Po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?

lenicita
27. lis 2011

po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?

yfka30
27. lis 2011

U prvního žádný příznaky nebyly, kromě vynechané mrchy a rostoucího břicha a ke konci pálení žáhy 😖 . Ted u druhýho ze začátku žaludek na vodě, ale bez zvracení asi do 12tt a opět ta žáha 😝 . No ale ted jak nad tím přemýšlím, tak vlastně jeden společnej příznak obě těhu měly, před každou mrchou jsem mívala zácpu, ale jak jsem byla těhu, tak byl průjem 🙂 , to už jsem věděla u druhýho, že se zadařilo

pajiskazemlyna
27. lis 2011

To by mě také zajímalo, ale nesmím si to moc brát k srdci, protože bych si to určitě vsugerovala a to nesmím 😀
Budu asi za týden testit, jestli se tentokrát zadařilo, držím palečky k vytouženým // 😵

mery83
27. lis 2011

U první jsem žádny příznaky ze začátku neměla,až tak od druhyho trimestru mi začalo být jen zle a při druhém těhu jesem od 6tt zvracela a zvracela.

nevestinka2010
27. lis 2011

asi po 5ti dnech od poceti 🙂 zacalo mi nechutnat kafe, silne zvysene libido 😵 , citila sem ze se neco deje, ale test byl jeste negativni, coz sem nechapala, az v den kdy mela prijit ms se vybarvil...

trija
27. lis 2011

Tak já to poznala brzo. Vždy jsem si říkala, že to je blbost,jak se říká, že to žena pozná,ale já to poznala. Pobolíval mě podbřišek a tak jsem si udělala test ještě dříve než mi to měl ukázat, chtěla jsem to jen zkusit a ona tam ta čárka byla 🙂 sice slabá,ale byla. Šla jsem k dr. ten na mě hleděl, protože to bylo dříve než jsem to měla vůbec dostat a říkal, že je to brzo a ani na ultr. nebylo nic vidět. Poslal mě na krev a bylo to, byla jsem těhu 🙂 jen mě trochu postrašil jestli to není mimoděl. když to tak brzo ukázalo,ale vše bylo ok a máme téměř půlroční holčičku 🙂 jinak těhu jsem si pak "užila" hodně jsem zvracela a byla i pár dní v nemocnici. takže krom asi 3 měsíců uprostřed, jsem to vlastně problinkala 🙂ale stálo to za to.

tygrous
27. lis 2011

Můj první těhu příznak bylo to, že mi přestalo chutnat kafe a objevilo se to ještě před tím, než jsem měla dostat MS... poprvé jsem to jako těhu příznak nebrala, ale podruhé jsem tak těhu poznala dřív, než to ukázal test😉 Jinak totiž kafe miluju😉 A další těhu příznak ještě před MS, ale jen u 1.těhotenství, byly děsně nepříjemně citlivé bradavky. U 2.těhu jsem ještě kojila a bradavky mě začaly bolet až ve 3.-4.měsíci.

saronka
27. lis 2011

u dcery den pred poz.testem 9DPO bolesti v podbrisku, citliva prsa,ted u druheho priznaky az tak 7tt.

nikol_bl
27. lis 2011

První příznaky jsem pociťovala už asi 5DPO, ale myslela jsem si, že si to jen vsugerovávám, protože to je naše první snažení.
Měla jsem citlivý podbřišek, takové píchání a jemné tlaky, častěji hlad a mlsná, teď zase chodím pořád čůrat. Momentálně mě začínají po stranách bolet prsa a mám citlivé bradavky, a taky tolik věhlasný bílý výtok.
Hlavně se cítím jinak, pořád se z něčeho raduju 🙂
MS mám mít 1.12., ale mám už pozitivní testíky, zatím žádné dálnice 😉 ale mám // tak tfuj tfuj tfuj
(z pověrčivosti zatím nechávám "snažíme se")

veruvojtkova
27. lis 2011

Tak první těhotenství až po vynechané ms, týden po ní bílý výtok, bolest prsou a ten týden co jsem čekala, tak bolest v podbříšku jako kdyby měla přijít..druhé těhotenství bylo a je úplně jiné, 13tý den po skončení ms, takže po ovulaci a zřejmě tedy hned po následném oplození - nikdy jsem tomu dřív nevěřila, ale opravdu to tak brzo bylo.. se dostavila bolest břicha jako když má dojít ms a šílené stavy deprese a nervozity, cítila jsem jak to ve mě vře jak v papiňáků bezdůvodně, šílená hormonální smršť, stavy hodné psychologa 😖 drželo se mě to až do třetího měsíce, bílý výtok se objevil ještě před vynechanou ms, musela jsem jíst každé dvě hodiny, jinak se mi chtělo zvracet a zvětšila se mi prsa. takže hlavně to byly psychický změny, cítila jsem se už po oplození jinak, ne ve svý kůži, sama jsem se nepoznávala 😝

miskadis
28. lis 2011

Asi týden před očekávanou MS mi začalo být docela zle, mdloby, celý dny mi bylo na zvracení, bolely mě prsa, ale protože jsme se snažili už dlouho , a pořád nic, tak jsem to připisovala vsugerovaným příznakům 🙂 , ale potom MS stejně nepřišla, zle mi bylo pořád, a tak jsem si 10. den po vynechání MS udělala těhu test a hele - ony tam byly //.

popellka
28. lis 2011

asi tak 3 týdny PO, bolely mě prsa (což nebylo zvykem ani před MS)

brisalek
28. lis 2011

Me bylo asi tyden po ovulaci spatne od zaludku (ale jen tak slabounce) 2 dny po tom(teda asi 9-11DPO) jsem si delala test a byl negativni (podle me neznale snazilky), za dalsi 2 dny (11-13DPO) uz byly na testu tlustice (a v kosi na tom starem testu duch🙂). Za dalsi 2 dny me vsechny priznaky presly , takze jsem plasila, ze je neco spatne🙂, ale nebylo🙂 a pak se objevily az klasicke neduhy ve tretim trimestru (bolest kostrce, otoky nohou...). Jo ale vlastne jsem mela jeste chut na pomerance(ktere normalne prakticky nejim) nebo dzus a mleko a to mi zustalo az do toho tretiho trimestru, kdy to vystridala chut na sladke🙂.

saminomimino
28. lis 2011

tak u syna mi nebylo nic ale u dcery pár dní po oplodněí mi bylo dva dny na nemoc a chytla mě touha po žužu 😀 a teď jsem měla hroznou chuť na kuře a přestalo mi chutnat sladké a to je u mě obzvláště divné 😀

denousek
28. lis 2011

já jsem dostala chut na makový závin který normálně nejím 😀 tak mi to přišlo divný . a bylo to tam 😵

camelinka
28. lis 2011

kdybych si neudělala test tak to nevím hodně dlouho, vůbec nic mi nebylo,akorát břicho rostlo 😀

fifa79
28. lis 2011

bolest prsou asi 3TPO

marca22
28. lis 2011

Já cítila že jsem těhu 5 dní po embryotransferu,motala se mi zvláštěn hlava,nikdy jsem na to netrpěla do té doby,poté se přidala bolest prsou,sem tam dloubání v podbřišku,často jsem musela na malou,třeba i 5x za noc. V 5.tt se přidaly těhotenské nevolnosti a únava.

boudova
28. lis 2011

Žádné příznaky 🙂

anysek85
29. lis 2011

Já neměla naprosto vůbec žádné, krom toho, že mi začaly smrdět boty jednoho kolegy 😀 a taky mi narostlo břicho 😀. Jinak od začátku až do konce nic, žádné zvracení, žádná nauzea...no nic prostě 😵. Přibrala jsem všeho všudy 8 kg za 8,5 měsíce těhotenství a další cca 3-4kg jsem si "vyžrala" poslední 3 týdny, kdy už jsem musela být doma. 😝 Pracovala jsem do devátého měsíce a na služebku (do Švýcarska) jsem naposledy letěla v 31tt 😅 😀

maciik
29. lis 2011

7 DPO se mi v obchodě udělalo tak nějak divně špatně, opakovalo se to 9 DPO a v ten den už byly i slabé //, od 7 týdne stupňující se nevolnost, od 9 týdne zvracení až do nějakého 23 tt 😝 pak začlo růst břicho 😀

anieanne
29. lis 2011

U obou těhu neříct mi to test, tak nevím 🙂 Až později začaly nevolnosti, nechutneství nebo naopak žravost, návaly, omdlévání a pálení žáhy..

anetadr
29. lis 2011

já jsem si udělala nějaký citlivý test asi 7DPO - který "zaručoval zázračně brzký výsledek" - ten byl negativní, tak jsem to obrečela. No a asi o dalších 5 dní později jsem prostě věděla, že jsem těhotná. Fakt to nedokážu popsat. Byla jsem s manželem domluvená, že až mi vyjde pozitivní test, že mu koupím láhev Jamesona - no a tak jsem jí prostě šla koupit - koupila jsem k tomu i test, který už jsem doma neměla - a vážně byl pozitivní. Trochu mě prostě divně pobolíval podbřišek... nevím, prostě jsem to najednou věděla.

ustarana
29. lis 2011

Ahoj, tak u mna asi tyzden pred ocakavanou ms, ale nejak som si to nespojovala s tehotenstvom. Prvy priznak bolo nocne curanie. Nekecam, od zaciatku som behala v noci tak 6-7x. Myslela som, ze som nastydla, lebo sme sa vratili z dovci, kde bolo 40 stupnov a tu po biede 20. Pokracovalo to unavou. Celkom logicke, ked som cele noci putovala medzi wc a postelou. A naviac som bola strasne nervozna a vztekla a to som pre zmenu pripisovala navratu do reality vsedneho dna. Az ked mi 2 dni meskala ms, tak som zacala uvazovat o tehotenstve, ale nemohla som verit tomu, ze sa nam to podarilo hned prvy mesiac. A fakt podarilo.

mysiiickaaa
29. lis 2011

najednou jsem se cítila hrozně divně a jinak a byla jsem hrozně protivná, 4 dny před očekávanou ms 🙂

chezzule
29. lis 2011

bylo mi zničeho nic špatně od žaludku,zvedal se mi snad i z jídla a hlavně v práci

kammka
29. lis 2011

já jsem to tak nějak věděla, že to klaplo...to se mi zatím stalo 2x, včetně tohoto případu.. u těch zbylých tří otěhotnění jsem takové pocity neměla a taky to pak nedopadlo.. teď mně naopak zmátla beďar, který se mi vyrazil před termínem ms, to jsem si říkala, že je to nějaký divný...pak dva dny zpoždění a bylo to jasný...test jsem dělala sice až odpo , ale byl zřetelně pozitvní, na dalších už dálnice.. no a asi týden už mi je po ránu nevolno a i přes den, když se včas nenajím, teda...on stačí bonbon 🙂 a včera jsem byla zmrzlá jak drozd a unavená..jinak jsem noční typ...začínám 7tt...

diad
29. lis 2011

Bolely mě záda, měla jsem citlivá prsa a zácpu... tak jsem si řekla, že to je v pořádku, čekala jsem menstruaci a tak se cítím každý měsíc den předem. Jenom jsem chodila nehorázně často na wc a venku 30°C, tak jsem přemýšlela, jak se mi podařilo nachladit ?!
Ale jak to tak trvalo další 4 dny, tak už jsem si byla jistá...

mifinka
29. lis 2011

Vždy až kolem očekávané MS.. při prvním mi bylo furt jako bych měla MS dostat, ale ono nic, a dvě // se objevily až týden po vynechání.. u druhého tak samo, akorát že mi hned vylezlo břicho a // hned v den kdy měla MS přijít. Takže u mě žádné poznání hned v době početí nebyly 🙂

majinka1981
29. lis 2011

Asi 14 dní po otěhotnění. Bolest břicha jako před menstruací a k tomu mě hrozně bolely bradavky.

salomee
29. lis 2011

Já teda jsem nepoznala vůbec nic, u mě byly před MS vždycky normální takové ty příznaky jako nevolnost, citlivá prsa, nálada k pláči a nebo vražedná. Pak tedy vynechaly mensky, ale já jsem si říkala, že stejně přijdou. Každé ráno jsem pak mívala ten, jak tady někdo napsal "pověstný bílý výtok"🙂..ale stejně jsem si říkala, že kdoví, jak to je a testovala jsem až desátý den po vynechání, to na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, jen vysoká sliznice. Test jsem dělala večer po tom UZ🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru