Poradna a porod, každý v jiném městě. Vadí to?

ivcadr
10. dub 2011

Ahojky holky.Co si o tom myslíte?Chodím do poradny v Turnově,ale porodnici nám zrušili,takže budu rodit v jiném městě. Myslíte že té porodnici to bude vadit,že chodím do poradny jinam?Manžel říkal že jim z toho jdou peníze a bojí se aby se při porodu ke mě nechovali hůře než k jiným rodičkám co chodí do poradny tam a i tam budou rodit!Díky za odpovědi 🙂

jasekd
10. dub 2011

@ivcadr No ty mas jeste dost casu prece, takze chodis ke svemu Dr a ten si te bud necha az do porodu, pokud ma v ordinaci dobrej UZ, monitor atd nebo te na posledni mesic preda do porodnice. Ja budu rodit v Jablonci a az do konce chodim ke sve Dr., i u prvniho tehot. jsem chodila az do konce k ni a v porodnici absolvovala jen jednu prohlidku a monitor tesne pred terminem, protoze chtela, abych sla po dvou dnech na pretoceni a vychazelo to na nedeli 😉 Nikdo s tim nemel zadnej problem. Na porodnici jsem ted absolvovala jen sepsani porodopisu (v JBC se dela mezi 28. a 35. tt. tusim) a pokud porodim v nejblizsi dobe, coz doufam, ze nebudu prenaset, uvidej me az na prijmu 😉

babulinkab
10. dub 2011

@ivcadr já jsem chodila celou dobu ke svému doktorovi (má v ordinaci i přístroj na měření ozev miminka), v porodnici jsem byla cca měsíc před termínem sepsat papíry, nikdo neměl žádný problém
v případě, že ke svému doktorovi nebudeš už ten poslední měsíc před termínem chodit, tak bych začala chodit do poradny do té porodnice, kde budeš rodit, je to přece jen asi lepší, při prvním porodu jsem už ke konci taky chodila do porodnice (bylo to ale jen z důvodu dovolené mého doktora), ujala se mě tam perfektní doktorka, která se se mnou vždy domluvila na další termín, kdy tam byla třeba i v sobotu, domlouvá se i případný termín vyvolání atd.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru