Padání vlasů v těhu. Jak s ním bojujete?

simeonecka
13. pro 2011

Ahojky holky,chci se zeptat,jestli máte zkušenosti s padáním vlasů v těhu a případně jestli s tím nějak bojujete?Já před těhu používala bylinky a byly opravdu skvělé.Jenže v těhu se užívat nesmějí a jsem zase tam,kde jsem byla:(

bellka
13. pro 2011

@simeonecka ahojky, taky mi hooodně padaly vlasy, ale spíš od půlky těhulení a to teda fakt šíleně, ještě že jich mám tolik 😀 padaly mi ještě do 1/2 roku po porodu, nedá se s tím dělat nic, je to protivné, páč je jich všude plno, tak jenom svázat do culíku a vydržet, přejde to samo, ale až za dlouho 😉

hulda
13. pro 2011

ahoj, mně v prvním těhotenství nevypadl snad ani vlas. začalo to až asi 4 měsíce po porodu. Zato teď! Padají celý těhotenství. A jestli to bude pokračovat ještě půl roku po porodu, jak píše bellka, budu plešatá 😖 .

petrushka32
13. pro 2011

V těhu se moc žádných preparátu užívat nemůže:-/Mě vypadalo tolik vlasů.,že jsem to obrečela, ostříhat se muselo tak 20 cm, aby se jim odlehčilo a to asi pomohlo nejvíc...jinak doufat, že to bude zase ok, po porodu se taky toho děsím, ale zkusím ten Revitalon a snad se to spraví😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru