Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

misicka85
4. srp 2009

mi řekli ve 20tt že to bude holčička a pak při každém dalším utz mi ji potvrdil 🙂 Takže máme Adélku 🙂 S váhou se taky trefil, odhad byl 3400g a malá měla 3450g 😉

sofie32
13. srp 2009

My čekáme asi třetí holku, pan doktor si byl děsně jistej už ve 12 týdnu na NT, takže jsem zvědavá, já budu šťastná, ale manža by už asi přeci jenom chtěl aspoň jednoho chlapa, říká, že se z toho ukecanýho babince jednou zblázní 😀 Holky na něm každý večer visí a musí mu zdělovat co za den zažily, manža kecá, ale je z nich připoserinkovanej. No, každopáďo, když by to byl klučina, má po ségrách spoustu rozkošných růžových dupaček 😀 😀

kasyma
23. srp 2009

Ahoj holky, my si nechcem nechat říct pohlaví miminka. Na UTZ jdu 16.9. i s manželem to budu akorát 20 tt,ale chci se vás zeptat. To asi z toho utz poznáme i když to vědět nechcem,třeba doktor najede aniž by chtěl na ty "partie" 😀 a my to uvidíme. Každopádně to dopředu řeknem. Omlouvám se asi píšu dost zmateně 😵 na tom 4d na kterej se taky chystáme to bude asi vidět o to víc co?

moloko
23. srp 2009

tak nám ve 20tt odhalili kluka, pak několikrát potvrdili a máme Vašíka a je to kluk jako buk 😀

peta.cz
23. srp 2009

Kasymo, my jsme nahlásili dopředu, že to vědět nechceme. Byla jsem jen na 3D a Mudr tedy nenajížděl na ty"partie" protože to je na tom ultrazvuku opravdu krásně vidět. Takže když řeknete, že to nechcete vědět, tak vám to neprozradí...mě tedy nakonec u toho prvního doktor skoro prásknul, že čekáme kluka,ptal se mě, jestli vím, co čekáme a když jsem mu řekla, že to vědět nechceme, tak poznamenal něco o tom, že mi to teď málem ukázal, protože mimi bylo na něj krásně natočený...no tak jsem z toho usoudila, že to asi bude kluk a má obrkouličky a taky jo - měl je po porodu veliký kvůli nějaké kýle a pak se časem zmenšily 😀
U druhého jsme to chtěli vědět,kvůli bráškovi, abychom mohli pupek nějak pojmenovat, a tři doktoři nám potvrdili kluka a máme Davídka 🙂

erin4
30. srp 2009

Ahoj všichni.
O tomhle jsme se zrovna včera bavili (dohadovali se) s přítelem,jak se to asi dělá,když chce člověk vidět,ale přitom se nic nedozvědět..takže to asi jde 😉 🙂

majamisutka
30. srp 2009

Ahoj, mě už ve 12 týdnu na UTZ doktor řekl, že to bude kluk. A pak na všech UTZ, které mi pokaždé dělal jiný doktor mi toho kluka potvrdili. Dokonce něž jsem otěhotněla tak mi švagrová předpověděla, že to budeme mít kluka.
Ted se mi pořád zdá, že rodim holku, no tak snad se doktoři nespletli 😀 . Ono to za stak důležité není, ale my se na toho kluka tak moc těšíme 🙂 .
Samozřejmě, že nakoupeno máme všechno klučičí, nejvíce modré. Ale hollka v modrém by ještě byt mohla, ale kluk v růžovém... 😀 😀 to teda ne 😀 😀 😀

elgreco
23. črc 2011

Ahojky holky, byla jsme včera na UTZ v 16tt a ptala jsme se na pohlaví miminka. Dr. mi řekl, že to vypadá na holčičku. Chtěla bych se zeptat, myslíte že je ještě velká šance že by to mohl být kluk nebo mám počítat spíš s tou holčičkou. Vím, že do porodu to není nikdy jistý, ale doktor má teď novej UTZ 🙂 🙂 🙂

mamkamarketa
23. črc 2011

@elgreco v 16tt je hodne brzo na urceni pohlavi. v tomhle tt maji kluci i holky stejny ''vybezek'' co vyroste bud do pindika nebo klitorisu 😉 pockala bych tak do 20tt, to se urcit da s vetsi presnosti 🙂

nasekuratko
23. črc 2011

My jsme vedeli pohlavi uz od 15tt a od te doby nam uz 3 doktori potvrdili pokazde chlapecka. Takze u nas to bylo spravne. 😉

mrsblack
23. črc 2011

@mamkamarketa neřekla bych, že 16 týden je brzo - když se dítko hezky natočí a neschovává se, tak se to pozná poměrně lehce. Já jsem věděla od 12 tt, že čekáme kluka, ta "šipka" mezi nohama byla opravdu nepřehlédnutelná 🙂 Ale jak se říká, kluci jsou vždy jistější než holčičky 😉

@elgreco pokud ti řekl, že je to holka, věřila bych tomu tak na 60-70%. Může to být kluk, který toho pindíka šikovně schovává mezi stehny 😀

elgreco
23. črc 2011

Holky, moc děkuji. Hlavně že je miminko zdravé, ale to víte zvědavost je hrozná.
Takže kdyžby mi řekl, že je to kluk, tak by to asi bylo jistější než když by mi řekl, že je to holky, co píšete.
Takže u té holky je šance, že se to může změnit. 😉

elgreco
30. srp 2011

Ahojky holky, tak jsem teď byla ve 22 tt zase na UTz a tentokrát mi zase Dr.řekl, že to bude asi kluk. Tak jsme z toho docela už divoká 🙂 a nevím jestli teda se mohl teď spléct.

miskadis
30. srp 2011

U nás to doktor ve 20tt. odhadl správně - říkal, že to bude holka a je to holka🙂

adunka73
30. srp 2011

Ahoj holky,to jste me potesily s nazory,ze u holky se muze sono vice splest,takze nam tim jeste svitla nadeje na kluka 😲 .U me se vsak pokazde strefili na 100% s holkou-a byla to holka.Tentokrat jsem to uz nechtela vedet ,ale dr.se nechtit prokecla 😀 😀 😀

radkayeboah
30. srp 2011

ahoj u nas to taky odhadli spravne😀 tady v UK si nebyla moc jista, ale rekla ze toVYPADA na kluka...No a potom v Cesku mi doktor rekl jestli vim co cekam a ja ze asi kluk a on mi rekl ze je to kluk jako buk a ze by na to dal i svuj diplom😀DD no ja osobne nic velice nevidela na tom sonu😀D ale mame kluka jako buka😀DDDD

jaa
30. srp 2011

U nás 4 x holka a terfil se pokaždé🙂

rydal
31. srp 2011

Ano. Jsem sama MUDr. a protoze jista partie uz byla v 18tt dobre viditelna, bylo hned jasno.

majka12
31. srp 2011

@elgreco haha tak my prožíváme teď to stejný 😀 Akorát teda nám řekli ve 20.týdnu, že to vypadá na holčičku tak na 80 % , ale mělo tam mimi skrčené nožky a za 14 dní jsem byla znova na utz a taky nebylo mimi ideálně natočené a dr. říkala nejdřív asi to bude holka a najednou říká ne ne je to kluk. 😀 😀 Tak to jsme taky celý zmatený a uvidíme, co se nám narodí 😀 😀 😀 Ale protože máme prvního kluka, tak při nejhorším to bude holka v modrým no. 😅

majka12
31. srp 2011

Ještě jsem chtěla říct, že u prvního kluka to bylo naprosto jasný už v 17.týdnu by to poznal i slepej a teď nevíme nic. 😅

d.aniela1
26. led 2012

no me rekl dr ve 2Ott ze tam navic nic nevidi 🙂 v 22tt jsem jela na jiny utz,,z neho mam fotky z abumu, na 99%holka,,dukaz je tam jasne videt,,a v 25TT te to vidi na holcicku,,,a ted jdu v 32tt tak doufam ze ji tam nic nepribide 🙂 🙂 🙂 🙂

sandynka
1. únor 2012

Nám řekla lékařka na 3D v 17. týdnu, že je to chlapeček a při dalších UTZ ho jen potvrzovali 🙂 Když to řekli 4 různí lékaři, tak jsem tomu již věřila, ale pro jistotu jsem se ke konci těhu ptala ještě jednou svého gyndaře, jestli je to pořád kluk 😀 Ten mi ukázal příslušný aparát a kluk to prostě byl 😎

luciemeli
20. bře 2012

ahojky no já už jsem ve 25 týdnu a nevíme to na 100%...ale s větší pravděpodobností je to kluk prý pohlavý schovává za stydkou kostí 🙂

pajinka85
21. bře 2012

@asanaa Jak to dopadlo, máte chlapečka nebo holčičku?
Mě se teď stalo to samé, pan doktor řekl, že by spíš řekl, že je tam méně než více...a zase mi to v hlavě hlodá....

diviska
21. bře 2012

Ahoj, já jsem se to dověděla až ve 32 tt, že to asi bude holčička, nic ale nebylo jisté, ve 34tt už jsem ležela v porodnici kde opět paní doktorka hlasovala pro holčičku, ale úplně jistá si nebyla, no ale do papírů jsem napsala jen jméno pro holčičku a vyšlo to 🙂 a za týden vykoukla krásná holčička

jasminy
25. bře 2012

Ve 20. týdnu mi řekli, že to bude holčička, pak asi ve 30. týdnu mi to potvrdili a mám holčičku.

michaela_2
25. bře 2012

Ve 20. týdnu mi moje gynekoložka řekla, že čekáme holčičku. O měsíc později jsme to měli potvrzené na 3D ultrazvuku u jiného pana doktora 🙂.............a měli pravdu, tak ten 3D ultrazvuk bývá spolehlivý...

jeudi
4. dub 2012

me dr ve 20tt rekla ze to vypada na kluka a ve 24tt ze na 70procent holcicka a hned v zapeti ze kluk tak nevim co si mam myslet 🙂 nechame se prekvapit 😵

ivigirl
4. dub 2012

Mě se trefili do všech třech dětí. Teď naposledy kluk v 12tt na genetickém UTZ, už mu stál 😀

fifca
5. dub 2012

Ve 20. týdnu nám řekli holčička, na 3D ultrazvuku nám ukázala zadek a ve 30. týdnu zase na 80% holčička, ale jistá jsem si do poslední chvíle nebyla. Hlavně i plno lidí říkalo, že to je spíš klučičí bříško. Ale je to nakonec holčička 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru