🙂

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek Tak parada... gratuluju 🙂 Kdy jdes k dr? a jak se citis?

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 k dr. se zatím nechystám...je to ještě asi brzo...stejně mi teď žádné moudro neřekne. Cítím se jako bych to měla dostat a to už třetí den, pobolívá mě pobřišek, trochu cítím prsa a dnes mi od rána třeští hlava. Jídlo občas nemůžu ani vidět ani cítit ale zatím to jde

blanches
8. srp 2011

@kixi ještě špiníš? Já mám také už poslední týden, lehounké velmi slabounké špinění, nic jasného, jsem také jak na jehlách, doktor říkal, že se to může stávat, nesmí to být krev, hlavně mám být v klidu, nic náročného a tak.
@terioza1 držím palečky k mudr, pak napiš, já jdu v pátek a už jsem šíleně nervní co uvidíme😀
@dolphinek gratulace a ať je všechno OK

Jinak mi za posledních pár dní začalo být celkem zle od žaludku a jsem totálně unavená, jen bych spala.

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek Tak se td setri.... ty prvni tejdny jsou nejdulezitejsi.... .-) Uz mas decko?

dolphinek
8. srp 2011

@blanches Děkuji moc
@terioza1 no, zatím dělám vše co normálně...na co teda stačím. Jinak dítě ještě nemám

terioza1
8. srp 2011

@blanches dekuju.... neboj, podam hlaseni, to bych nebyla ja, abych se neozvala 😀 Je ti spatne? Jejda... Jak rikam - me fakt nic neni, ale vidim to tak, ze az vy vsichni budete v poho a spatne vam nebude, pak nastoupim jako jedina ja... a budu blejt kudy projdu 😀 Ja uz to fakt vidim 😀

blanches
8. srp 2011

@terioza1 no na zvracení to není, ani s Honzíkem jsem nezvracela, ale bylo mi přesně jako teď, jako po opici, ráno byla katastrofa si vyčistit zuby a jet do práce nejhorší bylo metro bleee... Teď mám výhodu, že spím do osmi (podle toho jak hajá milostpán 😀 😀 ), ale zase mi přes den dává pěkně zabrat. V práci jsem "jen" seděla u PC a rozčilovala se 😀 😀 😀 😀 Neboj bude to dobré 😉 😉

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 třeba Ti zle ani nebude....někdo to snáší dobře

terioza1
8. srp 2011

@blanches JAKO PO OPICI?? nO TE PRDEL TEDA :-d JESTE, ZE MI JE FAJN.... ZROVNA JSEM TO CHTELA RICT, ZE TED MAS ZAHUL MALEHO, VID... Sakra, caps lock... A jde to s malym deckem, kdyz se ti chce spat?

@dolphinek treba ne, ale jak se znam, zkrz m projde vsechno, takze by bylo divny, kdyby zrovna me bylo fajn 😀

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 😀 možné je všechno....já se taky bojím, že problindim první měsíce...už teď mi občas není ok a jsem zvědavá jak zvládnu nástup do práce (dojíždím cca hodinu tam a pak zpět)...to budou krušná rána 🙂

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek ty blaho, to teda jo.... to vstavani.. a kor v zime.... bleeee.... netesim se na to teda...

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 no to bude teprve mazec...a pak taky v práci...no jsem na to vše dost zvědavá.

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek mas narocnou praci?

blanches
8. srp 2011

@terioza1 no čekám až ho půjde spát po oběde a pak jdu také, jinak to musím vydržet 😝 . V práci jsem si po obědě také nemohla jít lehnout 😉 Někdy si s ním lehnu na zem a stavíme stavebnici a tak, ale zabaví ho to na chvilku pak mě vezme za ruku a táhne mě zase někam jinam. 😉 😉 Hele mám pár kamarádek co o těhotenství ani nevěděly, pak si to užily u druhého 😀 😀

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 jak na co...na nervy určitě...učím na bývalé zvláštní škole

terioza1
8. srp 2011

@blanches 😀 Ja nevim, jestli budu ten typ, kterej o tom vedet nebude, i kdyz zatim to tak je.... a teda druhy snad ani nechci 😀 Ne kecam, chtela bych mit 3 deti.... I kdyz ani vlastne nevim, jaky je mit jedno!! 😀 Ty deti jsou ted v tomhle veku, jako mas malyho takovy ... no hodne hravy a nevydrzej moc vid.... 🙂 Ale vis, jak budou mit se sourozencem krasnej vztah? 🙂 To bude parada.

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek no... ja na soucasne prakticke .-D takze vim, o cem mluvis.

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 to já taky 🙂 Já teda učím hlavně v rehabilitační třídě...ale pár hodin mám i "venku" na praktické 🙂 I když teď nevím jak to bude...úvazek se mi každý rok mění

blanches
8. srp 2011

@terioza1 jojo přesně proto jsem to chtěla 😅 s bráchou jsme o 3 a dost jsme si vyhráli, sousedka má o dva a nemůže si to vynachválit, jen první rok a půl bude mazec a pak to bude OK, teda doufám, jinak mi hrábne 😝 😀 😝 Já si nedovedla představit když byl malému půl rok, že bych měla za krátko druhé, ale už jsem si dala mateřskou na 2 roky, tak jsem to neřešila. Teď už chci a těším se na ten malý uzlíček, šíleně rychle rostou 😀 😀 😀

terioza1
8. srp 2011

@dolphinek tak to mas trosku jiny, ja jsem jen s tema tmavyma detma... 🙂 Oni se moc ucit nedaj, pac je to trosku zbytecny 😀

@blanches a vis jak ja se tesim na ten maly uzlicek.. nekde ve skrytu duse tusim, tak, jak jsem tusila, ze jsem tehu, ze to bude kluk jako buk... a toho myho pritele prvni syn.... 🙂 Akorat se bojim porodu holka, fakt moc...

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 to moc dobře znám....letos jsem učila venku jen 3 hodiny týdně ale i tak mi to stačilo 🙂 Do kdy chceš být ve škole?

dolphinek
8. srp 2011

@terioza1 jé...a já zase tuším holku :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru