Po jaké době si můžu po styku udělat těhotenský test?

mamarky
5. srp 2010

Chtěla bych se zeptat, kdy (po jaké době)si můžu po styku udělat těhotenský test?

werronik
24. srp 2010

Nejlepší je až tak po 3-4 týdnech.

holesov
14. zář 2010

Ahoj,chci se jen optat,,,29.8.2010 jsem měla poslední měsíčky trvali jen 5 dní,,, HA jsem vysadila 28.8.2010 skrz to že mi nesedí,od té doby sme měli 2x nechráněný sex,mohla bych otěhotnět? 😉 děkuji za vaše dotazy a odpovědi,,,

kamelia0111
15. zář 2010

ja som si test urobila po siedmom dni, kazdy test je iny, v lekarni ti poradia 🙂

pavlina05
15. zář 2010

16 den po oplodnění, tedy první den vynechání MS. Dříve se to nevyplatí testovat 😉
holesov no snad ano 😉 Záůeží kdy byl sex. Jste jste stihli ovu.Koukám,že máte 2 děti,tak snad víter 😀

lukza
15. zář 2010

mě test ukázal už 11den // ale nejleoší je počkat do vynechání 1dne MC protože těhu mužeš být klidně ale třeba s MC mimi odejde proto je lepší počkat

nilika
17. zář 2010

Já jsem si udělala testík 7 dní po........dá se koupit a jmenuje se sedmidenní těhotenský test....byly tam vidět 2 čárečky,ta jedna jen slabounce a další den už byla o něco víc zřetelnější.

ali34
20. čer 2014

digitální test je super 😉

anetddka89
24. črc 2014

Ahoj, na každém testu je to napsané po jaké době po styku je doporučené testovat, a na kolik procent je spolehlivý. Už jsem si koupila u nás test kde stálo po 10 dnech 99%. Jednoduše testuj podle toho jaký test koupíš 🙂 Hodně štěstí.

janie1988
12. srp 2014

Udělej si ho nejdřív až v den očekávané menstruace, nejlépe pak týden po.

januleee85
15. srp 2014

me test u vsech trech tehu ukazal // uz tyden pred ms 😉

arnettacek
15. srp 2014

Nejdrive ve den kdy ocekavam menstruaci.

lusya2324
27. pro 2014

Me vysel osobně těhotenský test po 13 dnech ale já už byla skoro dva měsíce tenkrát

samuelekbela
24. led 2015

holky chtěla sem se zeptat na dve otazky jsem po porodu dva mesice a po sestinedeli mi jeste nedošla menstruace za jak dloho by asi mnela dojit.? a ta druha otzka je jsem 14 dnu po pohlavnim styku omilem to rpitel do mne pustil za jak dloho se mam testovat .?

ronyx
24. led 2015

Tak mě vyšel test pozitivní už 8 dní před očekávanou ms 😉

kikinka31
11. říj 2015

případá mi dost nelogické dělat si test až v den očekáváné MS..to vidím, že nepřišla...🙂 jsou testy které se dají dělat již od 7.dne po oplození a nejspolehlivější je si třeba zajít na krev ( jako samoplátce) .

ghulam
7. pro 2015

Ahojky holky chtela jsem se zeptat nedostala jsem mesic a 8 dnu zitra chci skusim test ale nevim jestli ho pouzit kdis sem mela sex z partnerem dneska prosim o radu

black295
8. únor 2016

Ahoj holky chci se zeptat mohu si tehotensky test udelat kdyz mam menstruaci? Nebo ne? Dekuji za odpoved. 🙂

saiva
28. lis 2016

Ahoj =)
před cca 3mi týdny jsem vysadila HA. Nechráněný styk jsme měli cca 6 dní po vysazení. Včera jsem měla dle kalendáře ovulaci,taky se mi vytvořil bílkovinový hlen,takže jsem jí potvrdila. V plodné dny i při ovulaci jsme měli sex.Dnes, tj.den po ovulaci mi bylo špatně,cítím napětí v prsou,křeče do podbříšku,nechutenství,bylo mi na zvracení. Jak mám odlišit ovulační bolesti od příznaků těhotenství? Asi testem. Počkám na případnou menstruaci,otestuju se,ale víme,že první dva cykly po oplodnění můžeme krvácet jako obvykle.Je tu spousta dohadů,kdy je tedy dobré test dělat?
Děkuju =)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru