Otevírání se a zkráceny čípek, dá se to vydržet do 40tt?

triskova88
12. čer 2016

Ahojky chci se zeptat jestli to někdo nemá podobně jako já jsem 26tt otevření na prst a čípek 2.5 to je prý hranice tak musím ležet myslíte že se to tak dá vydržet až do 40tt nebo že budu rodit o dost dřív díky za odpověď 🙂

iwet91
12. čer 2016

Já to tak měla taky, měla jsem magnesko klidový režim a nakonec mi stejně vyvolávali 🙂 Takže určitě se to vydržet dá

triskova88
autor
12. čer 2016

Tak to ráda slyším děkuji😊

zmrzlinka
12. čer 2016

Ja jsem mela u prvního těhotenství stejný problém a rodila jsem 4 dno před termínem.

andysek2512
12. čer 2016

@triskova88 mě strásili od 32 tt, že jsem otevřená na špičku prstu, pak mj odešla i hlenova zátka a rodila jsem 5 dní před termínem🙂:D takže určitě klidový režim. Magnesko a bude to dobrý🙂))) mě pak i říkali že ve finále mužů i přenášet:D

alena606
24. čer 2016

Také jsem zažila.... byla jsem otevřená na 4 už v 31 tydnu, ležela jsem v nemocnici do 35 tydnu, při propuštění už na 5!! Nakonec jsem přenášela a vyvolávali mi porod a když jsem přišla na vyvolání byla jsem na 7!! Porod byl frk frk ;)

vendulao
11. črc 2016

No mě bohužel v prvním těhu se začal zkracovat v 24tt, měla jsem 2,8cm čípek a druhý den šupem do nemocnice ležet, tvrdlo mi i bříško, pak mě posílali s čípkem 11mm do Brna, kde mi dělaly ceklář ( která vydržela jen necelých 14dní a vypadlo to), pak opět nemocnice, které jsem se už celé těhu nezbavila, byla jsem neustále na kapačkách, přes měsíc, celý měsíc před porodem jsem čípek už neměla žádný, kapačky mi daly do 34tt a já jsem 34tt+3dny porodila...

mr_falko
11. črc 2016

pri prvni rizikovy od zacatku, asi tak jako ty....vydrzela jsem v klidovym rezimu ( do pohody) do 37+2tt, do porodnice jsem prijela na 8...

ted jsem 22t, CS skore 2, takze cekam, kdy me posle na rizikovy 🙂 diky bohu, ze budu pravdepodobne rodit driv, ten posledni mesic je nekonecnej

triskova88
autor
11. črc 2016

Díky za Info holky no manžel jede konci srpna na 10 dni na služební cestu do 1.9 mám termín 22.9 tak snad to vydrzime než přijede uvidime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru