Píchání v děloze. Souvisí to s jejím rozpínáním?

mika2
5. led 2012

ahoj, jsem v 10. tt a občas mně tak zvláště píchne v děloze, je to takové píchnutí či bodnutí a za chvilku to přejde, myslíte že to souvisí s rozpínáním dělohy nebo se mám obávat něčeho jiného?

karollinka
5. led 2012

Ahojky ja jsem v 15tt a obcas mam to same...tak snad to tak ma byt...🙂

mika2
autor
5. led 2012

snad jo, musíme doufat 😉

smima
5. led 2012

Ahoj holky, buďte v klidu. Před rokem jsem potratila v 8.TT a to začalo slabými bolesti v podbříšku jako před ms. Takže pokud sem-tam píchne, byla bych klidná a určitě pro klid v duši zašla k doktorovi na kontrolu.

jeudi
5. led 2012

ahojky me se to taky stava a stavalo se mi to pokazde kdyz sem cekala mimi dnes se mi to take stalo kdyz jsem vstavala z postele tak me tam tak zabolelo jako by se mi chtelo roztrhnout bricho rikala jsem to doktorce a ta rikala ze je to normalni ze jak se natahujou ty vazy nebo co ze to obcas proste boli

mika2
autor
5. led 2012

@smima jejej, to slabé bolesti v podbřišku mám od prvopočátku a ne vždy jen slabé 😠 ale už mám za sebou dva UTZ a vše bylo OK, tak snad to OK i zůstane, čekáme dvojčátka, mám několik cyst, obrácenou dělohu...tak asi je to jedno k druhému. také jsem již jednou potratila a začalo to špiněním 😒

ellaell
10. led 2012

Píchání v podbříšku v těhotenství je normální. Opravdu to souvisí s rozpínáním dělohy. Teď jsem o tom mluvila s doktorem. Mě navíc břicho tlačívá. Stačí, když se třeba jdu jen projít. To je ale prý také v pořádku. Nejčastěji se to stává do půlky těhotenství.

megy
10. led 2012

@mika2 jj ,rozpínání a vazy 🙂 já si to užívala dostatečně i ve 20. týdnu 🙂

majinka1981
12. led 2012

Mě taky občas píchá břiše a dneska mi doktorka říkala, že se nemusím znepokojovat. Tělo se prej roztahuje zvětšuje. Pokud si drobná tak to můžeš cítit víc. Mám také pocit, že mě bříško tlačí. Nejvíc to pociťuji, když delší dobu řídím auto nebo sedím u počítače. Nejlépe je mi v leže. 😉

megy
12. led 2012

@majinka1981 já tomu už říkám , že se jinak prostorově organizuju 😀, taky jsem si myslela, že bych už mohla mít klid, ale dnes mě zase vazy chytly, takže klid a hořčík,dokonce už mi ani nekřupou vazy na prstech, takže konstatoval můj přítel, že jsem celá prosáklá 😀

majinka1981
12. led 2012

@megy mě křupe jeden kotník, ale hrozně 😀 Jinak cítím boky kolem břicha. Mám pocit jak když mě někdo nafukuje. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru