Po roce snažení - těhotná?

brokovich
2. únor 2015

Zdravím všechny snažilky i maminky. Asi hloupá otázka, ale po roce snažení už se bojím těšit, že by to snad vyšlo. Vkládám foto. Řekněte, že to je jistý. 🙂) Co teď? Za gynekologem? Ptám se, jako hloupá, jsem z toho celá rozklepaná, naštěstí manžel není doma. Snad se z toho vzpamatuju, než přijde. Díky za všechny reakce. Eva

apacheee
AMBASADORKA
2. únor 2015

Je to jisty😄

tristizia
2. únor 2015

Gratulace 🙂

akmitaf
2. únor 2015

jo jo to je to, co tam chceme vidět. 🙂 No k Dr. bych asi nespěchala nechala bych to klidně až na 7 nebo 8 tt - to už by mohlo být i srdíčko. Samozřejmě když by bylo cokoliv, tak bych šla hned

polaks
2. únor 2015

Zavolat gyn.. a domluvit termín vyšetření.. 🙂

lu777
2. únor 2015

těhotenství jasné 😵

k doktorovi se nemusíš hnát, on ona začátku toho není moc vidět, stačí třeba v 7. - 8. tt bohatě... 😉
držím palce ať je všechno v pořádku!

mysonek
2. únor 2015

Tak třeba moje doktorka chce první kontrolu už v 6. týdnu. Také když jsem se objednávala, tak jsem předpokládala ten 8. týden. Tak si zavolej ke svému lékaři a domluv se.

petullinka1
3. únor 2015

Moc ti gratuluji, já tohle co ty prožívám taky. S přítelem se snažíme rok a nějaký ten měsíc k tomu, včera a dneska jsem si udělala testík a ukázal mi to samé co tobě, tak jsem nějak nemohla uvěřit. Člověk čekal celkem dlouho a najednou je to tady a já najednou nevím co na to říct. Raduj se

amanda2014
5. únor 2015

je to krásný, blahopřeju!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru