Pohlaví miminka podle stáří krve, je výpočet přesný?

danielama
9. pro 2013

Ahojky maminky,

vím, že to není důležité, ale stále mi to vrtá hlavou a proto se zeptám 🙂 Opravdu je celkem přesný výpočet pohlaví miminka podle stáří krve? Všechny mé těhotné a čerstvé maminky - kamarádky mi tvrdí, že jim to vyšlo. Moc tomu nevěřím, ale přesto, když jsem si to u nich spočetla, vždy to sedí - náhoda? Jaké máte zkušenosti vy? Je tu někdo, kdo tuto metodu výpočtu pohlaví vyvrátí? 🙂

Tato metoda předpokládá, že krev člověka se každých 7 let mění a páru se narodí dítě stejného pohlaví, jako má partner s mladší krví v době početí. Jeli tedy např. ženě 31 a muži 36, měl by se narodit kluk protože muž má pouze rok starou krev, zatímco žena už 3 roky.

http://www.pohlaviditete.cz/docs/pohlavi-ditete...

amabilis
9. pro 2013

Tak nám to nevychází 🙂 Pokud počítám věk při početí, tak nám to vychází holka, kluk, holka (u posledního zatím pohlaví neznáme). Ale důvod, proč nám to nevychází je ten, že já jsem starší než manžel.

Tím jsem chtěla říct, že tabulka je scestná. Takže pro ostatní - nahoře se uvádí věk staršího v páru a z boku je věk mladšího v páru. Pokud tedy sobě počítám věk muže a manželovi věk ženy (u obou při početí), tak vychází kluk, holka a kluk, což je správně, teď ještě jestli i to poslední bude kluk. No dám pak vědět, když si vzpomenu 🙂

nella1977
9. pro 2013

taky mi to nevyšlo... muj 38 já 35 vychází holka máme chapečka

mamkamarketa
9. pro 2013

Nevyslo to ani i jednoho 😉 😀

amabilis
9. pro 2013

Nám to ale vychází 😉 Nám to nevychází pouze, pokud se řídím nápisama v tabulce. Pokud to dám obráceně - žena nahoře a chlap z boku, tak mi to vychází.

amabilis
9. pro 2013

@nella1977 Dej to obráceně - svůj věk hledej nahoře a manželův na boku a vyjde to.

Myslela jsem, že je to bráno jako že starší je nahoře a mladší z boku, ale momentálně to vypadá, že nahoře je prostě žena a z boku muž, tak to schválně zkuste znova...

nella1977
9. pro 2013

jo...když to otočim tak je to modrýýýýýýýýýýýýý kluk 😀 děkuju 🙂
😉

amabilis
9. pro 2013

@nella1977 No hele, já jsem docela zvědavá, jak to u nás teda bude s tím třetím. Podle týhle tabulky by to měl být kluk 😀 No uvidíme za pár týdnů.

amabilis
9. pro 2013

@mamkamarketa Zkus to taky otočit - věk chlapa přečti z boku a svůj nahoře a schválně 😉

nella1977
9. pro 2013

ty jo..třetí... já jsem hotová a to mam dvě ! a včera už jsem chtěla psát poslední vůli.. :-/ 😖

blahova_andrea
9. pro 2013

jé...tak syn nám sedí a příště to bude holka? 😀 tak fajn!

amabilis
9. pro 2013

@nella1977 Neboj, postupem času se to naučíš brát s rezervou. To bych je musela jedině zabít a to přece neudělám, když nám ty děti daly tolik práce 😀 taky si denně užiju svý. Berou si hračky, hádají se, ale zas na druhou stranu se bezmezně milujou a navzájem doplňujou, jeden bez druhého ani krok. Neustále se na sebe ptají. Zatím jsou ve školce každý v jiné třídě, tak jsou si vzácnější. Příští rok to bude horší 😅

danielama
autor
10. pro 2013

Takže myslíte, že je to obráceně - že se páru narodí dítě stejného pohlaví, jako má partner se STARŠÍ krví v době početí? No potěš, tak to mě dalších 7 let čekají pouze kluci 😀

jija
10. pro 2013

Podle te chytre tabulky bych byla kluk a bracha holka tak asi tak je to presne 😀

arwen2010
10. pro 2013

@danielama první dcera vyšla...a teď vychází podle tabulky kluk tak uvidíme 🙂 Ale podle Jonášovi metody mi zase vychází holka. No kdo ví jak to dopadne 🙂

anetka1701
10. pro 2013

mně to vyšlo u obou holek :oD vyjímečně zrovna tohle - většina jinejch tabulek tvrdí, že druhá dcera je rozhodně syn :oD

yildiz
10. pro 2013

me to tedy nejak asi shodne vyslo u vsech trech 😀 resp obe hoky me zatim vysly a ted to taky vychazi a taky vypada na holku ...tak 😀 ? kdo vi.... 🙂 - kluka nevim jestli budeme jeste zkouset 😀 pac by to udajne podle stari krve 😀 zase vychazelo na holku 😀

aneta0707
10. pro 2013

nesmis zapomenout, ze se ti to tam ruzne meni kdyz jdes na operaci, kdyz dostanes transfuzi.... jo a kamaradka si takhle spocitala pohlavi, protoze ji to 3x vyslo a ted rozprodává ruzovou vybavicku 😀 takze i kdyz tomu 100% verila, tak to fakt nefunguje

vilibalda
10. pro 2013

@amabilis Ať to zkouším, jak to zkouším, vždy mi jedno dítě nevychází 😀 Takže na tyto metody nevěřím 😉

amabilis
10. pro 2013

@vilibalda A on někdo na takové metody věří, já myslela, že to sem bylo daný pro pobavení 😅

nella1977
10. pro 2013

@amabilis no u mne je to jiné tím že skoro dospělá dcera je vlastně batole... Nelince bude v dubnu 16 let..ale tím že je ZTP/P je jako tří letá.. Radečkovi bude v dubnu rok... malá měla nejdřív období kdy se na miminko těšila--když bylo v bříšku..jak se mimís narodil a byla jsem v porodnici..myslela si že jsem ji vyměnila za brášku... ted je to tak že se snaží chápat že je mám ráda oba stejně..i když se věnuju hodně miminku... malej brečí protože mu roste první zub...malá brečí že jí mimís budí a nenechá jí vyspat..takže když usne mimís přes den..malá ho vzbudí a hubuje že má chrnět v noci..no mazec.... a na vše sama.. ale už je to lepší... první 3 měsíce jsem byla zralá na Chocholouška.. 😝

amabilis
10. pro 2013

@nella1977 Jsi dobrá a klaním se před tebou! Opravdu máš můj obdiv!!!!

nella1977
10. pro 2013

🙂 děkuju... jsou to nervy..ale každej pokrok jak u Nelky tak u mimíse je ta nejhezčí odměna 🙂 😉 😵

pralinkamersi
25. pro 2013

Podle výpočtů nám to vyšlo,kluk...Ted čekáme druhé,tak doufám,že se výpočty nemýlí a bude to holčočka.. 😉

amabilis
14. únor 2014

Ahoj! Jdu napsat, jak jsem slíbila 🙂 Tak hlásím, že nám to nevychází ani tak, ani tak. Protože teď čekáme holku 😀

zelva
13. čer 2014

Nám to také nevyšlo. Tedy první kluk ano, ale druhý ne. Dle krve měl být holčička 🙂 Teď malinko uvažuji nad třetím a hlásá nám to, že by to byl zase kluk... 😀 Už tomu nevěřím. Kamarádce to dle krve také nevyšlo.

zuza01
13. čer 2014

Tuhle tabulku vidím poprvé, budeme mít dvě holčičky a tady mi to ukazuje dva kluky, takže nevyšlo... 😉

sipovaeli
18. lis 2014

mě první kluk vyšel a ted čekáme a mám dojem že to vyjde taky 🙂

kozlikmazlik
1. čer 2015

A jak se to počítá,když jsou oba partneři narození ve stejném roce,manžel dříve, to nemám na holku šanci nikdy 😢

verylka
30. črc 2016

Me to vyslo u obou kluku.... Ted si zacinam pohravat s myslenklu na treti a dle tabulky by to mela byt holka ;)

svha
7. zář 2016

u mě to vyšlo, kamarádky jsem se ptala na prvorozenou, otěhotněla v 18, manželovi bylo 23, měl to být kluk a mají holčičku 😉, druhé dítko už jim vyšlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru