Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

klouzavka
1. říj 2007

Máte někdo zkušenosti během posledního roku z porodnice v Jičíně? Musím se tam registrovat?

musilka
1. říj 2007

klouzi moje kamarádka tam rodila před půl rokem a nemůže si to tam vynachválit. Je to nový a mají tam docela málo rodiček tak si jich vážej 😀

kajacz
2. říj 2007

ahoj klouzavko 🙂
Ja jsem rodila v Jičíne ted v srpnu a musím říct, že bylo plno 😕 a vím, že s obložností určite problém nemají...
Od 36.týdne se chodí do porodnice na CTGmonitor a oni se te zeptají, jestli budeš rodit tam.
Abych nezapomněla, musím pochválit Jičínskou porodnici 😵

krista
31. črc 2009

lady.dee • 17. červenec 2009 v 17:13
Mám prosbičku,švagrová nemůže sehnat od kolika hodin je každý poslední čtvrtek v měsíci pořádaná ukázka porodnice v Jičíně,Je to každý poslední čtvrtek v měsíci,ale neví od kolika a nemůžem to najít,zkusila poslat email,ale zatim nikdo neodpověděl,nevíte to některá?

sindynka • 17. červenec 2009 v 19:28
Ahojky.Já se ti holek poptám..Já sama to nestihla 😠

sindynka • 17. červenec 2009 v 19:39
Já našla na netu že vždy v 15.hodin..Ale ještě se radči poptám..

lady.dee • 17. červenec 2009 ve 20:49
MOC díky,já to taky jednou našla na netu ale bohužel jsem to zapomněla a teď to nemohu najít.

lady.dee • Dnes v 10:56
tak jsem tam byla a je to každý poslední čtvrtek v měsíci od 14 do 15 hod

arwenka
1. srp 2009

Ahojky holky, opravdu je to tak, jak říká lady dee - taky se tam nedostanu, resp. dostanu, ale sama a to se mi nechce 😠

mata1
3. srp 2009

ahoj holky, tak jak čtu, tak to není moc dobrá doba. Kdyby to bylo od 15 hodin, tak už by to bylo ok

arwenka
3. srp 2009

Ahojky - my se nezname, co? Jsi primo z JC?

mata1
4. srp 2009

ahojky, neznáme. Ano jsem přímo z JC. A ty?

arwenka
4. srp 2009

Já taky....bydlím v Butovské 🙂

mata1
4. srp 2009

já v M. Koněva 🙂

arwenka
4. srp 2009

Tak to nevim, kde je, ale to nevadi. Pripada mi, ze se Jicin hemzi tehulkama a presto sem nikdo neprijde 😢
Ke komu chodis?

mata1
4. srp 2009

To je na Letné. Třeba tuto diskuzi neznají. Chodím ke Gregorovi a ty?

arwenka
4. srp 2009

Ja taky 🙂
Vsecka mesta jsou tehulek plna a tady je proste mrtvo ☹
Bydlis kousek - uz vis, co vlastne cekas nebo to bude prekvapeni?

mata1
5. srp 2009

Ne, zatím nevíme co se ukrývá v bříšku. 18. jdu na ultrazvuk, tak snad se to dozvíme a když ne, tak až při porodu. A co čekáte vy?
Také jsem chtěla teď v srpnu zajít do porodnice, ale samotné se mi tam nechce a tatínek bude asi v práci. Když ne, tak tam skočíme. 😉

arwenka
5. srp 2009

My cekame dvojcatka - SNAD parecek...s tou porodnici jsme to meli v cervenci stejne - tatinek byl v praci a ja tam sama nesla - a ted v srpnu to uz nestihnu 😢

mata1
5. srp 2009

no tak my bychom to měli stihnout ještě v září, ale to je poslední termín. Tak do toho půjdeš po hlavě. Jak koukám jedno dítko už máš, tak víš co tě čeká 🙂 To my půjdeme do neznáma 🙂

arwenka
5. srp 2009

Mat - nevis nahodou, kdo zastupuje Dr Gregora a kde to je? Docela nutne bych to potrebovala vedet 😉

mata1
5. srp 2009

Zastupuje ho Dr Svoboda a je to ve stejné ulici akorát přejdeš tu hlavní a jdeš dál jako když chceš jít k bazénu a je to po pravé straně skoro na konci ulice. Myslím předposlední barák.

arwenka
5. srp 2009

Myslis si, ze me normalne vezme a poradi mi? Aby me nevyrazil ☹

mata1
5. srp 2009

Když má Dr Gregor dovolenou, tak ho má jako zastupujícího lékaře. Má to vždy napsané na cedulce. Neboj, nevyrazí tě. 😉

arwenka
7. srp 2009

Ne, nevyrazil a byl moc milej, jen rika jiny veci, nez Dr Gregor 😀 😀
Co doktor, to nazor....hruza 😝

mata1
7. srp 2009

tak si pak vyber 🙂 Hlavně, jestli ti pomohl 😉

arwenka
7. srp 2009

Rozhodne mi nerekl, co jsem chtela slyset - resp. neodpovedel na dotazy, jen mi rekl, ze deti vypadaji vetsi a tehotenstvi starsi a kdyz budu mit stahy, mam jit rovnou do nemocnice, hospitalizuji me a budou mi davat nejake leky, ktere ty stahy mirni. Vic nic, ale aspon me prohledl a rekl, ze jsou v poradku 🙂

mata1
7. srp 2009

to je to hlavní, že máš mimča v pořádku. A víš co máš dělat kdyby něco 🙂 Chtěla jsem se tě zeptat, kdy se začínají měřit ozvy na pásech. Já jdu do poradny ve 32tt.

arwenka
7. srp 2009

Ja jsem na pasech byla poprve kolem toho 325.tt - pockej, mrknu se presne - bylo to 33+4, jen si nejsem jista, jestli nahodou u dvojcatek neposilaji o neco driv 😉

mata1
7. srp 2009

to je možné. Nemůžu posoudit. Čekáme první 😵

arwenka
7. srp 2009

Chtela jsem rict kolem 32.tt 🙂
Kdybys mela nejakou fotecku, mohla bys ji dat do albicka? Treba Te znam a ani o tom nevim 😉

lady.dee
7. srp 2009

Ahoj holky
to Arwenka: je možné že se v porodnici potkáme,já mám termín nějak 10.září

lady.dee
7. srp 2009

tak jeden termín mám10 a druhý 8.září a když jsem byla v jičíně v porodnici v ten čtvrtek,tak se ani nerodilo a nemělli ani moc plno,jen někdy v srpnu prý bude uzavřená na 14 dní porodnice v Jilemnici a tak to budou posílat do JC,tak doufám že nebudu rodit dřív abych to zrovna nechytla,ale dr na té prohlídce říkala že se jim nikdy nestalo aby porodnici pro plnost zavřeli

arwenka
7. srp 2009

Lady - no to by bylo fajn 🙂
Jenze mam dojem, ze ja uz dlouho cela nebudu ☹

lady.dee
8. srp 2009

arwenko: to já taky,dávám si tak 14.dní,i nález tomu odpovídá,no uvidíme,původně jsem chtěla rodit v Hradci kvůli odběru pup.krve,ale tam mají teď věčně plno,takže budu rodit zase v Jičíně,tam se mi líbilo i s prvnim klukem,no uvidíme jak to vše dopadne,tak kdyby jsme se tam nepotkali tak ať ti vše dopadne dobře

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru