Po zavedení Clotrimazolu krvácím. Co to může být?

lucybell
10. pro 2011

Ahojky,mám takový dotaz.Jsem v 7tydnu těhotenství,ale musim na interupci kterou mám mít za 4dny.Doktor mi pred zakrokem napsal užíváni Clotrimazolu,včera jsem si ho na noc zavedla a dnes od rána krvácím,mám bolesti,točí se mi hlava...Chci se zeptat jestli to nejak nemohlo uškodit plodu nebo co to může být.Děkuji za odpověd Lucy

mami29
10. pro 2011

Ahoj promin zkusenosti nemam ale prekvapuje me ze ti tu revizi neudelal hned a ze musis cekat. 😒 I na psychiku to musi byt hrozne. Koukni na vedlejsi ucinky tech prasku. A kdyby se to horsilo sla bych k dr.

megy
10. pro 2011

upřímně, já bych utíkala k dr. hned, pokud krvácíš, máš bolesti a točení hlavy. není na co čekat 😒 clotrimazol nemá s krvácením nic společného, max ti může být nevolno, nebo místně se může projevit nějaké svědění

camelinka
10. pro 2011

přečetla sem si to čtyřikrát,ale nechápu 😅 ,pokud jdete na interrupci tak asi nezalezi na tom, jestli to uskodilo plodu, spis bych utikala k lekari kvuli sobe

amallie
10. pro 2011

Jestli jdes na interrupci, tak je to jedno, stejne ten plod zabijou, ale bala bych se o sebe a sla k dr okamzite

arianka
10. pro 2011

Jestli máš bolesti na co čekáš ? ? 😕 😕 Jak je tu psáno tady nejde o plod, když jdeš na interupci, ale o tvé zdraví ...

catherin89
11. pro 2011

Také se přidávám a nechápu proč se zajímáš jestli to neublíží plodu když podstoupíš interrupci. Pokud to není uvedeno jako vedlejší účinnek v příbalovém letáku, tak to s tím nemá nic společného. K doktorovi bych šla ihned.

salomee
12. pro 2011

Možná to s tím nemuselo souviset a byla to jen souhra okolností. Každopádně je mi líto toho, co prožíváš, ač ne všemu, cos napsala rozumím, asi tak nějak jako ostatní tady. A nedá mi to se nezamýšlet nad tím, jak to s Tebou všechno vlastně je...ale sama nic nevymyslím, to je jasné. Tož kdyby se Ti někdy chtělo, dej nám o sobě vědět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru