Pohlaví miminka.

nell95
16. led 2020

Dobrý den,
včera jsem byla na velkém utz ve 21.tt a vše bylo v pořádku. Když jsem se paní doktorky zeptala na pohlaví, tak miminko bylo z boku a řekla, že tam nic neprecuhuje, takže asi holka. Je ještě možné aby treba narostl pindik nebo byl schovany?

denny27
16. led 2020

Já jsem všechny tři kluky věděla takřka hned, posledního dokonce na tom 13tt. Takže pokud se doteď nijak ke klučičímu pohlaví nevyjádřovala, tak z větší šance to bude holčička. Ale jistotu máš až u porodu🙂

nell95
autor
16. led 2020

@denny27 aha dobře. Ja si prave myslela, ze mi treba ukáže to kavove zrno, abych fakt mela jistotu. Už máme taky doma 2letou holčičku, tak jsem myslela, že bychom mohli mít štěstí na chlapečka. Ale co hlavně, že je zdravá.

denny27
16. led 2020

@nell95 ono, jestli byl prcek z boku a měl tam nožičky, tak se pohlaví určuje těžko. Ale je tolik zkušeností, že z holky byl kluk, tak ještě nezoufej.
Já si zase po 2x přála holčičku a pokaždé to byl kluk😀 Ale pak když se ti miminko narodí, tak bys ho stejně za to opačné pohlaví nevyměnila 😊

simona_33
16. led 2020

@nell95 pokud řekla ASI holka, rozhodně bych zatím nic růžového nekupovala... Bude tu určitě mrak maminek co málem daly kluka do růžové zavinovačky. Počkej až to řekne jakoby jistě...

astyna88
16. led 2020

Nam v 15tt rekla doktorka,ze asi holka. No a v 21tt z ni je jasny pry kluk 😀

veruhavli
16. led 2020

Me řekla 16tt taky že je to špatně vidět ale nikde nic neprecuhuje tak si myslí že holčička, v 20tt, v 21tt a 25tt už potvrzen jednoznačně kluk, že jsem to viděla i já 🙂 takže pokud nebylo vidět nic, tak bych to brala že prostě že se ještě neví 🙂

jane_1
17. led 2020

ASi to hold budeš mít jako překvapení 🙂

takyjedna
17. led 2020

Z tyhke fotky se to poznat neda, i kdyby se tady nasel nejaky odbornik na ultrazvuky.. Neni videt mezi nohy. Po 20 tydnu uz maji kluci vyvynuty pindik, ktery uz je jasne videt. Tak jestli ho doktorka neviděla, tak to bude asi holka.

nagojka
8. únor 2021

Ahoj holky...je tohle to co myslim???takzvane kavove zrno??👍👍🤷🤷dr se k pohlavi zatim nevyjadril a zvedavost me hloda.

ema90
8. únor 2021

@nagojka To je foto z boku, mezi nohy mu videt neni. A to zakrouzkovane jsou nozicky podle me.

nagojka
8. únor 2021

@ema90 foto z boku?tak jestli je tohle foto z boku tak sem uplna krava🤷🤷😂😂👍👍ten krouzek o neco vetsi nez sem chtela na mobilu se mi to prstama spatne krouzkovalo..a ani,ty svetle flicky jsou nohy.ale co to pod tim hornim bilim flickem?myslis ze to nic nevypovida o pohlavi?

nagojka
8. únor 2021

@ema90 jasne fotka z boku...uz tomu rozumim🙈🙈🙈😭🤦🤦🤦🤦promin...nak mi to nedoslo..🤦🤦🙈🙈🙈

ema90
8. únor 2021

@nagojka Ano, foto z boku, z profilu. Jak jinak vam to foto prijde? 🤷🏼‍♀️😀

nagojka
8. únor 2021

@ema90 v pohode ja sem idiot..jasne je to fotka z boku👍👍😂😂😂🙈🙈🙈

ema90
8. únor 2021

@nagojka No takhle z boku nejde pres nozicky videt. A kdyz se k tomu nevyjadril doktor, tak tady to taky asi nikdo nepozna... Z jakeho tydne je fotka?
Jestli je to z prvniho screeningu, tak tam se pohlavi urcuje podle pohlavniho hrbolku, kavove zrno videt jeste nejde.
Ale takhle z boku to proste rict nejde 🤷🏼‍♀️😀
To by musel byt pohled zespodu na pohlavi.

nagojka
8. únor 2021

@ema90 je to fotka z dneska 16tt...no foto ze spodu bohuzel nemam tak to nema cenu dal resit a rozebirat🙂kdyz to dr neokomentoval,tak je asi fakt ze se prcek neukazal...ale diky za reakci...foto z prvniho screnningu mam bohuzel taky jen z profilu ale hrbolek z ni nepoznam..holt si musim jeste dalsi mesic pockat...dekuju...a omlouvam se za svoji debilitu🙈🙈fakt mi to v prvni chvili nedoslo..

ema90
8. únor 2021

@nagojka V pohode 😀
Jinak na druhem screeningu rikaji pohlavi pry uz z 90%, takze musite verit, ze to uz vam reknou 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru