Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

konja
16. kvě 2008

Kaciska
Podle toho kolikrát jsem slyšela,že lidé čekali holčičku a narodil se chlapeček (obráceně jsem to slyšela minimálně),tak bych taky řekla,že častěji se doktoři seknou u holek. Já také čekám holčičku,ale všude radši říkám, že na 100%to budeme vědět až se mimčo narodí. Sice mě holčičku řekli tři lékaři,ale dva z toho připustili,že to nemůžou říct s úplnou jistotou,že má nožky málo od sebe a ještě hodně pupečníkových kliček v této oblasti.Až třetí lékař prohlásil,že tam je vidět perfektně a že je to na 100%holka a i já ke své radosti (i jako laik)žádného pinďu na obrazovce neviděla. Ale stejně radši nepropadám růžovému šílenství a když už něco kupuju,tak v neutrální barvě. V růžové se můžu vyřádit až když bude mimi na světě 🙂

kaciska
17. kvě 2008

no uvidíme,já pak nechci někde lítat s malou po obchodech a shánět na ní věci, 😖 radši bych to měla už vše nachystané,vypraně a navoněné ve skřínce 😵 vím že to není 100%ale když mě to 4 krát potvrdili tak snad na tom něco bude...na utz jsem taky neviděla žádnýho pytlíka...tak at se ti narodí zdravá krásná vonavá holčička 😵

katkaromi
18. kvě 2008

nám odhadli pohlavie správne. Kupovala som aj neutrálne vecičky aj ružové /tým som neodolala 😝 /. Aj kočík máme červený. Ale ten sme kúpili až keď nám dievčatko potvrdili druhýkrát.

motol
23. kvě 2008

Ahoj Holky,my sme si ve 20týdnu nechali říct co to je,moc jsme si přáli holčičku,ale na ultrazvuku bylo krásně vidět,že je to kluk,a taky se nám kluk narodil,takže musim říct,že u nás pan doktor viděl dobře pa Monča

mikulenka
23. kvě 2008

Ahoj, ani u mě se Dr. nespletl. Holčičku mi řekl ve 20tt a pak ještě ve 27tt na 3D potvrdil. A naše Sonička už je na světě skoro dva měsíce 😀

hary
23. kvě 2008

Ahoj, tak holky, ve 12. týdnu se doktor se nespletl!!! Dnes se to opět potvrdilo, kluk jako buk 😀 . V tom dvanáctém týdnu jsme to vážně viděli, ty kuličky tam byly krásně vidět a dnes to nešlo přehlédnout. Dokonce nám doktor říkal: "a tady je pindíček 😀 ", takže u nás se to ukázalo už ve dvanáctém týdnu a ve dvacátém se to jen potvrdilo. Bóóóže, druhý kluk 😀 😀 😀 😀

bambulik
23. kvě 2008

mě dvakrát řekly, pokaždé jiná dokyna že to není u mě moc vidět, ale kluka že nevidí a 5.2.08 se nám narodila Kačka

motol
23. kvě 2008

hary:tak to mi viděli kuličky tak krásně,tak druhej kluk no vidiš to budou mít doma převahu,tak do třetice holčička ne 🙂

hary
23. kvě 2008

Motol, já ti dám do třetice holčička 😕 😅 , kdepak, dvě děti nám budou myslím stačit 😀

motol
23. kvě 2008

tak sem si myslela,aby si na ty ted už skoro 3chlapy nebyla sama 🙂

hary
23. kvě 2008

Já se nedám!!!! Oni poznají, že mamku budou potřebovat 😀 😀 😀 😀 Né, se těším, bude to super. Musím končit, blikají na mě baterky z noťasu. Pa

motol
23. kvě 2008

jasně to se nedej,dneska už je málo kde patriarchát,dnes vede matriarchát 🙂 ,hlavně at mimčo je v pořádku,tak zase někdy monča

mirka755
24. kvě 2008

mě doktorka řekla na 90% holčička a máme Anetku. Prý holčičky mají v oblasti pohlaví kávové zrno, což tam opravdu na ultz bylo 😉 . Kamarádce a sestře řekli holčičky - obě mají kluky 😀

kalo
24. kvě 2008

Fakt??? Já myslím, že tento omyl je tak 0,1%....že na 99,9% to odhadnou správně. Ale výjímečně se to stát může, že se seknou 🤐

simipel
30. črc 2008

Tak mě taky už kolem 12týdne prorokoval doky holčičku, ve 20.týdnu jsme viděli tzv. kávové zrnko a narodila se nám holčička, takže u nás 100%odhad.

sarkal
30. črc 2008

Myslím si,že spíše se seknou u holek.Sestřenici pořád říkaly,že holka,dokonce i na 3D,koupily červený kočárek a růžovou výbavu a narodil se kluk a jak byla šťastná jen ten červený kočárek jí zamrzel,že kdyby věděla,že to bude kluk chtěla by modrý ☹ ,ale jinak je hrozně šťastná i za kluka a když se jí narodil tak sestra ještě vtipkovala,že má holčičku,ale s kouličkama 😀 .No a kamarádka si hrozně přála kluka a řekli jí,že holka a narodil se kluk a tak to bylo ohromný překvapení a byla moc šťastná.Já jsem se za celou dobu ptala dr. asi dvakrát a pokaždé bylo mimčo špatně natočené,že to prostě nebylo vidět,ale mě na tom až tak nezáleží,jsem sice hrozně zvědavá co to je,ale brala bych holčičku i chlapečka,hlavně ať je mimčo zdravé a vše ok!Takže snad příští čtvrtek na kontrole 😉

anngie
30. črc 2008

u nás se též povedlo, 3x řekli že je to holka a narodila se nám Ellinka 🙂

romca3
30. črc 2008

Tak mě řekl doktor, že budeme mít holčičku asi v 24 týdnu a když jsem se ho ptala na kolik %, řekl na 100%, že v tom se neplete. A nespletlse .

ssaara
31. črc 2008

V našem případě se také nespeletli,na ultrazvuku ve 22.týdnu mi oznámili,že to bude na 100% kluk a bylo to tak 🙂

janii
3. srp 2008

Nám už v 18tt řekli že to bude nejspíš kluk ale na 5O% a pak čím vím tt tím více procent že je to správně.A taky bylo. 🙂

petja
11. srp 2008

ve 20tt na podrobném utz jsme už viděli že je to chlapeček.... 🙂

cazadora
11. srp 2008

ve20tt nedávala porodní asistentka která dělá jen utz vůbec žádných pochyb že to není holčička a je to holka jak lusk

mata.mata
11. srp 2008

Taky nam ve 20tt rekli, ze to bude holka, ale neverila jsem tomu moc...na 3D jsem se obj. pozde, takze jsme se podivali a bylo to jasne - holcicka 😀

jandaj
11. srp 2008

Nám řekli v 11 týdnu kluk 85 procent kluk a nespletli se 🙂

ina.b
11. srp 2008

My chodily na UZV dost často, protože malá byla otočená hlavičkou nahoru a stále jsem se ptala, zda ví, jestli to bude holka nebo kluk, ale nikdy to vidět nešlo. Ani v termínu porodu při vyšetření před císařským řezem. Tak bylo překvapení, až do jejího narození. (A protože jsem byla uspaná, tak jsem se to dověděla, až mezi posledními po probuzení) 😀

zoozi
14. srp 2008

Nám bylo od 20tt řečeno, že to bude holčina a bylo tomu tak, naštěstí! Chlapeček v růžovém nevím nevím 😀

papisa
16. srp 2008

Ahojky, já jsem už od začátku věděla, že to bude klučina, přestože mi všichni říkali, že to bude holčička... Pak už jsem začala trochu váhat a dva týdny před porodem konečně ukázal panu dr pytlíka 🙂 🙂 🙂 A 7.8. se nám narodil Ondrášek... Vše jsem měla nakoupené v modrém, protože i kdyby to byla holčička, tak je lepší holka v modrém než kluk v růžovém 😀 😀

marku
18. srp 2008

Tak my to už věděli díky amniocentéze v 18tt, že to bude kluk. ale dr. na ultrazvuku jsme nic neřekli a tipli správně...prý je tam pytlík ja Brno 😀

ia.
18. srp 2008

ahoj, tak mě ve 22tt řekli na velkém UTZ, že je to kluk a to víc než jasně, a dnes mi moje dr. na UTZ řekla, že tam pytlík nevidí, no a teď babo raď, už jsme si tak zvykli na kluka, ale holčička byl náš sen, takže uvidíme. Na jedné straně se mi nezdá, že by se dr v nemocnici sekla, ale byla to poměrně mladá dr, zatímco ta moje je už stará praktička, takže uvidíme za měsíc🙂)

muminek
24. zář 2008

Nám řekli na UTZ ve 20tt že to bude kluk a ve 23tt s amniocemtézi to potvrdili a měli pravdu je to kluk jako buk 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru