Pohlaví dítěte, odhadl to doktor správně? 🙂

terra
26. led 2007

Zajímalo by mne maminy,pokud jste si nechaly říct pohlaví dítěte,zda se Dr. nespletl. Zda se Vám opravdu narodilo to,co Vám řekl Lékař 🙂
Taková malá statistika toho,kolik jelo holčiček v modrém a kloučků v růžovém domů z porodnice 🙂

aponchie
17. kvě 2009

ja sem fakt zvedava pac porad nam nekdo rika neco jineho takze nevime nic 😀

bertica.h
17. kvě 2009

a čo by ste radšej?
samozrejme prvoradé je dzarvé mimčo..ale keby ste si mohli "vybrať"? 🙂

bertica.h
17. kvě 2009

zdravé 😵

aponchie
17. kvě 2009

no ja bych radsi holku a karel rika ,ze je mu to sumak,ale vis jak chlap no a kdyz mu jendou uz rekli,ze je to kluk tak byl jak malej jarda 😀

bertica.h
17. kvě 2009

😀 😀

k.ate
17. kvě 2009

tak to my jsme původně nechtěli vědět, co to bude, ale nakonec jsem to nevydržela 😀 Několikrát se mi zdálo o tom, že čekáme kluka a vůbec jsem měla pocit, že to bude kluk a na velkym utz nám doktorka řekla, že to vypadá na kluka, že je tam hezky vidět, pupeční šňůra, že jde úplně jinam a že se hezky ukazuje (já jsem teda nepoznala nic 😀 )... ale i kdyby to nakonec byla holčička budu stejně ráda, jako když je to kluk 🙂 Stejně břichu říkám pořád "prcek" jako když jsem nevěděla, co čekáme 🙂

aponchie
17. kvě 2009

ja videla kluka jako buka apak prd zase prej tam nic neni to musime pockat 😀

bertica.h
17. kvě 2009

to ja zas som veľmi som túžila po dievčatku,aby som mala dve 😵 😵
Aj manžel je rád,myslím,že niečo ako pokračovateľa rodu,alebo takéto veci..ee,na to nieje.
S maou si tak rozumeju,že sa občas cítim až zbytočná 😀 😀
Aponchie,tak budete mať aspoon prekvapko.
😉
k.ate..ja som si od začiatku myslela,že čakáme chlapčeka..že sa mi nemože splniť sen,mať dve dievčatá.Nakupovala som modré..osušku,dudel.a tak..a nakoniec ked mám teraz už od 2dr.asi 5x potvrdené,že je to dievčatko,vytešujem sa.

ale to tretie bude chlapec 🙂

dont_speak
17. kvě 2009

Holky, u prvního mimča mi pohlaví prozradili kolem toho 20týdne... teď s druhým jsem chtěla mít překvápko, ale dr se tak moc usmívala, když jsem byla na UTZ, že mi bylo hned jasný, čemu že se to směje 🙂 😀 No a potvrdilo mi to pak i víc doktorů, že budeme mít dalšího chlapečka 😉

pavlina05
18. kvě 2009

TAk holky, mě dr. řekla pohlaví už v 16 tt. Klučina 😀

hupcza
18. kvě 2009

nou nás i člověk, který viděl utz prvně v životě a k tomu má lehkou oční vadu, musel jasně zaznamenat výbavičku chlapečka ...takže ano dr se trefil

vendulka
18. kvě 2009

tak u nás se mudr nespletla máme holčičku 😵

kacajam
18. kvě 2009

Ahojky. Já vždy chtěla holčičku, taky kvůli manželovi, který chtěl mít svou malou princeznu. Ve 12tt jsem měla sen - viděla jsem miminko s motýlíma křídlama (vílu) a zřetelné kouličky s pindíkem. Ve 20tt nám doktor řekl, že podle tvaru břicha to vypadá na holčičku. Pak podle UTZ, že to vypadá asi na kluka.... Tak si vyber 🙂 Na dalším UTZ nám chlapečka potvrdil. Narodil se Domísek 😀 Za chlapečka jsem moc ráda - holky to mají v životě těžší. Druhé bych chtěla taky kluka 😎

janulkage
21. kvě 2009

ahoj, mě u prvního miminka řekli ve 20tt.,že je to jasný kluk, že je to krásně vidět, a vlastně mi to poté 2x ještě potvrdil pokaždé jiný lékař a opravdu se nám narodil Tomášek, včera jsme byli na velkém ultrazvuku s našim druhým miminkem a tam nám pan doktor řekl, že je to opět krásně vidět a že je to holčička...tak snad bude, těšíme se na páreček 🙂 Ale věřím mu, protože nám její pohlaví krásně popisoval, co kde je atd..

shaula
22. kvě 2009

Doktor podle UZ správně určil, že oba budou kluci🙂

gumidek
22. kvě 2009

Ahoj🙂
Tak už od utz v 16.tt nám doktorka říkala, že to vypadá na chlapečka, ve 22.tt ho potvrdila a od té doby nám vždycky prcek ukázal, že je to kus chlapa. A taky se chlapák narodil🙂

misakri
21. črc 2009

u prvního těhu na všech UTZ říkali vždy holčička.. a holčička se narodila 🙂

u druhého nám 3x řekli, že to vypadá na holčičku a 2x na chlapečka.. zhruba od 26tt jsem to už nechtěla vědět a že uvidíme při porodu.. ale nějak jsme se shodli, že to bude asi holka.. a BUM, máme kluka 😀

dont_speak
24. črc 2009

nám u prvního dítěte střídavě potvrzovali holčičku a kluka... no a narodil se Davídek 🙂
u druhého mimča to bylo skoro jasný už od 16týdne těhotenství, že to bude Mišáček 🙂

zuzik24
24. črc 2009

Ahoj, nám se mimi nechtělo ukázat, takže jsme se až v 26tt dozvěděli, že čekáme na 75% holčičku. Ve 31tt nám to bylo potvrzeno na 99%. A předpovědi nelhaly, máme krásnou holčičku 😀

kuchy
24. črc 2009

Ahojky, tak nám řekli ve 12 tt,že to vypadá na kluka, od té doby jsem to věděla podvědomě se s tím smířila 🙂 Pak ve 20tt nám cosi ukazoval,že tam má a prý,že zase kluk 32 tt,že kluk jak vyšitý a narodil se Matyášek...krásný chlapeček 😀

terry2
24. črc 2009

Nám hned od začátku řekli,že to bede holčička-a byla 😵 takže ano-doktoři se trefili

sayast
24. črc 2009

nam slibili holcicku a mame ji 😵

staninka77
25. črc 2009

Mně se nikdy nespletly mám kluky a i ten třetí to bude klučík protože to bylo přes odber plodové vody.

shaolin
25. črc 2009

u nás celkem nebylo co odhadovat, na 3D ultrazvuku v Genetu dr. najel miminku mezi nožičky a ukázal nám frndičku 😅 a máme frndičku 😀

starvar
25. črc 2009

Ahoj tak u mě se doktor ani u jednoho dítka nespletl u obou my ve 20tt řekl co to bude a měl pravdu máme doma páreček 🙂 🙂 🙂

mrs.bistra
26. črc 2009

já osobně byla přesvědčená,že budu mít holčičku,až do toho 20 týdne.Samozdřejmě jsem si koupila růžové peřinky a ještě se chlubila,že stoprocentně vím,že to bude holka.....A jaké bylo moje překvapení,když mi ve Zlíně řekli,že se mi v bříšku schovává klouček 🙂 Prodavačky se pak mohly usmát,když jsem růžovou měnila za modrou 🙂 Doktoři měli pravdu a první snížek mi do náruče místo Nelinky přinesl Patrička

astrane
26. črc 2009

vždycky...to se nedalo přehlídnout,to by poznal i laik 😀 Podruhé už nám to řekli asi ve 14tt...a měli pravdu...oba kluci 🙂

andykov
26. črc 2009

tip od dr. v 17tt byl špatný, ale pak už se jen dr. za dr. schodovali na holčičce, takže ano správně 🙂

michaelal
2. srp 2009

Tak náš pan Dr. si byl na 95% jistý od začátku 5 měsíce, pak to znovu potvrdil začátkem 8 měsíce a opravdu se narodila holčička 😉

martulikk
3. srp 2009

ano ano ano 🙂 já sama jsem od nějakého 14.týdne všem říkala, že budeme mít holčičku... potvrdili mi to na každém ultrazvuku, který jsem během těhotenství absolvovala - i na 4D utz... no a když mi na sále řekli "maminko, je to holčička" byla jsem mooooc šťastná! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru