Pohlaví dítěte podle žilky v oku

ji_tuli
24. kvě 2014

Ahoj,četla jsem o indiánské metodě určení pohlaví, tak dělám průzkum 🙂 nekamenujte mě. Spočívá to v tom, že se v oku objeví v těhotenství žilka ve tvaru háčku na ryby dole pod duhovkou jakoby na hodinové pozici 6. V pravém u holky, v levém u kluka. Tak vás, co už víte, chci poprosit, jestli byste se podívaly a napsaly, jak to vychází. Mně se objevila v pravém, ale pár dní před otěhotněním...takže nevím, jestli platí. 🙂 já bych byla ráda, ale manžel chce pytloše :D

ivuk
24. kvě 2014

😀 nooo, donutila si mě jít se podívat 😀 a mám tu žilku v levém oku a paní Dr. říkala, že to vypadá na chlapečka 😀 Teď si mi vzala poslední šanci na doufání, že by to mohla být i holka 😀

llluckaaa
24. kvě 2014

To jsem ještě neslyšela 😀 No ale šla jsem se podívat, jestli tam háček je, a skutečně v jednom oku je. Jenže... je v levém a já podle podle UTZ ve 26 tt čekám holčičku 😅

kamilka007
24. kvě 2014

@ji_tuli Ať koukám, jak koukám, žádný háček nevidím.. Máme 4 různými doktory potvrzeného kluka, tak by mě to o to víc zajímalo, škoda. Indiáni přeci nebyli žádní pitomci. 😀

ji_tuli
autor
24. kvě 2014

@kamilka007 tak kurnik, kde se zahákl ten háček? Kamarádce to vyšlo,další pokusná osoba jsem teď já, no a vy 🙂

ji_tuli
autor
24. kvě 2014

Tak si holky vzpomeňte po porodu a písněte

apacheee
AMBASADORKA
24. kvě 2014

Tak mám v pravém a měl by to být kluk🙂

aluskacz
24. kvě 2014

Já žádný háček nevidím 😀 😖

martina_z
24. kvě 2014

14 dni po porodu uz nemam zadny hacek, skoda. Zni to zajimave, ale vic jak 50% uspesnost bych temto metodam nedavala 😉

kvietorka
24. kvě 2014

nasla som na pravom oku a podla UTZ cakame holcicku

ines82
24. kvě 2014

Tak jsem se hned mrkla taky, ale zadny hacek nevidim 😀 .....

petule89
26. kvě 2014

Háček v levém oku a čekáme chlapečka (dle utz ve 21.tt) 🙂 už jsem o té metodě slyšela a u más se potvrdila (teda doufám,že to bude chlapeček - máme všechno modrý 😀)

petavan
4. zář 2014

@ji_tuli o táhle metodě jsem teda nikdy neslyšela a žádný háček nevidím :( jsem asi slepá nebo nevím jak to přesně vypadá 😀 přímo v oku nebo v bělmu to mám hledat

denyzuza06
4. zář 2014

@ji_tuli tak jsem kuli tobě zvedla kombajn a šla ak zrcadlu 🙂 prosím tě a to má byt pod spodním víčkem na bělmu? zíram na sebe jako pako 😀 a našla jsem v každým oku žilky tři a ani jedna není tvaru háčku, tak zas nic 🙂 zase žádná indicie

nuali
4. zář 2014

Mám cosi podobné háčku na straně pod duhovkou, spíše na 4 hodinách. Pokud je to ono, tak je v levém oku a dle doktorky čekáme chlapečka, takže by měli indiáni zase jednou pravdu 😉

ji_tuli
autor
5. zář 2014

@denyzuza06 V bělmu když odhrneš spodní víčko pod duhovkou, pokud bereš celé oko jako ciferník hodin, tak někde v místech 6.hodiny.

ji_tuli
autor
5. zář 2014

@petavan V bělmu 🙂

denyzuza06
5. zář 2014

@ji_tuli sem si to myslela, tak nemám háček ani v jednom ☹ ale dnes tu byl náš známej léčitel a říkal že to bude holka, no tak uvidíme

vernalis
5. zář 2014

Tohle mě zaujalo 🙂 šla jsem se podívat, v levém oku mám na 6. hodině žilku ve tvaru několika serpentin a v pravém něco jako obrácený blesk :D ale ten blesk má na konci (těsně pod duhovkou) takový rozkmit, který by se při troše dobré vůle dal brát jako háček na ryby... a čekáme prý holku 🙂)

ji_tuli
autor
5. zář 2014

Každopádně napište sem po porodu, jestli to fakt klaplo, já sama jsem zvědavá, jak dopadnu 🙂

nuali
5. zář 2014

@ji_tuli Pokusím se vzpomenout a napsat 😉

ji_tuli
autor
6. zář 2014

@denyzuza06 Danuš co to je za chlápka?

kalipso
6. zář 2014

@ji_tuli tak mám ji v levém a prý čekáme chlapečka 🙂

denyzuza06
6. zář 2014

@ji_tuli je to takovej starej pán původem z Losin ale dnes už žije tuším někde u Hanušek v domově pro seniory. nevím jak dalece svůj "um" ovládá jsem k těmto věcem docela skeptická ale musím mu uznat že jeho doteky opravdu rozehřívají, nějakou energii rozhodně má, co jsem zatím měla možnost posoudit diagnozy co určil byly správné a holčičky mi taky potvrdil ještě před utz. Nedělá to ale nijak komerčně jen pro okruh svých známých a jejich rodin (je to kamarád mé tchýně). Já si ho vážím hlavně jako úžasného včelaře, protože krom úžasnýho medu dělával hlavně propolisové masti a tinktury co snad už tisickrát pomohli mě i dětem hlavně při nemoci.

princina
6. zář 2014

Tak něco jako háček bych viděla v pravém oku,podle screeningu je to holka...tak doufám,že je to pravda🙂

holubice.petra
6. zář 2014

Tak jsem se sla taky podivat 🙂 a mam v levem oku pekny hak! V pravem jen carku...dle uz cekame kluka tak na tom asi neco bude 😉

lisha
6. zář 2014

Já mám v levém oku a čekáme kluka 🙂

ji_tuli
autor
6. zář 2014

Holky já jsem normálně ráda, že vám to tak vychází 🙂 my chceme překvápko, takže do porodu se to nedozvím, ale mám v pravém, akorát teda indiáni mi nevzkázali, jestli to platí i těsně před otěhotněním. Věděla jsem o téhle metodě už dřív, tak jsem do oka koukala preventivně a proto vím, že se tam objevila až koncem března 🙂

ji_tuli
autor
6. zář 2014

@denyzuza06 Ono se říká, že někteří chlapi umí dělat jen jedno nebo druhé pohlaví 🙂 A prý po dvou holčičkách nebo dvou klucích obvykle i třetí bývá stejné pohlaví...tak tobě to neva ne? 😉

denyzuza06
6. zář 2014

@ji_tuli neva, já bych radši Rozárku 🙂 chlapečka bych ráda jen kuli chlapovi, ale co si udělal to má 🙂; možná na tom něco bude můj švagr ma taky tři syny i když se dvěma různýma matkama, ale taky znám dost lidi co maj třetí dítko jineho pohlaví, no uvidíme snad už ve čtvrtek 🙂

nocinoci
6. zář 2014

no tak to je fakt hustý 😀 ... jsem slíbila manželovi, že si to tentokrát nenecháme říct, ale já si myslím že to bude "myška" tak se jdu hned mrknout 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru