Pomalu rostoucí hCG. Máte zkušenost?

kafka8
2. dub 2012

Ahoj, jsem tu nová a trápí mě jedna otázka, tak bych ráda věděla jestli nemáte zkušenosti. Jsem po druhém IVF, 8.3. jsem byla na embriotransféru a po 14 dnech HCG bylo 54, za 2 dny 78, byla jsem upozorněná, že to asi nevyjde. Po týdnu jsem šla znovu na krev a HCG 441, sice roste, ale pomalu. Znovu mám jít na krev ve čtvrtek, s tím, že bych měla jít do nemocnice na pozorování, ale to se mi moc nechce. Je tu i možnost mimoděložního těhotenství. Máte někdo s tímto zkušenos
ti, že by HCG rostlo pomalu a nakonec to bylo dobré? Děkuji

adelaslaba
19. dub 2012

@kafka8 Držím ti pěsti ať to dobře dopadne, naděje umírá poslední. 🙂

sefova
19. dub 2012

@kafka - jojo, taky držím palce, klidně si je i umačkám 🙂

ujujuju
19. dub 2012

@kafka8 posielam ti na zajtra veľa veľa veľa síl, nech to už dopadne akokoľvek, pa pa

kafka8
autor
19. dub 2012

@ujujuju moc děkuji, dneska asi nebudu spát 😖

paolin
20. dub 2012

@kafka8 tak ať se to už rozsekne.. Samo držíme pěstičky 🙂

antana123
20. dub 2012

@kafka8 držím vše co mám čtu tvůj příběh a doufám že bude vše ok 😉

jessika
20. dub 2012

@kafka8 Tak tfuj, tfuj, tfuj!!!

luciebx
20. dub 2012

taky moc drzim palecky.. 😵 😵

elana
20. dub 2012

@kafka8 hodně štěstí 😵

jessika
20. dub 2012

Tak co, holka, jsme z tebe celé nervní 😉

kafka8
autor
20. dub 2012

Ahoj, no tak jsem po revizi, hcg bylo přes 10000 a srdíčko nikde, tak doufám, že jsem to neuspěchala, ale už nic nenadělám. Na operačním sále ještě za mnou přišla doktorka a zeptala se mě, jestli ještě nechci počkat do pondělí, tím mě úplně rozsekala a začala jsem řvát jak želva a teď mám v hlavě jen její slova. Tlak mi vylítl nahoru a anesteziolog nevěděl co se mnou a pořád mě hladil. Po té mi špatně napíchli kanilu a narkóza šla místo do žíly pod kůži, tak mám celou modrou ruku. No prostě jsem si to musela vyžrat až do konce. ☹

simca31
20. dub 2012

to je mi moc lito tolik sem ti drzela palecky aby to vse dobre dopadlo preju ti at se s toho brzo dostanes priste to urcite vide hlavne se drz posilam obeti 🙂

jessika
20. dub 2012

@kafka8 Chápu, že teď pochybuješ, ale vem si to takhle - ono to fakt nebylo v pořádku, od začátku jsi to věděla a to srdíčko by se na 99% stejně neukázalo. No a pokud ano, tak by pak stejně zřejmě k potratu došlo. Trvalo to všechno moc dlouho, víš? Vyplač se, trošku si to protrp, ale ne moc dlouho. Ono se rychle oklepeš a budeš se brzo těšit na další mimiko. Vím, o čem mluvím. A buďte hodně s partnerem, pomlže to Vám oběma. Posílám pohlazení.

luciebx
20. dub 2012

@kafka8 tak to je mi lito vazne ☹ drzte se s partnerem.. uvidis .. brzy se na vas usmeje to opravdove stesti 😵

mia75
20. dub 2012

@kafka8 Holčičko, to me mrzí ☹ nemá zmysel zamýšľať sa nad tým, či si urobila dobre alebo zle. Je to tak, ako má byť. Vyplač sa, daj si 3 mes pauzu a môžete skúšať znova. Ja ešte aj rok po podobnom zážitku plačem, keď si spomeniem, ale vždy si vravím, že sa tak malo stať. Srdiečko nebolo, čo už ☹ Podarí sa na budúce.

adelaslaba
20. dub 2012

@kafka8 vím že žádná slova nepomůžou - tak jen - jsem v duchu s Tebou.

ujujuju
20. dub 2012

@kafka8 ahoj moja, tak na toto nemám slov, je mi to moc ľúto, mne kamoška po mojích veľa veľa neúspechocho napísala- Boh vie prečo, on vie čo robí, a čo robí robí pre naše dobro, - je to slabá útecha v takejto bolesti, to len čas zahojí, a pomôže len keď budeš držať v náručí svoje dieťatko, veľmi ti to prajem, už len to že v tvojom brušku sa dokáže udržať embryjko je super, drž sa

evaviki
20. dub 2012

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kafka8
autor
21. dub 2012

holky moc děkuji za podporu, jen co si teď přeji je jít domů, ale ještě čekám na UTZ, no doufám že to bude brzo. Po fyzické stránce jsem o.k. (tedy až na tu ruku, která bolí jako čert) a než se to zahojí po té psychické, tak to bude asi nějakou dobu trvat 😢

sefova
21. dub 2012

@kafka8 - až teď dočítám...bože děvče, je mi to tak moc líto ☹ ale ty jsi silná a zvládneš to a kdyby na tebe padal splín, piš, my tu vždycky budeme 🙂 hezky si odpočiň a nech se rozmazlovat...

daasenka85
22. dub 2012

@kafka8 taky mě to moc mrzí! někdy přemýšlím, jestli je lepší, když to nevychází vůbec nebo když tam ta planá naděje je a pak nic.. no, otěhotnění je vlastně částečný úspěch, ale když se nepovede, tak pěkný nápor na psychiku :-/ tak se drž, příště se snad povede!

elana
22. dub 2012

@kafka8 ahoj, mrzí mě, že to opravdu nedopadlo...ale holky už to napsaly, od začátku to nebylo v pořádku a asi i sama jsi to tušila. Tak se dej co nejdřív dohromady, zajeďte si v létě na tu dovolenou a uvidíš, jestli se nevrátíte tři, tak aspoň budeš mít na podzim jistě plno sil na další pokus. Hodně štěstí do příště 😉

ujujuju
22. dub 2012

@kafka8 ahoj ahoj, dúfam že už si aspon doma vo svojom domčeku a cítiš sa aspon trošilinku lepšie, myslím na teba pa

kafka8
autor
23. dub 2012

děkuji holky, už jsem doma, obrečela jsem si to a teď se snažím na to moc nemyslet, no zítra k doktoce ještě na kontrolu a pak raději do práce, abych přišla na jiné myšlenky. Ještě si dát do kupy tu ruku po té alergické reakci a na venek nikdo nic nepozná.

ujujuju
23. dub 2012

@kafka8 život je boj!!! držím palce, slzy čistia dušu, ale to naše srdce sa nikdy celkom po bolesti nevyčistí, vždy tam pichne keď človek vidí malé dieťatko, ale tá nádej že raz budeš mať dieťa ťa posunie do predu, prejde pár mesiačkov a môžeš skúšať odznova, tak veľa síl ti prajem a práca je naozaj najlepší lekár na takéto nemoci.

z4401
25. dub 2012

Ahojte holky, narazila jsem na tuto diskusy a nejak nez bych stihla procist vsechny prispevky asi bych tu byla do konce a mala otravna, ze chce ven.
Muzu se zeptat, je tu nejaka divcina, ktere rostlo take pomalinky HCG a dosla az do konce do porodu, nebo je stale tehu? Ja jsem dnes 5+2 a mam HCG dnes 828, pred tydnem jsem mela 181, ale na UTZ jeste nic moc videt nebylo, sice doktor rikal a meril ze tam cosi jde videt "v oblasti undu nazancen 8 mm gestacni vacek" ale nerikal to moc presvedcive. Jsem po IVF a tak mam strach, ze to opet nevyjde 😢 a tak badam vsude mozne a hledam nejake nazory a rady.

evaviki
25. dub 2012

@z4401 ja..

z4401
25. dub 2012

@evaviki Mocinky dekuji, uklidnil me tvuj vzkazik. 😉

jana21278
26. dub 2012

@z4401 no já měla ve 4+5 159. docela hrůza, když jsem si přečetla, že v 5tt může být až 4000. a zítra začínám 15tt. hurá. takže se neboj. určitě to bude dobrý.

z4401
27. dub 2012

@jana21278 tak to je také krásné povzbuzeníčko, jsem zvedavá kolik bude HCG ted ve stredu, snad vyssi. 😉 at se nemusim stresovat. Tobe drzím palce ať máš krásné těhulkování až do konce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru