Pohlaví dítěte podle žilky v oku

ji_tuli
24. kvě 2014

Ahoj,četla jsem o indiánské metodě určení pohlaví, tak dělám průzkum 🙂 nekamenujte mě. Spočívá to v tom, že se v oku objeví v těhotenství žilka ve tvaru háčku na ryby dole pod duhovkou jakoby na hodinové pozici 6. V pravém u holky, v levém u kluka. Tak vás, co už víte, chci poprosit, jestli byste se podívaly a napsaly, jak to vychází. Mně se objevila v pravém, ale pár dní před otěhotněním...takže nevím, jestli platí. 🙂 já bych byla ráda, ale manžel chce pytloše :D

nocinoci
6. zář 2014

@holubice.petra ježiš to je uplně husí kůže 🙂 😀

ji_tuli
autor
6. zář 2014

@nocinoci dej nám vědět 🙂

nocinoci
6. zář 2014

no ted jdu z koupelny a na to že jsem doma uplně sama jsem se smála na plný kolo 😀
@ji_tuli

nocinoci
6. zář 2014

@ji_tuli no jestli je to přímo pod zorničkou .. tak v oblasti 6ti hodin mám slabý jemný oblouček či co je to, vycházející ze zorničky. V levém oku nic nemám 😀 😀 tak to cítím správně? ale ted už to bude nefér protože teda vím co to je 😀 😀

denyzuza06
6. zář 2014

já se z vás zvencnu, jaktože to tam všeci máte?? ja mam v levým Ypsilon a v pravým dva vlniti potůčky ☹

nocinoci
6. zář 2014

po dnešním psycho dopoledni se ted směju jak divá, že už to prakticky vím a přitom jsem si to nenechala zjistit a že mé doměnky se potvrdily a jak to ted utajit před manželem protože já jsem děsně ukecanej člověk a žádný tajemství před ním neudržím 😀 😀 .. mám normálně euforii no je to možný ? 😀

nikollita
6. zář 2014

To je pecka, tuhle teorii vůbec neznám 😀 mrknu večer, nosím totiž čočky, tak to hodně zkresluje.

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 a není to Y nějak natočený ? nebo je to tak jak se to píše? ... no je pravda, že mám přítele který na mě kdysi poznal těhotenství. Bylo to asi dvacet minut poté co jsem ho zjistila já sama tudíž to ještě nikdo nevěděl a bylo to v práci a nebylo očekávané takže ani reakci jsem žádnou neprojevovala .... a on přišel na noční do práce, pozdravili jsme se a po pár vteřinách mi říká: ty jsi těhotná? ... a že prý to poznal v oku. že my ženy máme "cosi" u zorničky .. a prý poznal u své ženy v obou těhu že to budou kluci .. tak asi na tom fakt něco bude 😀

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci ne je to uplne předpisoví Ypsilon. si poste musim pockat na ten utz 🙂

nocinoci
6. zář 2014

jj to asi jo ale to vůbec nevadí ne 😉 .. vidíš já poprvé slíbila že si to říct nenechám a i ted se potvrdila má předtucha .. resp. cítění 😀 .. už mám kluka i holku, poslední jsem také čekala kluka a tohle opět divočí jako holka tak jsem si to myslela správně 🙂

ji_tuli
autor
6. zář 2014

@nocinoci holka byla divoká? Jo? Jéé 🙂

nocinoci
6. zář 2014

@ji_tuli jj byla fakt divoká. navíc se narodila dlouhá po tatínkovi 😀 a dodnes jí říkám, že když jsem ji měla v bříšku tak se jistě zahákla nohama za žebra a rozhoupala se .. jinak si to neumím vysvětlit podle toho co se tam dělo 😀 😀

pavlaxx
6. zář 2014

Docela dobry 🙂 Akorat nevim, jaky zaver vyvodit... Zilku ve tvaru hacku mam v obou ocich, takze je to jasny, bude to holka nebo kluk!!! 🙂

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci tak to nemůžu posoudit protože jsem měla jen holčičky 🙂 ale kluci jsou asi linější obecne co ?😀DD

denyzuza06
6. zář 2014

@pavlaxx nebo dvojky 🙂 a nebo máš ten můj háček, páč všeci ho mají jenom já ne a ty máš dva 🙂

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 jj Jiříka jsem jako prvorodička cítila až v 21 tt .. línej jak veš .. na každém utz ho musela dr "šťouchat" aby se uráčil nějak pohnout až jsem ji jednou řekla, že ještě jednou štouchne tak se jí počůrám přímo na lehátku 😀 a porod? .. tak to se mladý pán uráčil začít a skončit po 32 hodinách takže taky veselo 😀 ... ale malá ta šílela v břiše už od začátku .. porod sice jen o polovinu kratší ale přeci jen byla živější tak soudím že i tentokrát to fakt bude dámička 😀 😉

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci tak já ted citila pohyby taky o dost později než s holkama ale pripisuju to placente na přední straně a jestli i delší porod tak to snad radsi holku, ja měla oba porody do pěti hodin za sebou 😀

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 ježiš až potkám někoho kdo rodil jako já dlouho a nakonec dítě šlo wexem tak budu ráda 😀 .. já měla na pokoji maminku která se dokonce sama odvezla porodit a za dvě hodky byla na pokoji i s mimčem.. já chci takyyyy!!! 🙄 😀

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci kdyby ti stačili kleště tak se hlásím ale tolik hodin se s tím necourám to po mě nidko nemůže chtít 😀 😀 bych zdechla

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 co já .. dyt říkám, že kluci jsou líní jak veš 😀 ... ježiš ty jsi měla kleště?? ☹ .. tak to já zlatý wex .. já si o kleštích četla před porodem tehdy a jen jsem se děsila aby mě to nepotkalo. Jeden čas byly ve zdravotnictví i zakázané! uff... tak to klobouk dolů, jsi statečná! ... 😎

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci tož mi už bylo jedno jak ji ze mě dostanou hlavně že ji vytáhli ale není to tak hozné jako černé scénaře občas popisují, kleště se použivají od 13století a jsou naopak bezpečnější než přísavka, když je má v ruce opravdu zkušený lékař nemůže se nic stát tohle tady dělá vždy primář.

vosinka
6. zář 2014

Funguje to! V levém a je to kluk, to bylo překvápko! 🙂

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 mě taky nakonec rodil primář když čtyři dr selhali 🙂 ... ale bezpečnější tomu nevěřím ... no jak říkáš ty .. když to dělá zkušený doktor! jenže dle zkušeností doktorů u nás v ČR .. kdo je zkušený a dobrý?? 😨 ... já jsem už k doktorům docela skeptická takže raději žádné problémy a když tak předem nevědět co se bude dít. Taky jsem o wexu nevěděla. To mi tehdy řekl po porodu až tatínek Jiříkův. Že mu přisáli na hlavičku wex a tahali ho ven ... no ... to jsme to ale sklouzly k tématům že 🙂 😎

denyzuza06
6. zář 2014

@nocinoci já o kleštích teda věděla musela jsem kuli nim na sál a manžel musel pryč. Kleště jsou bezpečnější protože obejmou celou hlavičku za ouškama za lebku a vytahnou opatrne pri stahu ven zatím co přísavka se přisaje navrch hlavičky kde je nesrostlí šev a měkké tkáně a musí udělat podtlak aby se přisály, často tam zůstává dítku hematom, po kleštích památka žádná...no podstatne je že je vytáhli a jsou ok 🙂 a tema to je tedy výživný 🙂

nocinoci
6. zář 2014

@denyzuza06 😀 .. no to je .. no já o kleštích slyšela a četla, že tím jak právě chytí za boky hlavičky tak můžou skřípnout nějaký nerv a nadosmrti může to mimčo být na hlavě nějak ochrnuté :( .. vem si Staloneho ... ten má tu křivou pusu právě z toho že šel prý na svět kleštěma ... 🙂 ... ale myslím si ve finále, že jak kleště tak wex jsou na tom nejspíš stejně protože oboje je svým způsobem nebezpečí, ale oboje může pomoc ve chvíli kdy hrozí nebezpečí větší .. takže zvoleno menší zlo .. 😉 ... hlavně že ty prcky máme v pohodě 😎

petavan
7. zář 2014

holky chvíli mi přišlo že to nemám ani v jednom oku a najednou se mi zdá že to mám v obou 😀

arnettacek
8. zář 2014

@ji_tuli tak jsem se tedy sla podivat a ani v jednom ocku nic nemam ☹
Ale vime, ze budeme mit kluka.
Tak nevim, mozna se spatne divam ☹

denyzuza06
8. zář 2014

@arnettacek já taky nic nemám, asi na nás indiáni prděj 🙂

lump
8. zář 2014

Já jsem taky chtěla vědět víc, když na utz se nám pořád schovává a já mám pro změnu v každém oku něco, ale háček ani v jednom případě 😀 V pravém je něco jako Y a v levém klikatá čára..., dneska jdu do poradny, tak třeba už se nám ukáže

lutsina
11. zář 2014

Ahoj holky, tak jsem narazila na vaši diskuzi a musím říct, že mě moc zaujala 🙂 Čekám druhé dítko (11 tt), mám dvouletého syna a samozřejmě si přeju holčičku. Tak jsem koukla do očí a v pravém oku jakýsi háček mám - viz foto (dávám fota obou). Myslíte, že to může být ono? 😀 Jinak dnes ráno jsem zkoušela i sodu (nepěnila) a podle takové té čínské tabulky, kde je věk matky a měsíc početí mi to taky vychází na holku. A ještě jsem teď narazila na jiných stránkách na další babský recept: podíváte se, jak nejmladšímu dítěti rostou vzadu v týle vlásky - pokud se sbíhají do jednoho pramínku, bude další dítě holka. No a synkovi jdou skutečně vlásky vzadu jakoby do ocásku k jedné straně. No, je to zajímavé 😀 U syna jsme si pohlaví říct nenechali, tam to bylo víceméně jedno, ale teď nevím nevím, zda vydržím a budu věřit jen těmto odhadům... 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru