Pohlaví dítěte podle žilky v oku

ji_tuli
24. kvě 2014

Ahoj,četla jsem o indiánské metodě určení pohlaví, tak dělám průzkum 🙂 nekamenujte mě. Spočívá to v tom, že se v oku objeví v těhotenství žilka ve tvaru háčku na ryby dole pod duhovkou jakoby na hodinové pozici 6. V pravém u holky, v levém u kluka. Tak vás, co už víte, chci poprosit, jestli byste se podívaly a napsaly, jak to vychází. Mně se objevila v pravém, ale pár dní před otěhotněním...takže nevím, jestli platí. 🙂 já bych byla ráda, ale manžel chce pytloše :D

gepe
11. zář 2014

Zrovna dnes rano jsem si na tohle team vzpomela, podivala a mam hacek v levem. A to nejsem tehotna 😀 nekecam 🙂

franerka
18. bře 2015

Tak přidávám info i já..mám nádherný háček už od startu těhu, co jsem tuto diskuzi četla, v pravém oku..nepsala jsem dokud jsem nevěděla pohlaví. Budeme mít holku, takže u nás vychází. háček se opravdu nedá přehlédnout .-)

jajinka25
19. bře 2015

Mám v pravym oku háček 😵 uvidíme zda to vyjde zatím vychází .....jelikoz nám zatím řekli holčičku 😵

thesun
2. dub 2015

tak mě se objevil háček v levém oku, pohlaví zatím nevíme, ale podle všech metod vč. Jonáše a stáří krve by to měla být holka... tak to jsem na to teda zvědavá :D

princina
2. dub 2015

@princina potvrzeno - narodila se nám holčička

thesun
2. dub 2015

@princina ty jo 🙂 gratuluju, 🙂 já jsem tedy zvědavá jaké pohlaví nám odhalí ultrazvuk a co se nakonec narodí 😀

princina
2. dub 2015

@thesun ale bylo to nejisté... Pohlaví mi řekli ve 13tt na screeningu,pak se už malá nechtěla ukazovat... A teprve až před porodem na ultrazvuku doktorka přikyvovala,že to bude holka... Ale po pravdě jsem se spíš modlila za zdravé miminko, i když... V růžové by klučík asi trochu trpěl 😃

zabzulka
2. dub 2015

mi to vychází

thesun
2. dub 2015

@princina přítel si přeje holčičku, prý to mají citlivý kluci v životě těžké... 😀 tak uvidíme na screening jdu 22/4 tak uvidíme zda tam něco bude vidět 😀

shine2015
2. dub 2015

holky, tak my máme doma dve holky a čekame třetí miminko, jsem cca 9tt a žilky mám v obou, ale na 6h mam pouze v levem....tak doufám, že to bude zdravý chlapeček 🙂) pak dám vědet

jajinka25
2. dub 2015

Mne to tedy vyšlo potvrdili holčičku a Žilka v pravem oku 😉

ji_tuli
autor
22. dub 2015

Tak hlásím výsledek pokusu! V polovinět těhotenství se mi objevila nová žilka v LEVÉM oku a nezmizela ani po porodu, je to hák jako blázen, naprosto se nedá splést. Máme chlapečka. 😀 ta žilečka v pravém oku, co se mi udělala těsně před otěhotněním nebyla tak jasně háková jako ta druhá...takže za mě to vyšlo, indiáni nekecají. Už se těším na druhé testování za nějaký ten čas, až budem vyrábět sourozence. 😉

franerka
10. únor 2016

hlásím, že se u mě žilka potvrdila-mám holku

shine2015
10. únor 2016

Nam to taky vyslo 😉

myjusiatko
10. únor 2016

Zaujimave, nikdy som to nepocula, ani som si nikdy zilky nekontrolovala. Tak neviem ci tam bola alebo nebola. Ale mam ju v pravom oku. :D Takze holcicka?

jajinka25
11. únor 2016

nam se opravdu narodila holčička 😉

danus11
12. bře 2016

tak já mám v levém oku Y a v pravém oku mám 2 háčky 😀 jeden na hodinové pozici 6 a druhý hned kousek vedle, ale UZ ukázal pouze jedno miminko, tak uvidíme

klaraaaa
21. bře 2016

mám v pravým a zatím to vypadá na 80% na kluka

nikkado
7. črc 2016

Ahoj, jsem ve 13 týdnu, takže ještě nevím jestli to bude kluk nebo holka ale háček mám v levém oku 😄😄 zítra jdu na Už tak doufám, že už tam něco vidět půjde a dám hned vědět.
Navíc dneska jsem měla modrý sen . 😃

matysikovad
7. črc 2016

tak já nemám háček ani v jednom a čekáme kluka... tak snad se ho dočkám, když mi to indiáni nepotvrdili 😀

funecita
23. bře 2017

Ahoj. Je to starý příspěvek, ale přece jen mě to zaujalo, zrovna hledám na internetu nějakou indiánskou knihu nebo něco ohledně těhotenství u indiánů - jak to prožívají, jak se přistupuje k matkám a tak (kdybyste o něčem věděly/i, budu ráda za doporučení) a šla jsem se podívat do zrcadla a jestli to vidím správně, mám háček v pravém oku. No, to by byla holka, což si přeju (chlapečka už mám), jsem někde kolem 13. týdne, jenže na vyšetření mi doktor řekl, že je to velmi pravděpodobně kluk... nedělejte mi plané naděje!! 😀D

cikom
23. bře 2017

@funecita ona ta žilka musí být ve tvaru háčku na ryby a musí být v tom oku umístěna pod duhovkou jako na 6 ( jako u hodin) podle té pověry, mě to tedy vyšlo. v pravím oku jsem měla žilku ale né na tom správném místě, pak o týden později se mi objevila v levém přesně na místě podle pověry a máme už několikrát potvrzeného kluka. 🙂

snekule
6. dub 2017

Ja mam obr hak v právem oku a nejspíš to bude kluk...(31tt)

funecita
7. dub 2017

no, je to zajímavé, ale můj obr hák v pravém oku se trochu zmenšil a objevil se háček i v levém. teď mám tedy v obou očích, ale v levém je na konci rozdvojený... co to znamená? Tak uvidím... asi se smířím s tím klukem... 🙂

snekule
7. dub 2017

@funecita To znamená, ze si asi můžete vybrat, jestli holku nebo kluka... 😄
Nee, dělám si legraci, zatím jste tehulka jeste krátce, takže holcicka z toho muže byt kdykoli... 😉
Ja jsem si také prala holcicku, jednoho raubire uz mam, ale musela jsem se smířit s druhým klucikem... 😊

zuzkamlyn
9. kvě 2018

Tak jsem našla v pravém oku obrovský háček,jestli je to teda ono a za dva dny by nám měli říct pohlaví.Tak hned dám vědět, jestli vyšlo správně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru