Plod je nízko. Je to normální?

larra81
27. únor 2012

ahoj holky, čekám druhé dítě, jsem ted ve 20tt, a ve čt mi na ultrazvuku řekl, že pohlaví není vidět, že je mimi nízko... je to dle vás normální? má to někdo? sice říkal, že je to normál.... myslíte, že to může být sportem? nebo prostě že druhé dítě bývá níž...?

salomee
27. únor 2012

Ahoj, mě taky dr. řekl, že je plod nízko položený,...jsem na PN kvůli zkracování čípku...to s tím sice asi nesouvisí, ale kvůli tou mám mít podloženou postel v nohách.. a když jsem na jedné z kontrol měla čípek dobrý, dr. jenom podotknul, že mám pokračovat v ležení na té podložené posteli, že je plod nízko... Ale jinak nic víc... na netu jsem k tomu nějaké relevantní info nenašla a myslím, že to netřeba nějak prožívat a mám pocit, že prostě mimčo není tak velké, že jedou je nahoře a pak zas dole, hlavně když je hlavička volná a nenaléhá na dolní segment a když nemáš žádné jiné problémy, tak bych to asi neřešila.
Já sama někdy cítím, že je tak nahoře, že už víc být nemůže- mívám vybouleniny a tlak až bolest pod žebrama. Mimčo mám už dlouho hlavičkou dolu.

lukza
27. únor 2012

mě dotor řekl že malej leží hodně nizko a měla sem nařízený klidovej režim po 14dnech mě říkla že leží stále nízko ale naštastí nenalehá na porodní cesty pokud by začal hrozilo by že se začnu otevírat takže sme měla spíš polehávat coš stejnak nešlo doma sem měla 19měsíčního syna a jak to dopadlo držela sem až do konce🙂) takže prostě odpočívej ono je tedka mimi ještě lehlé takže tak nenaléhá na cesty a ono muže být jen trochu níž a už doktor musí upozornit,ale teda já aji když měla syna nizko tak pohlaví šlo vždy vidět ono zaleží jak je prdola natočený

werunqa
28. únor 2012

Ahoj, ja mam malou taky hodne nizko a jsem prvorodicka..taky mi tlaci na cipek a ten se mi zkracuje ☹

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru