Pohyby přestaly, stalo se Vám to?

maudn
20. led 2012

Ahoj pohyby cítím od 20+0, každým dnem sílily a já z toho měla obrovkou radost, naposledy 17.1. (22tt) jsem dostávala hezké kopanečky při každém posazení, lehnutí na záda nebo na bok. No a teď už třetí den necítím vůbec nebo jen takové, že se tak jako "zamele" (co jste před prvními pohyby ještě ani málem za pohyby nepovažovaly). Kopanec jsem zaznamenala jen jednou a takový slaboučký, úplně jiný, než jsem měla před tím, jinak je celý den ticho po pěšině, jinak dřív pořád řádil. U doktorky jsem byla, malej je v pořádku, ale dost o tom přemýšlím. Říkala, že malej může mít spací období nebo že jsem silnější postavy, že ho necítím tak brzy (ale před tím jsem cítila až až...) Máte s tím nějakou zkušenost, ty kopance mi dělaly pokaždé hroznou radost.... chybí mi..

schnek
20. led 2012

jo, během třetího těhotenství, všechno bylo ok. Za nějakou dobu jsem je zase začala normálně cítit 😉

salomee
20. led 2012

Ahoj, taky jsme včera měli takový nějaký útlum,ale prý to může být, že třeba mimčo je natočené jiniaka třeba kope dovnitř, ne směrem na břišní stěnu...a jinak vím,že v našem týdnu mimčo třeba nemusíme cítit dva tři dny aje to v pohodě,pravidelné pohyby mají být až tak kolem 28.týdne... každopádně pokud jsi byla na kontrole a děťátko je v pořádku, nemyslím, že by byla potřeba se tím trápit...ale chápu Tě.

tyrisa
20. led 2012

Třeba se jen jinak natočil a kopanečky nejsou tak silné.....

miri9
22. led 2012

jo, mně se to taky stalo...teď ve druhém těhotenství, dva dny kopal, pak několik dnů nic. dost mě to děsilo, ale vše v pohodě.

lukza
23. led 2012

já sem u prvního těhu aji hodně pozorovala že jak mě vyrostlo bříško tak pohyby byly méně cítit a jak prcek v břášku zase dorost tak šly cítít hodně víš jak to mylsím třeba tedka má hodně místěčka tak to tak necítíš a ještě k tomu pokud se natočí k páteři tak kope na druhou stranu🙂) neboj horší by bylo kdybys necitila nic mě pomáhalo lehnout na levej bok to vždy řádil hodně.

alenka83
4. únor 2012

stalo, téměř na konci těhu a mělo to špatný konec. Za moje zkušenosti doporučuji jet vše nechat zkontrolovat lékařem dřív, než je pozdě. Nechci strašit, jen osobní zkušenost! 😒

weri1
4. únor 2012

na konci jsem je cítila nejsilněji až trochu bolely

gabriela_85
8. únor 2012

taky se mi stalo že jsem malou třeba dva dny necítila a byla jsem vyplašená, ale vždycky se pak ozvala...pomáhalo mi na bříško položit TEPLOU ruku, ohřátou například z topení nebo bříškem pořádně zamávat a ozvala se...

kackaaaa
8. únor 2012

Když si nejsem jistá, tak teplá koupel prcka určitě probere. Vím, že se to nemá, ale když si dám jen víc teplejší než normálně a posedím si jen chvíli, věřím, že se nemůže nic stát 🙂

simonceli
8. únor 2012

taky se mi to stalo a doktorka mi doporučila chodit 10 minut po schodech, a malá začala pak kopat jako o život, ale lepší je asi si zajet k doktorce.

mickey06
8. únor 2012

Mě se párkrát otočil dovnitř, takže záda ven a ty vnitřní kopanečky jsou cítt méně pokud jsi teprve 22. taky jsem ho asi 3 dny necítila. POmohl intenzivní pohyb pokud jsi zdravá, procházka na čerstvém vzduchu, sex :D a nebo to teplo jak píšou holky...když delší dobu ležím na jednom boku a pak se náhle převalím na druhý, tak začne taky řádit, protože se uvelebí a pak se poloha změní, tak začne protestovat :D ale podle mě vydrž a ve vyšším týdnu těh.si to pak užiješ až až...teď jsem 37 a už měsíc mě terorizuje....můj močový měchýř je evidentně jeho boxovací pytel :D:D takže docela legrace :D

staninka77
8. únor 2012

Já měla kopanečky šíleně slabé skoro vubec,jsem je necítila.
jednou jsem musela i za dr.že jsem si myslela že se něco stalo ale bylo to OK a malej má už 7.let.

kludsisek
8. únor 2012

mám za sebou dvě těhu a jsem prostorově výraznější 😎 u obou těhu jsem měla období kdy se miminko otočilo a já několik dní cítila jen takové bublinky a kopanečky vůbec....

jirinka19
26. čer 2013

Ahoj taky jsem 22tt,taky jsem mela strach a obavy maly asi 4 nic nedelal,nekopal proste nic bala jsem se..no ale dnes rano jsem lezela na zadech jak jsem se vzbudila a maly me kopl parkrat tak jsem byla opet stastna ale ty nervy !! ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru