Pálení žáhy v těhotenství = vlasaté miminko?

draczech
8. čer 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak to je v praxi.. Prý když v těhotenství hodně pálí žáha, znamená to, že bude vlasaté miminko.. Jak to máte vy, co už máte prcky u sebe a v těhotenství vás pálila/nepálila žáha? Díky za názory a zkušenosti. 😉

helulela
8. čer 2012

@draczech kdybych to měla zhodnotit vědecky, tak je to blbost 😉 Když vezmu vlastní zkušenosti - žáha mě nepálila a oba kluci byli vlasatí až až 🙂

crca
8. čer 2012

@draczech mě teda nějak moc nepálila,jen ke konci,ale to jsem snědla dohromady asi 5 Rennie,ale jinak ne a děti???No tak nebyli nějaký pankáči 😀

ined77
8. čer 2012

@draczech ...ahoj 🙂 , mě pálila žáha strašně pokaždé, vlastně jsem tak poznala těhotenství 😅 , ale ani jedno dítko vlasaté nebylo 😝 .
podle pověr se měli narodit s hárem minimálně do půli zad 😀.

majatob
8. čer 2012

me palila pokazde a vlasati byli vsichni 🙂

ffiinnkkaa
8. čer 2012

@draczech U mě to tak bylo 🙂

mamkamarketa
8. čer 2012

Je to hloupost a povera. Zaha pali snad kazdou tehuli

fram
8. čer 2012

Nepálila vůbec a obě děti vlasatý. Je to nesmyslná pověra 🙂

caricia1
8. čer 2012

U mě to platí,žáha mě pálila fest a vlásky máme 😀

slundo
8. čer 2012

jedna z mnoha pověr 🙂 a není to jediná pověra . Na někoho to samozřejmě sedí, na někoho ne, ale podložený to určitě není 🙂 Osobní zkušenost- žáha mě zlobila jen chviličku a ne nějak výrazně a mimčo bylo pěkný vlasáč 🙂 Je to dané růstem bříška a tlakem na žaludek 🙂

slundo
8. čer 2012

Když už jsme u těch pověr, tak by mě zajímalo jaké největší nesmysly jste v souvislosti s těhotenstvím slyšely ? 🙂

missymici
8. čer 2012

U prvniho mě žáha nepalila vůbec a vlasů měl jak dospělák a ted naopak me žáha páli dost často,... Davam si klasiku sodu bikarbonu a je to pryč 😉 Nemyslim,že to má na vlasy vlyv....Žáha páli,jak žaludek vystupuje nahoru...

levata
8. čer 2012

pálila a do půl roka holohlaví 🙂 zabíral kousek rennie

veruka
10. čer 2012

kdyby to platilo,tak poslední bude zarostlý opičák,ale vlásků měl málo🙂.Mě u konce lékař napsal Helicid a ten mi zabral.Jinak nic.

kikimaruska
10. čer 2012

U mě to také neplatilo, žáha mě pálila hodně a malý byl bezvlasý...vlastně až skoro v roce mu vůbec vlásky začaly víc růst...a naopak kamarádka měla úplně zarostlého kloučka s dlouhými vlásky (museli ho pak ostříhat 😀) a pálením žáhy netrpěla vůbec 😉

luckyhoney
10. čer 2012

taky myslím že je to blbost, u první dcery jsem umírala jak mě žáha pálila a dítě bylo plešaté, u druhé dcery to bylo lepší a vlasů měla víc 🙂
myslím že žáha prostě pálí ty, kteří tam mají miminko víc namáčklé a tlačí na žaludek..

kikimaruska
10. čer 2012

@luckyhoney s tím tlačením na žaludek by to i mohlo být možné. Já tedy porodila mnohem dřív, ale malý byl zamotaný docela dost mezi orgány. (nebo jak to napsat)....takže to mohlo být i tím... 😉

kacikaci
10. čer 2012

mě pálila jen jednou za celý těhotenství a to kvůli tomu, že jsem se nehorázně přejedla 😀 jinak vůbec, a malá měla bohaté vlásky...takže za mě to neplatí 😉

sebestka
10. čer 2012

Mně pálela žáha u obou holek, u Karolínky víc a u mně by se dalo říct, že to sedí. Kristýnka vlásky měla a Karolínka jich měla ještě víc.

bocinka
10. čer 2012

taky jsem poznala těhu podle neustálého pálení žáhy a Sofi byla pankáčka. ... 😀 😀 😀

katerinanov
11. čer 2012

Tvrdila jsem, že je to blbost, žáha měpálela jako čert a Jiřiček je vlasatec 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru