Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

berynka
1. črc 2007

Ahojky, nechala jsem si rict pohlavi pri klasickem UTZ jen ve 20.tt a pak uz ne. Doktorka rekla, ze to bude pravdepodobne holcicka (mala byla v poloze, kdy to bylo pekne videt) a je videt, ze se nespletla 😉 .

majka07
6. črc 2007

my jsme si pohlaví říci nenechali, měli jsme to překvapení, ale paní doktorka na 3D UTZ nám to napsala na lístek a dala do obálky, pan doktor (můj gynekolog) mi to řekl až když jsem u něj byla po šestinedělí a když jsem chodila na monitor, jeden pan doktor, týden před porodem se mě zeptal, y čekáte holčičku? Když jsem řekla, že nevím, že se chceme překvapit, tak sestřička říkala, že pan doktor to pozná z křivky a ani jeden se nespletl 😀 Narodila se holčička 😀 Jinak dle tabulek mi vycházel taky kluk, jen u jedné zahraniční stránky mi vyšla holčička 😉

baruli
9. črc 2007

Ahoj holky, ja jsem ted v 15. tydnu, na dalsi kontrolu jdeme na konci 17. tydne, myslite ze uz by pohlavi teoreticky mohlo byt videt, pokud se nam ukaze 😀 Podle ruznych tabulek a kalendaru mi to ukazuje holku, muze se to asi jak jsem se tu docetla z prizpevku odlisovat, my bysme hrozne chteli kluka 😅 Diky mooooc!!!

mikca
9. črc 2007

ahoj baruli, v 17 týdnu je to asi brzo, mě říkal gyndař, že je to nejlíp vidět až tak kolem dvacáteho, jinak já bych asi tabulkám moc nevěřila, UTz je přeci jen přesnější 🙂

baruli
9. črc 2007

Ahoj Micko, diky moc za odpoved, tak holt si pockame na dalsi 😠 to by bylo v 21. tydnu, snad se nam ukaze, nebo uz jsme s manzilkem hrozne zvedavy, co se nam podarilo `vyrobit` 😀 Tak do tabulek uz teda nekoukat nebudu...

mikca
9. črc 2007

neni vůbec zač, neboj dočkáš se, to uteče jako voda, tak držím palce at se ten kluk povede...ale holčičky jsou hodnější 😀

baruli
9. črc 2007

Diky moc 🙂 Uz se tesim, nejvic stejne az se nam ukaze uplne, az vykoukne na svet 😀 papa a hodne zdravicka pro tvoji rodinku!!!!

kacka79
9. črc 2007

Tak mě už ve 12 týdnu řekli že to vypadá na kluka, a potom vždy na UZ - ve 20 i 30 týdnu - kluk 🙂 A je to kluk!!!

terezkaaa
9. črc 2007

Terra:Tak jsem samu sebe ujistila, že jsem měla pravdu, co jsem si o USG myslela,stejně tam vidí h***o.Malej se narodil s vadou srdce-zúžená aorta a nic neviděli.A to jsem byla na několika různých.

selu
15. črc 2007

Majko07, chtela bych se zeptat, uvazujeme o 3D UZV ale pohlavi vedet nechceme, pochopila jsem, ze jste na tom byli s manzou stejne 🙂 , je to vubec realne? opravdu to u vasi Majusky nebylo poznat? Diky 😉

katka79
15. črc 2007

tak jak sjem psala jeden doktor v 11 tydnu rikal kluk a druhy v 22 tydnu holcicka a ja tak moooc doufala v tu holcicku a ona opravdu se nam holcicka narodila takze moc brzy se to neda urcit spravne oni mohou mit urcity dojem ale jistota je opravdu az po tom 19 tydnu ikdyz tedka se okolo toho 16 tydnu take hodne uz da videt... jo jeste dodatek vsude mi vychazel klucik aji vetsina z rodiny ho tipovala ale nebylo to tak nastesti 🙂

bielanevesta
22. črc 2007

U nás to odhadol správne. Narodila sa holka ako buk 😵 😀 😵

romana27
22. črc 2007

Já to měla řečený jenom jednou, že to bude kluk, ale sama jsem to taky tak cítila, přesto ve mě červíček hlodal a já si představovala holčičku v modrých dupačkách 😀 .
Narodil se ale přece jenom ten slíbenej chlapeček 😵

marinka
22. črc 2007

luci, neboj, když si dá dr. pozor, tak na 3D nic nepoznáte. On s ním musí zajet mezi nožky, jinak mimčo snímá tak, že to nejde poznat a stejně většinou pozorujete hlavičku.. A nás se předtím zeptal, jestli víme pohlaví a jestli ho vědět chceme 😉

kalo
23. črc 2007

My byly ve 20tt na genetickém UTZ.Před tím jsem si byla jistá, že mám v bříšku kluka. No a jak jinak...holčička! A pěkný šok 🙂 Nechtěla jsem tomu věřit a říkala si, že se určitě sekli. Nesekli...asi ve 35tt mi můj DR.při UTZ.potvrdil,že kluka nevidí...Teď mě ta moje první reakce na holčičku moc mrzí, protože bych ji nevyměnila za nic na světě!!!!!!! 🙂

hanik
26. črc 2007

tak ja na genetice ve 20tt videla pindika driv nez se tomu venovala PA, a kdyz nam to za minutu ukazovala sama, tak rikala, ze je to kluk a ze by to byla fakt nahoda, aby se narodila holka, ze na 99,9% je to chlapecek ...takze jestli se nam narodi holcicka, tak to bude fakt sok 😝 protoze nam se krasne ukazoval jako velkej frajer. 😎 😀 ..takze za 4 mesice uvidime, jestli vyhralo 0,1% nebo tech 99,9. 😅

nikka.vo
26. črc 2007

Tak u mě to doktor určil ve 21 týdnu a vyděl to hned. Dominik tam neležel zrovna cudně 😀 a řekl, že to je na 99% kluk. Stoprocentně to neřekne nikdo 🤐

Kamarádce před sedmi roky řekli kluka a bylo velkým překvapením když se narodila holčička. Teď je zasejc těhulka a měla by mít kluka, ale už tomu nevěřej 😀

dali
27. črc 2007

Ahoj,já věděla už první minuty že to bude chlapeček a dr. nám to potvrdila kol 20týd.a je to kluk.

U prvního jsme si myslela že to je taky kluk a dr. mi řekla že je to holčička a měla pravdu,jen já tomu nevěřila. 🙂

justinka
22. srp 2007

Ahoj. Nám řekla lékařka ve 20tt,že to bude holka, a ve 30tt to jiná lékařka potvrdila. Teď ve 38tt jsem byla na UTZ a bylo nám řečeno, že je to kluk jako buk.Tak zachvilku uvidime. Jednoho klučinu už totiž máme. 😲

maart
23. srp 2007

Holky, tak jak ctu, tak ne vzdy to doktor podle utz dobre odhadne, ze? Mne v 19. tydnu rekla jedna Dr., ze pindika nevidi...ve 22. tydnu jiny Dr. ze se spis priklani k holcicce, ale ze muzeme mit u porodu jeste prekvapeni a muze vykouknout kloucek... 😒 ...holcicka pry na 80%, tak nevim, co si z toho mam vybrat...To vite, ze po 2 klukanech by se nam holcicka MOC libila! 🙂

pipisek
23. srp 2007

ahoj holky,
tak mě ve 20tt řekla dr.že je to holka, ve 29tt na 3D UZ oba dr. viděli holku a ve 32tt mi ji opět potvrdili a narodila se opravdu holka

januzza80
23. srp 2007

Ahojky holky,
tak ja se taky pridam.U prvniho ditete,nam rekl doktor,ze to bude chlapecek a taky se narodil a i ja jsem to poznala.Roztahnul nozky a bylo to 😀
U male tam to bylo nejiste u vsech ultrazvuku.Jednou to nebylo na 100% a byla zadeckem k nam a u dalsiho jen na 80% a jeste kdyz se narodila,tak jsem se ptala doktorky,jestli se narodil chlapecek.uz jsem si myslela,ze to ten druhej chlapecek bude,ale narodila se nam krasna a zdrava holcicka.

Maart,tak ti drzim palecky,at je to ta vysnena holcicka.moji kamosse se ted narodil treti chlapecek a holcicku si moc prala.Ja vim je to priroda a s tim se nic neda delat.Hlavne at je to zdrave miminko.

januzza80
23. srp 2007

Jo a jeste jsem chtela napsat,ze podle tech tabulek jsem mela mit dva chlapecky

maart
24. srp 2007

Januzzo, dekuji za prani, aby to byla holcicka...to vis, pekne by se k nam hodila, ale presne jak pises, hlavne aby se narodilo zdravoucke mimi, takze chlapecka bereme samozrejme taky 😉 . Taky jsem Ti chtela napsat, ze mas opravdu kouzelne krasne deti, tak at Ti delaji samou radost!

vlnka1
24. srp 2007

Tak sestře řekli ve 22tt, že bude mít holčičku. A protože jsme si jí všichni přáli, tak jsme se s tím velmi rychle ztotožnili 🙂. Na dalším ultrazvuku nebylo nic vidět, tak jsme všichni dál říkali ségry bříšku "Natálko". Jaké bylo překvapení, když ségra volala z porodnice, že se jim narodil kluk! Byl to pro ní na porodní sále tak trochu šok 🙂. Takže místo Natálky má Tomáška..... 😀

januzza80
24. srp 2007

Ahojky Maart,dekuji za pochvalu deticek.Jsem rada,ze mam parecek.vzdycky jsem si je prala,ale u druheho jak jsem uz napsala,tak jsem si myslela ze to bude druhej chlapecek Thomas.Hlavne zdrave.Mas moc pekne chlapecky,tak ti jen preji at se ti narodi pro ty dva kluky sestricka 😉

vivian
24. srp 2007

Tak já jsem byla na amniocentéze, takže pohlaví víme na stopro... Teda aspoň si myslím. Na genetice se snad omyly moc často nestávají 😀

maart
24. zář 2007

Holky ahojky, tak uz me zase chytly takove ty pochybnosti, jestli to Dr. videl a urcil spravne...v 19. tydnu pani Dr. pindika nevidela, ale zadna jistota, ve 22. tydnu jiny Dr. rekl, ze je to na 80% holcicka (s moznosti prekvapeni u porodu...takze by to byl prece jenom chlapecek) a ve 24. tydnu zas jiny Dr. rekl na 99% holcicka s tim, ze "pipinku" videl (ale ja bohuzel ne az tak zretelne). Nicmene jsem tomu poslednimu Dr. opravdu uverila a VSECHNO kupuji RUZOVE!!! Mate nekdo podobnou zkusenost a pak prece se prece jenom narodilo opacne pohlavi??? Jsem MOC zvedava, napiste cerstve zkusenoti, diky!

yasmin07
25. zář 2007

Ahoj holky, v kolikátém týdnu si dr. tipnul pohlaví a vyšlo to. Je možné to odhadnou už od 14 tt?díky moc.

kim
25. zář 2007

Zrovna v pátek mi říkala tchýně, jak kolegyně dcera čekala kluka, několikrát potvrzeného UTZ dokonce i od kamaráda veterináře přes UTZ 😀 😀 no a v pátek se narodila holka 😕 takže my tomu teda na 100%nevěříme, mám teda téměř vše modré, ale to by u holky nevadilo,ale naopak by to byl docela průser 🤐 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru