Pořád mám hlad 😞 Jste v podobném stavu?

petulka25
6. srp 2011

Ahojky Holky jsem 34 týden...+ 9kg nahoře mám pořád hlad a na něco chutě!!je tu nějaká maminka s podobným stavem? kdyby mi pak nebylo těžko tak bych jedla asi pořád.......copak jste si dávaly na konci těhu na mls,aby vám pak nebylo těžko nebo aby jste moc nepřibraly?

ivasad.
6. srp 2011

Já v těhu snědla asi metrák melounů... jen pozor pokud máš otoky, tak se melounem zbytečně moc nezavodňuj. Vždycky byla prča jak jsem s tím megabřuchem nesla z obchodu ještě meloun 🙂

ivasad.
6. srp 2011

No a ještě bych dodala, ne pokud máš jak píšeš HLAD, tak bys na přibírání neměla koukat, a rozumně se najíst. S chutí je to pochopitelně jinak 😉

veronikaka
6. srp 2011

Já jsem 10 měsíců po porodu a jsem na tom stejně 😀 😀 😀
Určitě bych do sebe cpala hodně zeleniny (tu bez výčitek) a ovoce opatrně - jak psala ivasad melouny, ananas, ...

petulka25
autor
6. srp 2011

@ivasad. tak melouny milujuuuuuu-ale potom ty procházky na wc-hlavně v noci nic moc 😉

petulka25
autor
6. srp 2011

ale co to sladké????jak já nebyla nikdy na sladké(jen sem tam) ted na konci bych čokoládku,zmrzlinky,oplatky,bonbošky a ostatní takovéhle věcičky vykoupila....... ☹

kousinka
6. srp 2011

36 tt, 14 kilo nahoře, stejný stavy 😀 najednou piju litry mlíka, kterýho se jinak ani nedotknu ... ale aspoň po něm nepálí žáha ... a rohlíky s veselou krávou .. a čistou šunku... a sýry
ale devět kilo není tolik, klidně bych se nebála dlabat 😉

zdeniii
6. srp 2011

Jen si dej na co máš chut ale všeho as mírou 🙂 j8 vždycky slupla celou čokoládu a na to brambůrky 🙂) no strava nejlepší 🙂) ale pak jsem to vyvažovala 🙂 držela jsem heslo že když to není každej den tak proč ne :_)) JInak jsem přibrala 20 kilo 🙂)

hojda
6. srp 2011

@kousinka Jéééé tak mlíko já taky můžu a začala jsem mazat sýry to jsme před těhu nejedla🙂.

hojda
6. srp 2011

@petulka25
dobrá je mrkev🙂

kami1984
6. srp 2011

já si koupila kukuricne zizalky a bastila🙂))

zdeniii
6. srp 2011

Jsem pro mrkev a ty kukuřičný žízaly, na ty chodím dcerce ted 🙂

benjik
6. srp 2011

jablečný křížaly,ty jediný dokázaly hlad zahnat

samik2008
6. srp 2011

dej si na co máš chuť,samo že v míře.Já sem tyto stavy teda neměla,ale pak po druhém porodu sem u kojení,hlavně v noci snědla jednu horalku 😅 ,přešlo mě to nevím už kdy.Bože já sem byla nenažraná 😀

helcenka
7. srp 2011

Ahoj, já u prvního těhu neměla chutě žádný. Jedla jsem 6x denně, občas jsem si ještě při noční procházce na wc zašla do lednice nebo do špajzky, ale to málokdy, jedla jsem víceméně docela zdravě, zeleninu, jogurty, sýry, šunku, tmavé pečivo, ale k obědu vždycky normální jídlo, žádný velký porce. A přibrala jsem 13 kilo.
Teď u druhého jsem měla celé těhu šílený hlad. Jedla jsem i 10x denně, jakmile jsem se nenajedla po dvou hodinách, tak mi kručelo v žaludku a dělalo se mi hlady špatně... A měla jsem pořád chuť na sladké. Takže jsem si tak obden něco nezdravýho dala a pak se to snažila vykompenzovat. Ale to sladké mi celkem dobře nahradila mrkev. Ale ta by se v těhu zas neměla přehánět. Dělala jsem si taky hodně zapékané palačinky s tvarohem a mléčné koktejly - banánový jsem vůbec nesladila a krásně mi to zahnalo hlad i žízeň a zároveň chuť na sladké. Jo a přibrala jsem 2 kila....
Takže jsem pro si dát na co máš chuť, ale nepřehánět to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru