Podezření na mimiděložní těhotenství, máte zkušenost?

pajab
20. dub 2013

Maminky jsem v 6týdnu těhotenství a miminko stále nikde v děloze není vidět ☹ Už týden mě děsí mimiděložním těhotenstvím. Hodnotu v krvi mám hodně vysokou. Nic mi není nemám žádné větší bolesti nebo dokonce krvácení. Máte některá zkušenost ☹ Mám za 2 dny příjd na kontrolu a jestli tam zase nic nebude už jedu do špitálu ... Mám strach velký. Krom toho mám doma malé dítě a asi se tam zblázním. Nemám už žádnou naději v sobě. Nevěřím tomu že v pondělí se už ukáže když se neukázal do 6 týdne ....

lucyvivien
20. dub 2013

mna tiež strašili ,ale možeš byt kratšie tehotná ako 6 týž. navyše mali skor zistit či sa ti HCG zvyšuje opakovanými odbermi, kludne by som počkala aj týžden, kým sa tam niečo objaví, nevzdávaj sa 🙂 držím palčeky

cuci25
20. dub 2013

pokud tě pošlou do nemocnice, tak stejně tě budou ještě nějakou dobu pozorovat, brát ti krev a dělat testy na HCG. Já jsem mimoděložní těhotenství měla před dvěma roky. Ale přesně v jakém týdnu jsem nevěděla, na kontrolu jsem chtěla jít až za pár týdnů, aby to bylo jisté, jenže mezi tím mě začalo šíleně bolet v podbřišku a krvácela jsem. Jakmile jsem dojela k doktorce, volala mi záchranku a ještě ten den mi dělali laparoskopii a mimoně mi odstranili. Tímto tě ale nechci strašit, určitě bys naději mít měla, když říkáš, že ti není nijak špatně, nekrvácíš a pod...

pajab
autor
20. dub 2013

Popravdě mi to nedalo a byla jsem u jiného doktora na další názor. Ten mi řekl to stejné jako ten můj ale s tím rozdílem že on tam něco našel ale řekl že nezaručuje že to je ono. Ano mě nic není sem tam mě jen píchne v podbříšku ale jen lehce a to je myslím normál při těhotenství. Moc bych si přála aby mi dal ještě v pondělí další šanci a řekl že tomu dáme ještě do pátku ale pochybuju hormon je moc vysoko a jesli se prcek neukáže ☹ Moc to ale nechápu, co jsem četla na internetu tak se čekalo i do 8týdne a já ten týden přece jen mám ...

cuci25
20. dub 2013

@pajab jak jsem psala, pokud tě pošle do nemocnice, nemusí to znamenat, že tě hned budou operovat. Oni určitě počkají a budou tě sledovat. Tvůj doktor se jen jistí, aby se ti něco nestalo, tak bude líp, když tam budeš pod dohledem. Už jsem četla o hodně případech, kdy po týdnu v nemocnici tu dotyčnou propustili, protože se mimčo najednou ukázalo...

pajab
autor
20. dub 2013

Děkuju 🙂 to by bylo super. Jen by mě nejvíc ničala ta nemocnice, kdo je má rád že 😒 a hlavně když mám doma 2 roční dítě a prostě jednoduše mi bude smutno. Budu tam jen takl nečině ležet a čekat.

cuci25
20. dub 2013

@pajab já vim, chápu to, já nesnášim nemocnici, když jsem byla těhotná a trošku jsem krvácela, šla jsem na pohotovost, tak mi řekli, že si mě tam nechají, aniž by mě vyšetřili. Řekla jsem, že si radši odpoledne zajdu ke svýmu gynekologovi a zase jsem jela domů 😀 Museli si myslet, že jsem padlá na hlavu, ale naštěstí to nic špatnýho nebylo. A to jsem doma prcka neměla...Ono je prý to mimoděložní těhu hrozně nebezpečný, když se nepodchytí včas víš? Mohlo by to ohrozit tebe

pajab
autor
20. dub 2013

Já vím pán doktor mě to včera taky vysvětloval. Podepsala jsem reverz - nechtěla jsem tam zůstat. Ale jestli se do pondělka něco nezmění už mě nic nezachrání a musím tam být. Děkuju moc za rady 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru