Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

ladenka
5. dub 2012

Naše malá měla na 20tt skřížené nožičky a nechtěla nic ukázat, tak jsme se objednali na 3D UTZ a tam nám řekli, že to bude holčička a to mi i na 30tt potvrdil pak můj gynekolog. No a nespletli se. 🙂

popelka213
13. dub 2012

ahojk,tak mě řekl můj gynekolog že čékáme chlapečka,dokonce sem byla v sedmém měsíci v nemocnici na dva dny protože sem byla dehydratovaná a i tam mi řekl dr. že to bude určitě kluk tak sme měli doma vše modré a nakonec se nám narodila holčička.ze začátku sem malinké říkala marečku než sem si zvykla že to není ten chlapeček.ale sem moc štastná za holčičku,jako jediná sem ji chtěla jinak všichni ze strany přítele chtěli kluka

melissska
13. dub 2012

My jsme si moc přáli holčičku, dlouho se nám mimčo nechtělo ukázat, ale nakonec nám na 3D ultrazvuku na 99% holku předpověděli a splnilo se🙂 Co vím z mého okolí, tak většinou doktorům předpovědi vychází.

smoulinka.ciko
26. dub 2012

Tak mě dr. řekl v prvním těhu, že to bude holčička. Na velkém ultrazvuku ve 20 tt mi řekli že to bude chlapeček a... byla to , Kačenka 🙂 Podruhé mi řekl, že to bude chlapeček a na velkém ultrazvuku mi řekli, že to bude určo holčička a jevto Dvídek... tak jednou to možná ještě zkusíme... do třetice, ale to až někdy v budoucnu 🙂

anetadr
26. dub 2012

já byla na UTZ v 16.tt a dr mi řekla, že to bude kluk - no a když jsem byla ve 20.tt na velkém UTZ, tak jsem se zase ptala, jestli to pořád vypadá na kluka a dr. mi s úsměvem řekla, že už se mi miminka v břiše nevymění a že si na svém tvrzení trvá. No a narodil se nám skutečně Jiřík🙂 Ale vím, že vidět pindík je asi větší "jistota" než ho nevidět - to je pak takovéto "je to asi holka"🙂

kamino
27. dub 2012

Nám také ještě na UTZ ná plodovce říkala paní doktorka,ze to vypadá ná holčičku, já si strašně přála kluka a když jsem si zvykla (blby výraz,ale celou dobu jsem o mimi mluvila jako o klukovi) tak přišly výsledky a je to Bohumír 😉 jak říkají v té reklamě - nikdy never ultrazvuku😉

luciemeli
30. dub 2012

jééé u mě už v 16 týdnu řekl, že to bude asi ten chlapeček víceméně....tak si to poznamenal i do papírů...Na 4D Utz nám ukázal pindíčka a je vymalováno....Máme kluka jako buka!😀....žádná holčička kterou jsme si přáli...ale co bůh dá to dá...a já si nestěžuji jsem za něho velice ráda... 😀 😀 😀 a už jen čekáme na to až se nám vyklube ven,,,zanedlouho 😀

llluckaaa
30. dub 2012

V 18 tt bylo na UTZ vidět, že to bude chlapeček (poznala jsem i já) a pak už to kvůli obrácené poloze nebylo vidět až do porodu. Narodil se chlapeček. Při dalším těhu ve 23 tt byla na UTZ vidět holčička (to jsem ale vůbec nepoznala) a pak už to až do porodu kvůli obrácené poloze vidět nebylo. Narodila se holčička. Takže u mě se doktoři ani jednou nespletli 😉

timmysek
1. kvě 2012

Nám se p. MUDr. trefila 2krát 🙂

pajuska87
18. kvě 2012

Nám od začátku říkali, že budeme mít holčičku a ta se také narodila 🙂

popelka213
14. čer 2012

terra:ahojky,tak sem zkoušela oba kelendáře a ukázalo mi že sem měla mít ve všecj případech kluka,ale mám holčičku-takže mně to nevyšlo.Ale taky je pravda že mi dr. tvrdili před porodem že to bude kluk a až vykouklo mimi ven tak sme byli všichni překvapení že to byla holčička🙂

darinastrombachova
7. říj 2014

Dobrý den, maminky chtěla bych se zeptat, byla jsem na ultrazvuku 3D ve 12týdnu už máme rok a pul starého chlapečeka u toho se doktoři trefily, ze to bude stopro chlapeček, tady mi taky řekli,že to bude chlapeček, ale pořád mi něco podvědomě říká, že čekáme holčíčku u prvního jíry, je to sem si byla jistá i ja a vše ok ,ale ted jsem úúúplně vyvedená zmíry, je to hormonama nebo může na tom něco být? Měl někdo zvás už takový pocit děkuji moc🙂

anetka1701
7. říj 2014

@darinastrombachova u obou dětí jsem na 100% byla přesvědčená, že čekám kluka... No, mám dvě holky :D Až do porodu jsem to doktorům nevěřila :D

veronikavk
7. říj 2014

kamaradce 3 doktori rekli ze ceka dvojcata kluky....no a podle plodovky to budou holcicky :D U nas plodovka rekla holcinu tak mame doma dve holciny :D

nicola123
30. bře 2015

Já jsem v 10+1 tt a nějak cítím že to bude holčička :D no uvidíme přítel by radši kloučka

petruse_
4. led 2016

Nám řekli v 16tém týdnu holku a na velkém ultrazvuku ve 21 týdnu kluka, tak si asi máme vybrat... 😀 Teď jsem ve 28 týdnu, takže si už počkáme.

nicole24
7. čer 2016

ahoj holky 🙂 třeba mi některá z vás poradí. Mám pár fotek ze 14tt a zajímal by mě váš tip na pohlaví, já nejsem schopná moc vykoukat 🙂 předem děkuji 🙂

kikmik
7. čer 2016

@nicole24 Takhle brzo to snad ještě ani vykoukat nejde 😀 My jsme ve 22 tt a doted nam doktor tvdil,ze budeme mit holcicku a dnes na kontrole konstatoval,ze to bude chlapecek 😀 takze radsi moc nic nevykoukavej a pockej az to bude poradne videt doktor,abys pak treba z touhy po holcicce/chlapeckovi nebyla trosku zklamana jako my,kdyz to bude to druhe 🙂 ale mimi se ti tam vrti pekne 😉

andreaandrejka
7. čer 2016

@nicole24 Mě bylo řečeno od dr. na screeningu, že v tomto týdnu vypadají všichni jako chlapečci. Záleží taky ale na kvalitě stroje. Pokud ti to ještě neřekl dr. tak my to tady těžko vykoumáme.

nicole24
7. čer 2016

Nam jeden dr rikal,ze holcicka(v gennetu) a muj dr ze asi kluk. Tak proto me napadlo napsat i sem 🙂

bajana
7. čer 2016

V tomto tt by som verila len odbornikovi na prenatalnu diagnostiku, ktory by pouzil kvalitny pristroj....vsetko ostatne su len dohady...amaterkam na fore by som neverila vobec 😉
@nicole24

nicole24
7. čer 2016

@bajana to byl prave doktor v gennetu,ktery bez vahani rekl holcicku 🙂 tak uvidime 🙂

pavlinasobotkova
14. čer 2016

Ahoj chtěla by jsem zeptat jestli nekdo chodi na gynekologiji na prahu 1 doktorovi Josef Ingr jsem ve 22 tydnu a rekl ze jeto holcika na 90 procent tak se chci zeptat když jse tam šli pak znovu jestli řekl že to opravdu bude holčička a jestli to pak opravdu byla holčička

aldri
28. zář 2016

Ahojky holky, naky odhad na pohlaví? 13+1

anetka9
15. únor 2018

@pavlinasobotkova ahoj, vim ze je tenhle prispevek starsi, ale muzu se zeptat, chodis jeste k tomu panu doktorovi a jak to tam vypada? Vsechno v pohode?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru