Porodila jste některá miminko s nitroděložním tělískem?

odvarkova
11. srp 2013

Ahoj dámy:
Chci se zeptat jestli některá z vás porodila miminko s tělískem? Jsem těhotná už podruhé přes tělísko. Poprvé byl samovolný potrat, ted to vypadá, že mimi zůstane, mám 11-12 týden. Chtěla bych vědět, jestli jste porodili zdravé miminko. Myslím tím hlaně jestli se nenarodili s otlakem tělíska někde na obličejíku, ramínku či jiném místě, a jestli ano, tak jestli to časem zmizí??? Hodně lidí mě straší s tím, že to tělísko mají vrostlé právě na hlavičce, nebo otlak od tělíska. Děkuji za zkušenosti.

kaijko
11. srp 2013

Jestli jsi 100 % rozhodnuta si mimi nechat, tak bys po tom nemela si myslim pidit. Tady si prectes hafo pribehu i treba se spatnym koncem a akorat se budes cele tehu stresovat. Nejlip Ti urco poradi lekar. A jinak kazde telo je individualni ...

terezkax
12. srp 2013

co je to za blbost... otlačené - vrostlé tělísko 😀 ???

alcaalca32
12. srp 2013

Pokud jste otehotnela pres telisko, bylo spatne zavedene! Neni mozne,aby zena otehotnela pres SPRAVNE zavedene nitrodelozni telisko a to 2x!!! Myslim, ze neni problem,aby Vam gynekolog telisko vyndal.

ange_de_la_morte
12. srp 2013

Moc tomu teda nerozumím, pokud jste těhotná tak snad se tělísko wyndá ne ? proč by mělo být pak otlačené nebo wrostlé na miminku ? moc tomu teda nerozumím, ale přijde mi to jako neskutečná blbost

romcovaklarka
12. srp 2013

Zeptej se na gyndě, protože co já vím, tak když se otěhotní s tělískem, tak to tělísko vyndavají.

lumanima
12. srp 2013

já osobně bych okamžitě šupajdila na gyndu a nechala vše na Mudr!

dorinek
12. srp 2013

Tělísko se v případě těhotenství dá vyndat, ale záleží na jeho uložení. Někdy se stane, že se po vyndání stejně rozjede potrat...K těm otlakům a vrůstům - to by ti asi nejlíp poradila tvoje gynekoložka, riziko tu určitě je, do dělohy patří jen miminko. Ale jak velké riziko - to zase posoudí jen gyn. podle UTZ, podle polohy plodu, polohy tělíska. A jestli jsi těhotná s tělískem už podruhé, tak je tvůj doktor packal, protože ho zavádí blbě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru