Po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?

lenicita
27. lis 2011

po jaké době jste pocitily těhu a jaké příznaky byly?

llluckaaa
29. lis 2011

Někdy v době kdy se nedostavila MS. Zvýšená teplota, únava a pak nateklá a bolestivá prsa. Žádné poznání krátce po početí nebylo, takže ani nevím, kdy se to vlastně povedlo.

andreasek82
29. lis 2011

u prvniho tehu nalita prsa s dost viditelnou zilni kresbou a u druheho mi bylo proste blbe 😀

stepankakrat
29. lis 2011

Obě děti máme na první pokus, a po týdnu první příznaky. Píchání v podbřišku, bolest jak při ms, bolest prsou, a motání hlavy..

veruska007
29. lis 2011

U prvních dvou zadlouho, u posledního po týdnu od ovulace. Manžel tvrdil, že jsem těhotná a já mu to vymlouvala, že tak brzo bych příznaky mít nemohla. Bylo mi po ránu zle, pořád jsem běhala na malou, bolelo mě v podbřišku, bolela mě prsa, točila se mi hlava... a byla jsem těhotná 😀

apollo11
29. lis 2011

Hodne brzy, tak po tydnu. Citliva prsa, zmena cichu - to byla tak prudka zmena, ze me az "prastila do nosu" 😀 Citila jsem jako pes a nebylo to teda vubec prijemne, vsechno mi tak zvlastne pachlo 😝 (to me drzelo skoro cele tehu). To bylo jeste pred testem a pred ocekavanou MS, to jsem uz mela divny pocit, jako bych byla nejaka "jina".. sugerace to nebyla, protoze ten mesic jsme zatim neplanovali 🙂 Nevolnosti prisly kratce po testu, ten byl pozitivni jeste pred tou ocekavanou MS 😉

coxa
29. lis 2011

Poprvé snad až po měsíci - měla jsem dlouhý cyklus, takže test ještě neproběhl a byli jsme na dovolené a první co bylo, tak únava a strašně mi smrděla cola. 😀 Podruhé snad 5 dní po ovulaci - větší prsa, citlivý žaludek... , test před MS ještě nic neukázal, ale v den očekávané už ano.

medulen
29. lis 2011

ja po tydnu 🙂) a tehotenstvi byli tri.
Pri prvnim mne palila zaha a v noci jsem curala i 3x. Uz jsem to po negativnich testech vzdala a pak 15DPO byli // a dcera je na svete
Pri druhem bohuzel v 8tt (konec) jsem taky tusila ze jsem tehotna, ale tam si nepamatuji jake priznaky
Naposledy minuly mesic jsem byla tehotna - testy // - hodne kratce , odislo to 6 dni po terminu MS, ale vedela jsem ze jsem tehotna, porad jsem curala, palila mne zaha a bolela hlava a prsa. A uz vim hlavne unava...
Ted nevim 🙂) dnes slabe spineni jsem 6 den po ovulaci, ale zatim nic jine, 1x paleni zahy ale ja si porad neverim ze to umim citit, asi to citim protoze chci... tak se uvidi 🙂)

evulinkab
29. lis 2011

Tak já jsem tehotenství neplánovala, tak jsem se ani nepozorovala a žádné příznaky nevnimala, ALE!!!!prvním příznakem bylo temer okamzité zvetseni prsou.Opravdu, pár dnů pred terminem ms, jsem mela už "jaksi" zvetsená prsa🙂Což mi bylo divné,protože mám nulky a to celý život bez ohledu na to, jestli jsem mela dostat ms nebo ne, takže když se mi najednou zvetsily prsa(pred terminem ms)tak jsem byla trošku v šoku a tu možnost tehu jsem si pripoustela.No a pak jsem 3dny pred terminem ms špinila jeden den, další den nic no a za dva dny jsem už nedostala mesicky.A bylo to.

didinkad
31. črc 2014

Ahoj holky,

s přítelem se snažíme o miminko už třetí měsíc. Před 7dny jsem měla plodné dny a už čtvrtý den jsem měla růžový-hnědý výtok. Od včera mě píchá v podbříšku, jsem unavená, motá se mi hlava, lehce se zadýchám. Celkem často chodim na WC, dnes ráno jsem měla BT 37,2 .. bolej mě svaly na nohou ale prsa mě nebolej.. za 8dní mám mít mentruaci. Myslíte že bych mohla být tehotná ? 🙂 Mockrát vám děkuji a přeji všem snažitelkám hodně štěstíčka 🙂

mydvaapes1
31. črc 2014

Já v 5-6tt těhotenství a projevovalo se to celodenní nevolností, která ustála až po cca 3 měsících 😠

zvalentova
31. črc 2014

Nemít břicho jako slonice, tak to snad ani nepoznám. Jediná nevolnost neproběhla, žádné smrady, žádné chutě... prostě nic 😎

leni84
31. črc 2014

Já až v 8. týdnu..a byly to nevolnosti, které trvaly až do cca 16 týdnu..jinak nic..🙂

jarunkaxyz1
31. črc 2014

Docela komicky cca v 5 týdnu, kdy jsem si k večeři dala Termix s kyselou okurkou 😉 🙂

leonka6
23. lis 2015

Nejsem jsi jista jestli jsem tehotna prizanky mam paleni zahy pichani pod briskem bolest hlavy nechutnestvi k jidlu jemi ze vseho zle a tet jsem si delala minuly tyden a vysel negativni a druhej a za dva dny jsem si delala dalsi test zas vysel negativni a porad mne boli pichani podbriskem a jeste jse furt nedostavila menzes

izzybickerstaff
23. lis 2015

Ihned po oplodnění (opravdu). Byla jsem hodně unavená a měla žaludek jako na vodě, bolelo mě v podbřišku.

adletka
23. lis 2015

ačkoliv jsem v té době zhubla, vyrostla mi prsa a byla jsem strašně unavená, obojí jsem si uvědomila až po // na testu ;) vůbec mě to netrklo ;) a ta únava byla fakt mega

barumat
23. lis 2015

Tak já zpětně nějaké příznaky zaznamenala, ale znovu bych si jich zase nevšimla. Bolely mě prsa (a to jako hrom, ale až zpětně mi došlo, že obvykle si ani před MS nemusím při scházení schodů prsa držet, a že je fakt divný, že kvůli nim nemůžu spát na břiše), pobolívání v podbřišku typický pro blížící se menstruaci, byla jsem fakt utahaná - večer jsem usínala mezi osmou a devátou (ale v práci jsme se celý dny vůbec nezastavili, tak mi to taky nepřišlo až tak divný) a z ničeho nic se mi olámaly úplně všechny nehty a byly najednou měkký jako papír. Jinak ale nic, ani žádnej ten vědmovskej pocit, asi jsem takovej ten pařez, jehož sepjetí s přírodou je naprosto nulový 😀 No a pak se už nic ani nepřidalo, žádný nevolnosti a zvracení už vůbec ne, jen se mi vlastně okamžitě tuk ze stehen a zadku přeskupil na mooooc sympatickej tukovej hřejivej pás kolem ledvin a břicha 😀 A na nějakou dobu mi přestalo chutnat sladký, ale taky nic dramatickýho. 🙂

kejt29
23. lis 2015

Priznaky jako nevolnost, unava, vetsi prsa vetsinou zpusobuje rostouci hcg, takze pokud je test negativni jde zrejme o sugesci. Bolest a pichani v podbrisku muze znamenat tehotenstvi, ale taky prichazejici ms i kdyz se to drive treba nestalo. Psychika je mocna. Ja mela priznak co hodinu hlad, ale az s pozitivnim testem.

letonice
7. bře 2017

Ahoj , dnes prvni den vynechani memses bolest bricha, blbe od zaludku jak kdyby bliti.

sarita123
3. led 2018

Dobrý den prosím vás mohli byste mi poradit někdo je mi pořád špatně od žaludku . A bolí mě břicho. Nevím čím to bude děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru