Pahýl pupíku - smí do vody?

marumarun
22. črc 2016

Holky, prosim o radu. Smi pahyl pupicku do vody? Normalne malou koupeme. Ted jsem slysela, ze se nema namacet. Jak to je,prosim? Moc diky. Nerada bych male (10 dni) uskodila..

slunina
22. črc 2016

My jsme malého koupali normálně, jen ho pak musíte vysušit ručníkem a přes den hodně lihovat.

alboo
22. črc 2016

@marumarun jako louhovat by se tam nemel. Koupat mužes, ale ne celou dobu, co se koupe mit pupík potopenej a nebo chvatnout. Urcite nekoupat denne. Pupik ma zachnout a odpadnout. Kdyz se bude hodne macet, tak se prodlouží doba nez odpadne. Muze i třeba zakrvacet nebo infekce, ale nechci strasit, je to malo častý. Takze bych koupala min často a min dlouho, po koupeli radne ususila a ocistila lihem

keeshka
22. črc 2016

Meli jsme to stejné. Neuvědomila jsem si, ze by se neměl namacet a jak se uvolňovat, dostávala se tam voda a zapachal. Chce to nebát se to pořádně lihem vysouset, opravdu tam zajet, v 10ti dnech uz se urco uvolnuje. Doktorka mi pak jeste doporučila utirat betadinem. Ve 13 dnech odpadl🙂

marumarun
autor
24. črc 2016

Holky,diky vsem. Budu mene macet. Trochu se uz uvolnuje,kdyz ho lehce jakoby nadzvednu,vidim zlute misto - to je normalni? Az pahyl odpadne, budu dal lihovat, ale ma se i prelepit, aby ranka byla chranena? Nevite? Diky moc..