Pomalý vzestup HCG. Stalo se vám to některé?

foxinka22
5. led 2012

Zdravím všechny.

Ráda bych slyšela povzbuzení nebo příběhy s dobrým koncem. 27.12. jsem byla na krvi hcg 872, 2.1. hcg 1680, 4.1. jen 1971…na utz jsem byla 29.12. a 4.1. – není nic vidět. Kontroloval i okolí dělohy, aby vyloučil mimoděložní a opět nic neviděl. V pátek jdu na poslední utz a už musí rozhodnout, co se mnou. Jen konstatoval, že je to zvláštní a že tohle ještě neviděl a neví, co se mnou. Prosím, stalo se to některé z vás? Máte podobnou zkušenost? Začínám se smiřovat s nejhorším.

Děkuji za odpovědi.

sabcav
5. led 2012

@foxinka22 mám pocit, že jsem tvůj dotaz zahlédla na emiminu 😕 ?Ráda bych ti napsala něco pozitivního, ale moc dobře to nevypadá 😢 , na utz by mělo být mimi vidět od cca 1000jednotek hcg, ale to není takový problém, mimi může být schované, ale ten pomalý narůst hcg vypadá na zamlklé těhotenství ☹ . Radši bych počítala s tou nejhorší variantou 😔 , netuším, jestli se u vás dělá hned revize nebo se to nechá samovolně odejít. Držím palce 😉

foxinka22
autor
5. led 2012

Hm, myslela jsem si to. Nevím, jak se bude dál pokračovat ale spíše co vím, tak se přiklání k revizi. 😢

foxinka22
autor
5. led 2012

Myslíš, že se nemůže ještě HCG "rozrůst" ?

petrushka32
6. led 2012

@foxinka22 dle mého se taky bohužel jedná o zamlklé, ☹

twistinka123
6. led 2012

@foxinka22 ahojky, podle MS jsi kolikátý týden?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru