Píše se do těhotenské průkazky pohlaví dítěte?

martii07
4. únor 2009

Ahoj,
nevíte některá jestli se píše do průkajdy pohlaví dítěte?

kvetulda
4. únor 2009

Ahoj, o tom jsem ještě neslyšela, že by se tam psalo, myslím si, že ne... já ho tam taky nemám uvedený 🙂

vendulka
4. únor 2009

tak to se tam nepíše...

kessiee
4. únor 2009

ahoj, neviem ako je to u vas v cechach, ale u nas je u niektorych lekarov problem aj prezradenie pohlavia, tak si nemyslim, ze by to pisali do preukazu.

schwarzovka
4. únor 2009

mě to tam doktor nakreslil...ale až po tom,co jsem mu řekla, že to chceme vědět...ale asi jen tak pro sebe, aby příště věděl 😉

jajka12
4. únor 2009

aj ja mám na to kolonku v knižke, len ja usím ešte chvíľku počkať, kým bude táto kolonka vyplnená... Mojej sestre ju lekár vyplnil, no ona tú značku nepoznala 😀 😀 😀 a volala mi že čo to znamená. A tak som vedela skôr ako ona, že bude mať chlapčeka...a aj mala.

deathy
4. únor 2009

Ahoj, tak co já vim, tak se to nepíše. Ani na to kolonku v průkazce nemám. Hlavně si i myslim, že je to hloupost psát..to že nám to dr. řekne je jen tak pro info, pro jeho nějaký potřeby je to naprosto nepotřebnej údaj, a co když by se náhodou narodilo druhý pohlaví, tak proč to mít někde napsaný.. Myslim, že ani jeden z dr. co mi řikali pohlaví si to ani nikam k sobě nepsali.

lucie.krajcarova
27. bře 2009

V mojí průkazce to určitě není, když to ani doktorka pořádně neviděla 😉

kozlenka
8. dub 2009

Já mám v průkazce napsáno: "končetiny 4", tak možná to značí pohlaví 😀

kristi
8. dub 2009

tusim, ze jsem to tam po ultrazvuku mela namalovany, jako znak pro holku

helulicek
8. dub 2009

V průkazce to nemám a ani se mě doktorka neptala jestli víme pohlaví 😉 myslím, že to není důležitý...

mobina
8. dub 2009

V průkazce ne, ale doktorka to měla v kartě poznamenané.

wsmoulinkaa
8. dub 2009

já tam mám značku holčičky...ale ne přímo v průkajdě, ale mám tam připnutý papírek a tam to je..... 😉

mami.sk
20. dub 2009

ja som to v tehu preukaze nemala a my sme ani pohlavie nechceli vediet 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru