Početí miminka v 35-36 letech matky

hankamisa
9. dub 2012

máme doma dva kluky.chtěli bychom se ještě pokusit o holčičku a hledáme nejvhodnější období pro početí.ale hlavně chceme zdravý miminko bez ohledu na pohlaví.maminky,které máte manžela staršího a počali jste miminko ve věku matky 35,36 let co se vám narodilo za pohlaví?chci si ověřit pohlaví podle stáří krve.u nás v rodině to vychází všem tak chci skusit i jiné páry.

xuxie
24. kvě 2012

@hankamisa počkáme a doufám, že se budeme pak těšit s vámi - moc moc ti to přeji 🙂

evaspring
31. kvě 2012

Jestli ti můžu poradit, tak mně vychází početí podle ovulace. Když chceš děvčátko, musíš jej počít tak dva dny před ovulací, klučičí spermie mezi tím zaniknou a holčičí tam vydrží déle čekat a pak se spojí s vajíčkem. Chlapec se počne tak, že se pokoušíte od ovulace a další dny po ní. Mně to takhle vyšlo a bez ohledu na věk. První mám chlapce a druhé děvčátko, přesně podle metody, kterou jsem poradila. Máme teď v rodině 3 miminka a maminky všechno 35 nebo 36 let a jsou to všechno kluci. Přeji hodně štěstí.

elfka11
3. čer 2012

@hankamisa :Já mám vyzkoušený kalendář vypracovaný na celý rok,Jonášova metoda.Měla jsem strach po 3 potratech dalšího těhotenství počítá metodu i na pohlaví.......vyšlo vše....Vaši touhu chápu...Umřel nám syn,ted mám skoro dvouletou holčičku,ale kdybych si přála druhé dítě moc bych toužila po chlapečkovi......

maky4
3. čer 2012

To je zajímavá diskuze. já te´d počala těsně před 35. narozeninami a co to bude, fakt ještě nevím. Podle ovulace spíš holka, ale kluka máme ze 3 dny před ovulací a holku den po ovulaci. naši známí se moc snažili o holčičku, taky kombinovali všemožné metody a mají kluka. Takže dle mého názoru je to prostě 50:50. Přeju hlavně zdravé miminko všem!!!!

hankamisa
autor
3. čer 2012

@xuxie -uvidíme 🙂
@evaspring -bohužel,podle ovulace to u nás nesedí. ☹
@elfka11 -nad jonášem jsem taky přemýšlela.ale několik holek už mi psalo,že jim to podle toho nevyšlo a jsou to zbytečně vyhozený peníze,tak nevím.takto jsme na tom podobně.nám zemřely dvě holčičky a dva kluky už mám doma.proto chceme další holčičku.
@maky4 -s ovulací jsme na tom stejně.taky obráceně. 😒

elfka11
3. čer 2012

@hankamisa :No stojí to myslím kolem 300kč to není moc.......a já znám zase co jim to vyšlo a počítá se to hlavně podle matky kdy se narodila a v kolik hodin přesně... 😉

maky4
4. čer 2012

já už mám 3 děti, zpětně jsem procházela různé metody, ale zatím jsem nenašla žádnou, která by seděla na všechny 3 děti ☹ a znám rodinu s 5 holkama a rodinu s 5 klukama. prostě zatím neznám metodu, která by fungovala. a kdyby byla, tak by se o tom vědělo. je to opravděpodobnosti - prostě při tém "ovulační metodě" může být vyšší pravděpodobnost, ale neznamená to, že to vyjde. Nicméně statisticky se rodí kluků víc asi 105 kluků na 100 holčiček. Ale proč má někdo jenom holky a někdo jenom kluky, tak to nevím. Možná ještě zkusit nějakého astrologa. myslím, že to dělá Emil Havelka, ale nikoho konkrétního, komu to vyšlo, neznám. Já na na hvězdy nedám. Taky to stojí do 300.

hankamisa
autor
8. čer 2012

@maky4 -maky mě astrolog jen potvrdil to co mi vyšlo aniž by to věděl.u nás v rodině to sedí podle stáří krve.takže skusíme vsadit na to.letos to vychází ještě na kluka ale příští rok by to prý měla být holka. vzhledem k tomu.že to vyšlo výpočty mě ,astrologovy a i kartářce uplně stejně tak to skusíme.řeknu vám za rok 🙂

hankamisa
autor
23. čer 2012

hlásím další mamči u kterých sedí metoda podle krve..jedna má manžela o 2 roky staršího než ona sama. ve 35l +2m otěhotněla a čeká holčičku. druhá v 35l+6m otěhotněla a porodila taky holčičku.manža starší o 1,5 roku. 🙂 další šance pro mě. 😝

3cacorky
7. lis 2012

holky já mám 34 roků,3 princezny ,a pořád mě bere ještě chuť na jedno mimi 🙂 😒 ,tak nevím jestli nejsem blázen,taky jsem si říkala,že jsem na miminko už stará a to mě moc potěšilo,že tu nejsem sama a je nás hodně,tak nevím co mi pořád blázní hormony 😀 😀 😀 😀

hankamisa
autor
2. únor 2013

další maminka co otěhu v 35 ,porodila holčičku. 🙂

kimique
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romantika
5. únor 2013

ja cekam v 35ti kluka(otehotneni v 34), predtim jsem mela v 32 holku. Celkem mne to prekvapilo, nekde se psalo, ze kluci jsou narocnejsi na zdravi organismu. Prvni holcicku jsme si sakra museli odpracovat asi az po roce a kluk tam skocil ted hned. takze ja mam pocit, ze zadne rady ani vypocty nepomuzou.
Podle cinana a jonase to ted mela byt 100pro holka 🙂)))
Kdysi podle horoskopu kdyz jsme jeste zkouseli to prvni tak mi rikali, ze budu mit kluky dvojcata.
Metodu krve neznam.

pett21
6. únor 2013

holku, ziju ve spanelsku a tady jsou prvorodicky kolem 38 let, takze v kazdem state se to bere jinak . Jedna gynekolozka se mi tady divila ze chci ve 30 -ti dite ! Takza asi tak -🙂

miranda77
27. črc 2013

tak já jsem otěhotněla měsíc po 35tých naorzeninách - a je to kluk ...

ullmannka22
2. srp 2013

Ahoj, je mi 36 a jsem v 32tt, v říjnu čekáme holčičku, mám již tři děti z předchozího manželství, přítel má 52 let a děti nemá, otěhoťnět nám trvalo 3 měsíce a vše je v úplném pořádku. Už se toho našeho miminka nemůžeme dočkat. 😀

majarak
13. lis 2015

Mate nekdo zkusenost s posilenim ovulace pomoci medikacem kolem 35 roku ženy. Děkuji za jakekoliv reakce 🙂

hromka35
13. lis 2015

ve 35 první těhu, manžel o 20 let starší a máme holčičku 😉

cica002
13. lis 2015

@majarak Clostylbegyt+Pregnyl a hned napoprve to vyslo. Ve 34 letech krasna zdrava holcicka.

slunicko333
13. lis 2015

@hankamisa moje maminka měla 35, já 33, když byly počaty holčičky 🙂

hankamisa
autor
14. lis 2015

já v 36 počala kluka a za měsíc rodím.dříve se to nepovedlo.

majarak
17. lis 2015

@cica002 diky za reakci, me to planuje doktor jinak, utrogestan a clostilbegyt. Jeste jsem nezacala, nejsem presvedcena a hlavne informovana o vedlejsich ucincich a celkove.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru