Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

janika7
7. lis 2008

Ahojky, nam rekl doktor uz ve 13 tt, ze to bude 100% kluk, ted to potvrdil i doktor na gen. UTZ, tak jsem zvedava, ale uz mame skoro komplet vybavicku a samozrejme modrou, tak doufam, ze vedi co delaji 😀

maruna75
7. lis 2008

tak u nás to bylo.....první jsem nevěděla a ani mi to doktor říct nechtěl....už je to přeci jen 14 let...tak to bylo překvápko 😉 u druhýho těhu. jsem si byla jistá,že je to holčička a nakupovala jsem vše růžové,hned od začátku a ve 20t.t se mi potvrdila holčička 🙂 a u třetího těhu.....jsem chtěla opět holčičku,ale něco podvědomě mi říkalo nene 😉 a ve 20t.t se mě mudra zeptala jestli to chci vědět a já,že ani nemusím,že je to určitě kluk 🙂 a byl 🙂 🙂 a pindík byl přes celou obrazovku 🙂 🙂 i na 3D UZV 🙂 🙂

marselina
8. lis 2008

u prvního těhu jsem cítila už od 5týdne chlapečka a na genetice i z plodovky všel chlapeček,u druhého těhu jsem cítila zase chlapečka i když těhu probíhá zatím uplně jinak než u toho prvního,z UTZ nám vyšel chlapeček tak uvidíme co se nám za měsíc narodí,modrého ale moc nemám,vše je vesměs bílé nebo krémové.
naproti u nás v bytovce žijí manželé kterým se v červenci narodili dvojčátka původně to měla být jedna holčička a chlapeček,nebo dvě holčičky a ejhle narodili se im dva kluci,tatínek to hodně špatně nesl a miminka si nechtěl ani pochovat,prý nechce žádný kuloně ale baby.

slunicko552
8. lis 2008

Tak mi řekl na 100%kluk.Malý byl tak hezky otočený,že šel vidět pindík.Mám i fotku 🙂

ia.
8. lis 2008

ahoj holky, tak mě na velkém UTZ řekli že 100% chlapeček, ve 35tt mi dr řekla, že si myslí že to bude holčička, čímž nás rozhodila, ale nakonec se potvrdil výsledek z velkého UTZ a máme kluka jako buka 😵

simlenka
8. lis 2008

tak nám řekli několikrát, že nevidí nic, pak dvakrát kluka, ve 36tt že nic nevidí a při porodu na nás vykoukla krásná křivochcalka 😀

smardik
8. lis 2008

nám v 16 tt doktor řekl že to je jasný kluk a fakt na nás vykoukl chlapeček 🙂

apfele
8. lis 2008

Od začátku těhu jsem cítila, že čekáme kluka. V 18.tt nám dr. řekl kluka, ve 24tt. se nám pohlaví potvrdilo na 3D UTZ, a před 2. měsíci se nám rodil kluk, takže se dr. nesekli. 😀

damin
10. lis 2008

Mně ve 20tt řekli na 3D ultrazvuku, že to vypadá na chlapečka - jelikož už jednoho mám - bylo mi to trošku líto - ne, že budu mít zase kluka, ale že tu holčičku už mít nebudu - do třetího dítka nejdu (jen, když se muž zaručí, že to na 100% bude holka 😀 ). Za 2 dny nato jsem šla ke svýmu dr. a říkám, že to vypadá na kluka - on začínal akorát s ultrazvukem a povídá: no to je ještě brzy, aby jsme to určili - najel a povídá: tak není brzy - něco tam má. A na konci ultrazvuku se mezi nožky podíval ještě jednou a potvrdil - no jo, je to tam. Takže to mám jasný 😀 .
U prvního jsem nevěděla, co budeme mít. Strašně jsem chtěla kluka - u nás v rodě mají všichni holky a tak už je přebabováno. Ale byla jsem přesvědčená o holčině. A když mi na porodním sále, řekli, že je to kluk, tak jsem tomu nemohla ani věřit. Teď jsem si spíš říkala, bylo by fajn, mít páreček - holku. Ale syn od začátku tvrdil, že chce bráchu a že to říkal, že to bude brácha. Teď jsem ráda, že to vím dopředu a stačila jsem se na to připravit. Už se nemůžeme toho bráchy dočkat.

barusha
10. lis 2008

Tak my jsme se chtěli nechat s manžou překvapit, ale asi kolem 20t. jsem na ultrazvuku sama viděla pindíka. Tak jsem se začala smát, doktor taky a manža, chudák, ještě nevěděl, která bije. A bylo po překvapení. Musím říct, že jsem to podvědomě i nějak tušila. No a příště bysme chtěli holčičku do páru!

samik2008
13. lis 2008

Mi jsme u prvního těhotenství nechtěli vědět pohlaví a narodila se nám holčička.U druhého taky ne,ale doktor na ultrazvuku v 17.tt řekl že už asi ví co to bude tak jsme na sebe s manželem mrkli a nechali si to říct-chlapeček.A pak už nám to jen potvrzovali a máme i fotku kde to jde krásně vidět.Takže máme páreček a jsme spokojení.Tím ovšem nechci říct že kdyby to byla opět holčička že bychom nebyli. 😵

andykov
13. lis 2008

A holky, stalo se někomu z Vás, že jim v 17tt řekli pohlaví s tím, že to neví jistě a pak se potvrdil opak? Myslím, že řekli, že je to kluk a pak to byla holka?

acinka
14. lis 2008

Mně všichni z okolí tipovali kluka, ale opravdu všichni. Ve 20tt nám Dr. řekl, že to bude holčička...juch...a taky že jó 😵

asanaa
25. dub 2009

Tak nám ve 20tt řekl pan doktor chlapečka,šulínka jsem viděla taky 😀
No ve 27tt na 3D UTZ nám jiný pan doktor sdělil že tam teda nic nevidí a že jediné co má mezi nožičkama je teď pupeční šňůra,takže chlapečka nám nepotvrdil.Doufám že se při prvním UTZ doktor nespletl a že neviděl něco jiného.Ale splést si kluka s holkou asi nejde ne..

andykov
28. dub 2009

5doktorek řeklo holčička a máme berunku 😵

ivana24
28. dub 2009

😀 😀 Tak při prvním těhu jsem si byla naprosto jistá, že čekáme holčičku Adélku, mudr na UTZ viděl fotbalitu a máme fotbalistu Filipa 😀
Při druhým těhu jsem si byla jistá, že je to opět kluk, že manžel holky neumí, na UTZ doktor s jistotou tvrdil, že je tam baba - no a máme Báru 😀 😀 😀 Takže páreček, naprostá spokojenost a vyhlášený STOP STAV 😉

jajinka27
28. dub 2009

tak nám řekl doktor 3x že to bude holka a jaké bylo překvapení po císaři že to je kluk jako buk 😀

janula2008
28. dub 2009

Nic ve zlým Jaji,ale k tomu doktorovi bych už snad ani pro příště nešla 😉 😀 taky jsem si myslela, že to snad ani nejde už v dnešní době splést, mně už doktor začátkem těhu (cca 12 týden) ukazoval na UZ pipku malé 😅

asanaa
29. dub 2009

jaji ježiš tak to musel být docela šok néé?? 😕 😀

lehna
29. dub 2009

nám taky u Jajinky 3x řekli,že je to holka a taky se narodil kluk🙂 😀

lehna
29. dub 2009

tak jako u Jajinky 😉

jajinka27
29. dub 2009

no holky, šok to teda byl, ještě že jsme měli věci v neutrál barvě, jinak by mě asi kleplo

takže místo Gabči máme Toma 😀

momonka
30. dub 2009

holky, mne u prvního stále říkali, že spíše holka, jelikož nešlo nic vidět(a to jsem byla hodněkrát na UTZ), i na 3D v Podolí se přikláněli k holce, takže jsme byli připraveni spíše na holčičku (ale věci jsem měla neutrální) a nakonec pár hodin před akutním rychlým porodem mi řekli, že je to kluk.
U druhého mi kluka říkali od samého začátku.

sayast
30. dub 2009

me ve 20. tt na velkem utz rekli holku a je to holka 🙂

bertica.h
30. dub 2009

nestrašte ma🙂
Ja už si neviem predstavi´t,žeby to mal byť chlapec.Mám asi 4-5x potvrdené dievčatko.od 2 roznych lekárok..tak snád.. 😵

lucie.krajcarova
3. kvě 2009

tak pozor pozor!! nám dvakrát řekli, že asi holčička, že tam nejsou mužské prvky 🙂 ale máme kluka, a jak řekl manža, nechápe, že ty jeho "přednosti" doktoři přehlédli 😀 asi je náš stydlín moc neukazoval 😀

evicka7
8. kvě 2009

u nás ve 20 týdnu říkal dr., že spíš kluk, pak 2x holka a je to holka 🙂

petrolejka
8. kvě 2009

Já už tu víckrát na Koňovi četla, že někomu řekli pohlaví ve 12tt. Já se na to schválně ptala mé gynekoložky i na specializovaném pracovišti na NT screening, kde mají fakt perfektní UTZ a doktor mi ve 13tt řekl, že mi klidně ukáže, že tam je indiferentní věc v tom týdnu, že to prostě ještě videt být nemůže, protože to ještě definitivně dovyvinuté není. tak to fakt nechápu, že každý doktor tvrdí něco jiného a zvlášť u holčiček, kde není to "hmatatelné", to na jisto odhadují až tak kolem 18tt. 😀 No mně v první těhu potvrdili holčičku dva doktoři kolem 19tt, vidět to bylo na třech UTZ a na sále opravdu vylezla holka. Teď teprve čekáme, zatím tam nebylo nic vidět, ač se oba doktoři na UTZ koukali (jsem 14tt)

eiffela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bertica.h
17. kvě 2009

nám potvrd.dievčatko pri prvom tehu okolo 22tt

pri terajšom tehu na NT screeningu povedali,že je skoro..neskor povedali dievča---a moja dr.tiež dievčatko..tak pevne verím,že sa nesplietli 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru