Početí miminka v 35-36 letech matky

hankamisa
9. dub 2012

máme doma dva kluky.chtěli bychom se ještě pokusit o holčičku a hledáme nejvhodnější období pro početí.ale hlavně chceme zdravý miminko bez ohledu na pohlaví.maminky,které máte manžela staršího a počali jste miminko ve věku matky 35,36 let co se vám narodilo za pohlaví?chci si ověřit pohlaví podle stáří krve.u nás v rodině to vychází všem tak chci skusit i jiné páry.

majinka1981
10. dub 2012

Moje máma měla v 38 letech mě a v 41 segru. Moc bych krvi nevěřila. Soused chtěl konečně kluka a už má doma pátou ženskou 😀

januzza80
13. dub 2012

@hankamisa Moje tchyne se dockala dcery ve 40letch a pred ni pocala 6kluku 😀

hankamisa
autor
13. dub 2012

@januzza80 -tak to mi nehrozí.ja mám pokud vubec ještě mám poslední pokus,kvuli zdravotnímu stavu. ☹ a hranici do 36 let.pak už si raději počkám na vnoučata.

januzza80
14. dub 2012

@hankamisa Ja myslim,ze na veku nezalezi,nijak to neovlivni pohlavi miminka.Proste to risknout a doufat.

kalo
14. dub 2012

@hankamisa Když už je to poslední pokus, tak bych to nenechala na náhodě a risku...Zkusila bych si to vypočítat, přes všechny možné výpočetní metody (zkombinovat min. 2) + posychrovat dietou (čtvrt roku před otěhotněním jíst potraviny, po kterých je pravděpodobnější, že se v tělě chytí holčička- najdeš googlem- mléčné výrobky, nízkoenergetická strava, žádné maso, žádná sůl atd.-nahledej). Hodně zdaru

marecek4
14. dub 2012

@hankamisa teta měla ve 42 první holčičku,já v 37 chlapečka,ale oběma nám to bylo víceméně jedno

hankamisa
autor
14. dub 2012

@kalo-o co myslíš,že se pokouším. 😉 nechci to nechat náhodě.skombinuju vše co pujde,proto to ověřování metod jak fungují a tam kde se trefím do stejného měsíce to risknu,no v rodině to zatím vychází .zatím mi vychází nejlépe léto příštího roku.bud a nebo.no hlavně chci zdravý mimi.

@marecek4 -no já už 2 kluky mám ,tak raději holku (mám své důvody).ale kluka do babyboxu nedám.

valentynkaa07
14. dub 2012

@hankamisa já jsem malou měla ve 36letech, počato asi 2 měs před 36 narozeninami, chtěla jsem spíš kluka, protože holčičku už mám, a nepovedlo se 😀

hankamisa
autor
14. dub 2012

@valentynkaa07 -no já zatím vím,že v tomto věku 35-36 je počato mnohem více holčiček.tak proto ten věk mám v plánu. 🙂 .do třetice ti to třeba vyjde,držím palečky.

valentynkaa07
14. dub 2012

@hankamisa 😀 jako stát se může cokoli, ale už nemám v plánu to zkoušet 😉

hankamisa
autor
14. dub 2012

@valentynkaa07 -no nejvíce kluků vycházi při početí u matky ve věku 34, 37,39 let.
z toho co vím tak nejvíce holek je počato v 33,35,36letech.

kamino
14. dub 2012

Je mi 35 a čekáme kluka😉

xuxie
16. dub 2012

ahoj, my počali 3 měsíce před mými 36. narozeninami chlapečka a teď je mi 38 a čekáme ještě jedno, ale zatím nevíme, co to bude - já myslím, že děvčátko - oba pulci (ten druhý zatím jenom podle prvního genetického screeningu) naštěstí zdraví. Přeji zdárné plánování a příjemné pokusy 🙂

rejocka
24. dub 2012

ahoj ja som v 26r porodila chlapčeka,27r-chlapčeka a teraz budem mať 35 a čakáme chlapčeka🙂 🙂 🙂

rejocka
24. dub 2012

A mne to vychádza aj podla čínskeho kalendára,skús si pozriet,podla veku,kedy ti vychádza dievčatko a potom... 😀

hankamisa
autor
26. dub 2012

@rejocka -no mě to vychází podle krve i čínana i data narození na příští léto.takže mám ještě rok čas.
@xuxie -je tvuj manža starší nebo mladší než ty?

xuxie
27. dub 2012

@hankamisa
mladší, já mám kolouška 🙂

hankamisa
autor
27. dub 2012

@xuxie -uff tak to jsem si oddychla 😉 ,šance neubyla.ono to u párů s mladším chlapem většinou nesedí.

xuxie
27. dub 2012

@hankamisa
tak to tedy je 🙂 Takže u nás by mělo být holčátko? Doufám, protože k tomu raubíři, co se nám tu batolí bych nutně potřebovala velice hodnou a spolupracující dcerku 😉
A jak to máte teď vlastně naplánované?
Krásný víkend 😎

hankamisa
autor
28. dub 2012

@xuxie -holčátko to nevím,protože jsem zjistila z toho co mám k dispozici od kamošek a od rodiny ,že u páru kde je chlap mladší to je všelijaké. 😒 .my budem pokoušet až příští léto.ted vychází další kluk.já mám totiž ty dva počatý ve stejnou dobu a ted by to vycházelo zase stejně. 😝 .takže si počkám a kdo ví.....třeba se dočkám,když je to poslední šance. 🙂 pěkný víkend.

dasty79
28. dub 2012

@hankamisa - přeju zdárné snažení,ať to vyjde 🙂 To se někdo má,že si to takhle může naplánovat....
To my se snažili 4 roky o mímíska a bylo mě jedno,jestli to bude kluk,nebo holka.Hlavně aby bylo mimi zdravé.
🙂 🙂 🙂

xuxie
28. dub 2012

Pravdu máš, dasty, je to vlastně jedno, hlavně, že jsou mimísci s námi a že jsou zdraví...
tak nějak, trošku mimo téma, ale kdybych měla dceru, tak jí budu moc doporučovat, ať si děťátko naplánuje trošku dřív, než jsem to udělala já - minimálně se vyhne velmi nepříjemnému odběru plodové vody (který mě čeká za týden) a třem týdnům mučivé nejistoty, jestli to malé nemá nějakou VVV a tak...

xuxie
28. dub 2012

@hankamisa
Jsem zvědavá, za měsíc bychom to měli vědět 🙂
Příjemné plánování a určitě dej pak vědět, jestli to vyšlo, budeme moc držet palce 😉

hankamisa
autor
28. dub 2012

@dasty79 - dík.my pohlaví předtím taky neplánovali ale osud chtěl jinak,dvojčecí holčičky už nežijou (proto ta touha po holčičce).a tím ,že mám 3 sekce a možná poslední šanci,možná už taky žádnou-ukáže až následné těhu tak ji nechci promarnit.ale když to bude kluk tak je skrátka taky náš,hlavně chci zdravý mimi.
@xuxie - dík,vědět dám.já byla taky na plodovce (kvuli umrtí dvojčátek,projistotu i když byli testy ok) a v pohodě. ani jsem nevěděla,že mi něco dělali.nějak jsem si problémy nepřipouštěla.a ted mě čeká taky pokud se zadaří.já bych skoušela taky dřív ale díky sekcím to nešlo. většinou vvv jsou vidět už ve 12tt a nebo v krvi.takže pokud nic nenašli tak se neboj.

xuxie
28. dub 2012

@hankamisa
Tak to bude holka na tuty 🙂 Musí 😎
Screening i krev dobrý - prý naprosto normální plod, tak uvidíme.
opatruj se 😵

staninka77
28. dub 2012

@hankamisa -Já letos budu mít 35.let.Chtěla bych ještě jedno ale už se šíleně bojím dalšího kluka.
Ale doma nastaly nějaké rodinné problémy tak to odkládám na dobu neurčito.
Mám tři kluky a holku bych chtěla ale ted není na to ani chud do toho jít už jen kvuly zdraví mého dítka musím se o něj postarat.
Moc moc ti držím palečky aby se ti sen vyplnil moc moc 🙂 🙂

hankamisa
autor
28. dub 2012

@staninka77 - jé to je mi líto,to je jak u nás.taky jsme měli rodinný problémy a bojím se dalšího kluka-mám doma dva,proto plánuju. já jsem mu hned připoměla,že chci ještě jedno.takže pokud to s námi nemyslí vážně tak at to řekne hned ,protože mě už kvuli věku taky moc času nezbývá -letos 34 a ráda bych si tedy stihla najít někoho jinýho.no a dopadlo to tak,že mimi je v plánu na obouch stranách.pokud máš chlapa staršího tak nejlepší věk pro tebe je početí holčičky ve tvých 35-36 letech.to jestli se mi vyplní anička nebo dominik se dozvím příští rok.taky držím palečky.
@xuxie -uvidíme zda klapne anička nebo dominik.pokud jsi měla testy ok tak bud v pohodě.mě dr. říkala,že už by se to ukázalo v testech.taky se opatruj.

xuxie
23. kvě 2012

@hankamisa Ahojky, tak jenom poslední novinky - děťátko máme zdravé a bude to slečna Linda.
budeme se těšit na zprávy od vás, až se na to dáte a budeme moc držet palce 🙂

hankamisa
autor
24. kvě 2012

@xuxie -moooooc gratuluji,hlavně k zdravíčku a držím palečky 🙂 no my to máme na dlouho.do vánoc antina,pak 3 měsíce čekání no a touhle dobou příští rok se uvidí. 😎

evka2011
24. kvě 2012

@hankamisa ahoj, já budu prvně rodit ve 36, manžel je o 20 let starší, a vypadá to na kluka, i když jsem taky moc chtěli holku, manžel už má dva syny, ale prý za pohlaví odpovídá především otec, jaký dodá chromozom, takže to asi bude třetí kluk🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru