Pád v 25. týždni, môže sa miminku niečo stať?

misala
28. kvě 2011

Jsem ve 25 tydnu tehotenstvi, prave jsem uklouzla ve vane a spadla na zadek, hned jsem se ze strachu rozbrecela, ale boli me jen noha myslite ze je vse v poradku kdyz mi nic neni ? nemohlo se miminku neco stat?

cincinnati
28. kvě 2011

@misala Stalo se mi to tolikrát a mimču nic není ...

ladybugie
28. kvě 2011

Ahojky, buď v klidu, pokud cítíš kopance i pohyby tak jako před tím a nešpiníš, tak se není čeho bát 🙂 Já v 21. týdnu spadla z úplně nových schodů a nic nebylo mně ani dceři. I když tu sanitku mi manžel taky zavolal 😉

mili84
28. kvě 2011

určitě je vše v pořádku🙂 v těhu mi doktor říkal, že mimi je v bříšku jak v bavlnce a je chráněné proti nárazům, navíc plave ve vodě. tak neměj obavy 😉

katka_21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisip
28. kvě 2011

ahoj , mě se při prvním těhu stalo něco podobného byla jsem v 6měsíci a někdo zazvonil a já letěla ke dveřím a uklouzla a pěkně spadla na prdel, taky jsem byla nanervy aby bylo vše v pořádku, naštěstí bylo, miminko je chráněné plodovou vodou , taky myslím, že pokud nemáš křeče nebo nekrvácíš bude vše v pořádku 😉

deyana
28. kvě 2011

já zase četla v knížce, že i když spadneš na břicho (a že to se to v těhu hodně stává), mimi je chráněné.. tak bych strach neměla 😉

romcovaklarka
28. kvě 2011

@misala Ahoj, neboj se, mimi je vodou opravdu pěkně chráněné. V osmém měsíci spadla moje mamka přímo na mě, a nic se mi nestalo 🙂

alzbeta.hod
28. kvě 2011

já upadla na náledí když jsem ještě nevěděla že jsem těhotná... a malá se udržela... a že to byl tvrdý dopad...

barbarik
28. kvě 2011

Já jsem upadla v Moskvě na náledí v 10. týdnu. Bolel mě zadek, noha, otřes to musel být i pro bříško a miminko, ale nestalo se naštěstí taky nic 🙂 Držím palce!

terinda
29. kvě 2011

Ahoj, upadla jsem na schodech v podobném týdnu a jelikož jsem hysterka a nějakou dobu jsem necítila pohyby, tak jsem jela do nemocnice na utz. Tam si mě pro jistotu nechali 3 dny na pozorování (brala jsem magnezko), všechno bylo v pořádku....

dlabinecka
29. kvě 2011

Já upadla na ledu měsíc před porodem, stejně jako Ty, na zadek a taky na hlavu, měla jsem slabý otřes mozku, ale maličké se vůbec nic nestalo 😉

zdezli
29. kvě 2011

Pozorovala bych pohyby a kdybych mela starosti, zajela bych si radsi do nemocnice.

karotky
29. kvě 2011

Já upadla na schodech večer před tím,než jsem měla jít na UTZ ve 20tt,pohyby jsem do té doby necítila,takže jsem se neměla podle čeho řídit.Plodovka ze mě také netekla,nekrvácela jsem,takže mi nezbývalo,než počkat do 2.dne a bylo to naštěstí v pořádku.Akorát dr. se trochu lekl modřiny na stehně 😅 :

berenika39
29. kvě 2011

taky jsem padavka....miminku by se nic stát nemělo. já jsem upadla v 37.tt, ale naprosto nenormálně, při obyčejné procházce mi na mokré trávě podklouzla noha a já si plnou vahou sedla na tu druhou - na kotník. Ruce nic, chytla jsem si bříško a nedala si je pod sebe. Byla z toho komplikovaná tříštivá zlomenina kotníku - kostní salát. Hned sanitka, nejdřív UTZ - řekli,že pokud nebude potřeba operovat nohu, prcek je ok. Takže oni jsou tam opravdu chránění...
Nakonec nohu museli hned rovnat, takže mě uspali a současně sekce i noha - zabavila jsem celou nemocnici 🙄 🙄 . Petr musel ven jen kvůli narkoze, jinak by se mohl ještě měsíc nosit, pád mu neublížil.
No a potom dvakrát šrouby do kotníku, dvakrát ven....ale jediný důležitý bylo, že bylo mimčo v pohodě.

veruska007
29. kvě 2011

Taky jsem v tehu spadla, v 7. mesici, ze schodu... hodne jsem si natloukla, ale miminko bylo ok. Ani jsem nakonec nesla k dr., byly Vanoce a na pohotovost bych jela, jen kdybych se bala, ze mimi reaguje divne. Ale
malej kopal, tak to dopadlo dobre 😉.

eloana
30. kvě 2011

Ahoj take jsem upadla na naledi v 27tt. Sla jsem radeji k dr. udelal mi utz a druhy den na to znovu..... mimco by melo byt v poradku jen by molh byt problem s placentou- proto me 2 dny hlidal ultrazvukove....kdybych tam nesla nic by se nedelo, ale panikarila jsem cele tehotenstvi🙂 takze ja mela jasno -radeji dojit zkontrolovat mimco nez stresovat\🙂

petrakm
10. čer 2011

ahoj, ja jsem upadla primo na bricho- naledi ☹ byla jsem tak kolem 28tt, vysokovana, hned jsem ulehla a hystericky volala svemu gyn..ten mne uklidnil, ze se miminku nemohlo nic stat, je tam velika bariera, jedine kdy je opravdu prusvih je autonehoda, naraz volant..takze se neboj, ted je tomu mymu namlacenymu zlaticku uz 6 let a je bez ujmy 😉 ale pro svuj klid si dojdi na UZ

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru