Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Paipo v těhotenství. Máte zkušenost?

asinedada
28. dub 2021

Zdravím 🙂 Ráda bych se zeptala zdali nemáte někdo zkušenost s „cigaretami“ Paipo.. Zdali je to opravdu neškodné a vhodné v těhotenství? Nekouření je pro mně často náročné hlavně psychicky proto si myslím, že by to mohla být dobrá pomoc… Nejsem si, ale sto procentně jistá zdali to opravdu neškodí... Předem mockrát děkuji za odpovědi 🙂).

pampeliska1313
28. dub 2021

Háčkuju se, taky mě to napadlo. Ale právě se bojím, aby mi to nerozjelo ten stav cravingu. Když jde jen o bylinky, teoreticky by to škodit nemělo, otázka ale je, jak s tím dýmem a tak.

asinedada
autor
28. dub 2021

Ono to ani žádný dým nedělá, ani se to nezapaluje... Je to spíše pro ten pocit... Ale obsahuje to nějaké aroma a tím si právě nejsem tak úplně jistá... 🤔

pampeliska1313
28. dub 2021

@asinedada aha! Já s tím právě zkušenost vůbec nemám, měla jsem iqos.🙂 Asi bych šla na jistotu a prostě se zeptala doktora.🙂

kacvac
29. dub 2021

@asinedada pokud vím, tak máta ani lékořice, kterou to obsahuje, v těhotenství (hlavně 1.a 3.trimestr) a při kojení nejsou ve větším množství vhodné. Může vyvolat předčasný porod, snižuje laktaci. Asi jedna za den vyloženě neuškodí, ale otázka je, zda je to opravdu nutné a jestli vás to spíš nebude nutkat k cigaretam.
@pampeliska1313 pokud chcete jet "na jistotu", tak se na to úplně vybodnete a ani to nezkoušejte 🙂

pampeliska1313
29. dub 2021

@kacvac proto jsem do toho ani nešla, zajímalo mě to, ještě než jsem otěhotněla jako možný únik. Zamítla jsem si to teda i proto, aby mi to “kouření” neposílilo chuť na iqos, který jsem měla předtím.;) Ale pokud autorka prostě nevydrží, tak bych se v jejím případě zeptala na názor lékaře.