Pohlaví miminka podle stáří krve, je výpočet přesný?

danielama
9. pro 2013

Ahojky maminky,

vím, že to není důležité, ale stále mi to vrtá hlavou a proto se zeptám 🙂 Opravdu je celkem přesný výpočet pohlaví miminka podle stáří krve? Všechny mé těhotné a čerstvé maminky - kamarádky mi tvrdí, že jim to vyšlo. Moc tomu nevěřím, ale přesto, když jsem si to u nich spočetla, vždy to sedí - náhoda? Jaké máte zkušenosti vy? Je tu někdo, kdo tuto metodu výpočtu pohlaví vyvrátí? 🙂

Tato metoda předpokládá, že krev člověka se každých 7 let mění a páru se narodí dítě stejného pohlaví, jako má partner s mladší krví v době početí. Jeli tedy např. ženě 31 a muži 36, měl by se narodit kluk protože muž má pouze rok starou krev, zatímco žena už 3 roky.

http://www.pohlaviditete.cz/docs/pohlavi-ditete...

svha
7. zář 2016

@kozlikmazlik ahoj koukám, že holčičku máš, vše s jedním partnerem?? 😀 jako že jsi popřela tabulku?? 😉

kozlikmazlik
7. zář 2016

@svha : Ano, všechny své děti mám se svým manželem. 😝

lamia
7. zář 2016

Za nás blbost, ze 4 deti to nesedelo 3x😀

mr_falko
7. zář 2016

jednou vyslo a jednou ne.....takze jako vzdycky u vseho 50:50

svha
7. zář 2016

@lamia aha tak to už je docela nepoměr, a mohla bych vědět kolik bylo ženě a kolik muži v době početí u těch 3 dětí, kde to nesedělo?? jen ze zvědavosti

merunek
7. zář 2016

U nas to nevyslo,mne bylo 28, manzelovi 30 a mame kluka.

vironeka
16. led 2019

Obnovím pro zvědavé 🙂 Já se o tom dočetla až po prvním synovi, každopádně to sedělo. Od malička jsem chtěla holčičku, jelikož je to Sazka sportka, řekla jsem si, že co se může stát, než že to nevyjde, když se u druhého zkusím zařídit podle těch pověr, takže jsem s těhotněním čekala, až budu mít "na beton" mladší krev než přítel... Dokonce jsem se v ty správné dny snažila přizpůsobit i sexuální frekvenci.... 😀

Do 20 týdne nebylo nic vidět, miminko se schovávalo... Na velkém ultrazvuku jsem se už skoro bála, vím, že bych mimčo měla ráda i tak, ale něco ve mne prostě chce od jakživa tu holčičku...Už už jsem se děsila, že vidím pindík a obrovskej... Když pak pan doktor po chvíli přejíždění po rozkroku na ultrazvuku prohlásil,že je to holka, málem jsem se hned tam rozbrečela 😀 Tak doufám, že už nám to budou jen potvrzovat. I syn chce sestřičku a hned mi povídal, maminko, já mám radost 🙂 Takže asi tak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru